• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    GENTIANA: No jo.....ono to máš těžké, jsou jedinci kteří berou předmanželskou smlouvu jako nedůvěru....ale to sem nepatří :)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    DALEEN: já ti nevim, většina lidí, když na to přijde řeč, začala békat, že oni se milujou, oni by si nikdy neublížili, oni se vždycky domluví, přece. Ale možná žiju v divné společnosti.
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    GENTIANA: Tak já bych řekla, že v dnešní době není předmanželská smlouva nic zvláštního ;)
    Pak sem hoď fotku jak ti to slušelo ;)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    .... a právě jsem zakoupila to béžové. Sbohem, výplato.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    DALEEN: Nějak to dopadne a budu referovat. Mám nutkání být cynicko-praktická a poradit tý kamarádce hlavně dobrou předmanželskou smlouvu, což je podle mě důležitější než výška podpatků, ale za to bych mohla dostat po čuni, tihlencti zamilovaní jsou hrozný citlivky:D
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    GENTIANA: Tak v tom případě OK :)
    To modré se ti bude hůř oblékat, je to tužší materiál. Nevím jak moc jsi v oblékání zběhlá a pečlivá, ale radila bych ti něco co oblékneš, zašpendlíš a pak se o to nebudeš muset celý den starat. Viskózu nebo jemné hedvábí. Takže to smetanové z toho vychází líp.
    A jen drobnost, v případě, že je svatba venku a bude tam trávník,budou se ti bořit jakékoliv podpatky, ale nižší a širší jsou na tom lépe :) (vím z vlastní zkušenosti)
    RENNFRI
    RENNFRI --- ---
    SELLIGAN: mi to béžové :-)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    GENTIANA: me se libi to modre :)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    DALEEN: Sárí mám schválené, nejspíš v něm nebudu jediná.

    Průšvih je, že panna nevěstinka je tak trochu poděs, takže vím, kdy, kde přibližně a že venku, že tam bude hodně lidí, takže bude bifé. Soudím, že to nebude na pláži ani na fotbalovém hřišti, protože jehlové podpatky jsou prý v pohodě.... a to je tak všecko, co se mi podařilo zjistit. Ne, že bych se nesnažila.
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    GENTIANA: A nevěsta ví o tom že půjdeš v sárí? Být tebou to s nevěstou proberu, jestli jí nebude vadit, že v sárí půjdeš a klidně se jí zeptej, které by se jí víc líbilo.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Poraďte. Mám diléma, půjdu kamarádce na svatbu a nemůžu se rozhodnout, jestli tohle GENTIANA nebo tohle


    Pro krémové jest výhodou, že mám v podobném odstínu nádherné Blahniky. Akorát nevim, jestli to neporušuje pravidla o nezastiňování nevěsty a tak.
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    Tak to zkusíme jinak :) Kolik má to dhoti metrů? Pokud se nepletu tak běžný rozměr je cca 4 metry
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    DRAIG_ENAID:
    DALEEN:
    j nevím, ale podle toho popisu bych tipla, že je to právě případ toho dvoudílného modelu
    DRAIG_ENAID
    DRAIG_ENAID --- ---
    DALEEN: šel pro to do Govinda shopu.
    DRAIG_ENAID
    DRAIG_ENAID --- ---
    DALEEN: Nemám, až v sobotu, to to snad bude mít na sobě.
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    DRAIG_ENAID: Nemáš fotku? Dhoti se třebas můžou lišit podle oblastí, stejně jako sárí.
    Každopádně se z nich nic nestřiná. Výjimkou jsou dhoti která mají i horní díl (něco jako dhupatta u polosárí), prodávají se v celku (v Ganeze byli svého času asi tři) tam se ta "dhupatta" odstřihuje.
    Takže sem s fotkou :)
    DRAIG_ENAID
    DRAIG_ENAID --- ---
    DRAIG_ENAID: všechny videa, co jsme jich našli, maj jen dvou pruhatý.
    DRAIG_ENAID
    DRAIG_ENAID --- ---
    DALEEN: takže 4 pruhy jsou ok? |dlouho nic ||kousek|
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    DRAIG_ENAID: Proč v půlce? Pokud máš dhoti dobře naskládané, tak jsou pruhy vidět.
    Možná nějak nechápu jak to myslíš a kde je problém....
    DRAIG_ENAID
    DRAIG_ENAID --- ---
    DALEEN: to je tam nemůžou dát aspoň v půlce?
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    DRAIG_ENAID: Na dhoti se nic nestřihá. Pruhy jsou ozdobné.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam