• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    MORGYSZ
    MORGYSZ --- ---
    Sárí, ani polomoty žebohu k prodeji nemám, ale nabízím aspoň choli http://morganna.rajce.idnes.cz/Na_prodej/
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Hólí show | Ticketpro - Vstupenka do světa zábavy
    http://www.ticketpro.cz/jnp/novinky/803628-holi-show.html
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Tak prave zacala moznost objednavek z Indie. Punjabi a kolovky na zimu. Bude urcite jeste rozsirena, ale pokud mate jasno, tak necekejte. Casto se nedostane.
    Latky jsou po jednom kuse, tedy zarucen original.

    www.sari.cz
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    SKLIBA:
    SKLIBA:
    tak je to komplet fuč
    ALIANOR
    ALIANOR --- ---
    TRAMIN: Ja beru predevsim kolovky, modra, lahvove zelena, tmave hneda, cerna, bila a kombinace :)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    TABBY: jakoze zelene cokoliv? no jiste :D v mem satniku najdete prednostne cervenou, zelenou, fialovou a oranzovou. Ostatni uz jako doplnkove
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    ALEXIS: hm neumíš namotat nebo se v tom necítíš? první se dá snadno napravit (ať už bys ho chtěla nebo ne, stejně už jsem tě neviděla věky)
    TABBY
    TABBY --- ---
    ALIANOR: Tak. Nejakou zelenou nadheru tam mas?
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    SKLIBA: to cerveno-modro-zlate je krasne, ale ja to neviem nosit
    ALIANOR
    ALIANOR --- ---
    TRAMIN: ja ti to klidne trochu proberu ... O:-)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    mohly bysme udělat nějaký bazar... možná bych měla prostory, ale spíš až bude lepší počasí, protože je otázka, jestli se vejdeme dovnitř, ale na přilehlé zahradě už bysme se srovnat mohly :o)
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    SKLIBA: Hedvábí miluju a nosím. Nedělám si hlavu s nějakou mimořádnou příležitostí, prostě ten materiál miluju. Hlásím se jako zájemce pro obě. Brokát ne, ten mě nezajímá. Ale hedvábka mi sednou obě. Hlavně růžová. Ale i modrou mám ráda.
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    SKLIBA: Nejsem :( Bohužel!
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    ja porad premyslim co s tou nehoraznou hromadou obleceni udelam.
    Mam tady ctyri ganga tasky polosari a kolovek, krabici sari a neco je v olomouci. A to nepocitam saly a satky... Jenze nemam srdce to vsechno dat pryc.
    TEMASU
    TEMASU --- ---
    Bože, najednou se tolik lidí zbavuje hedvábek a já nemůžu nic kupovat. Jsou fakt nádherná!
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    ELVOTHIEN: no jestli jsi pražská, můžeš se přijet kouknout osobně ;-) jestli by ti to usnadnilo rozhodování
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    SKLIBA: Koukám...a svrbí mě prsty... Uááááááá!
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    SKLIBA: jinak ty barvy nejsou ostře ohraničené, plynule přechází
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    ELVOTHIEN: koukni na ostatní fotky, okraje a vlečka mají modrý základ, střed je rudý (pod vší tou zlatou)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam