• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    TRAMIN: diky.. ja materialum nerozumim, ale umelotina. SILENE to elektrizuje..
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    FRAKIRA: urcite to chce trochu cviku. vsechno v zivote je potreba se naucit. Zalezi co je to za material. spodnicku za sebe rikam, ze bezpodminecne jo. jeste jsem nezazila situaci, kdy bych byla radsi bez ni. spis naopak.
    a jo, kdyz budes chtit, tak te do toho obliknem ;)
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    Ahoj,
    dneska jsem dostala od kolegy sari, zkousela jsem si ho obleknout podle navodu, ale.. mno.. zjevne to chce trosku cviku.
    Kdyz si nekdy zaskocim do sari-shopu pro zivutek a spodnicku (je vubec potreba spodnicka?), ukazou mi tam, jak se do toho zamotat?
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    TRAMIN: áno obnova srsti je na jaře normální :)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    DALEEN: jeste porad to muzes svadet na jaro. taky mi tedka padaji fest. ale to kazdy rok
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    TRAMIN: mávám jim každý den na rozloučenou....je to děs :(
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    DALEEN: nestras, ze zrovna tvoje vlasy... to by byla pomalu narodni tragedie.
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    SKLIBA: Mluvíš mi z duše :) Ty vlasy mě ale asi štvou nejvíc
    RENNFRI
    RENNFRI --- ---
    tak jsem tu našla sárí, o kterém jsem byla přesvědčená, že už jsem ho dala pryč :-D tak ta chvíle nastává nyní... :-)
    [ OFFERINGNABÍZÍM: Sárí / Praha Vršovice/ Beroun / 400 CZK ]
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    DIABOLUS: jo to jo :-) i když dnes mám podezření, že z ní i rostu :-D
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    SELLIGAN: Sotkami může posloužit jen Šklíba, protože jsem to nešila já, nebo jen částečně, tak jsem to nefotila.


    SKLIBA: no jo no, ale tak je to radost, viď :) Bez dětí je pak smutno..
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    SELLIGAN: zato teď to stojí za prd :-D vlasů půlka vypadala, kila taky moc neubyly, přednosti poklesly na duchu :-D inu, nejen peníze nás děťátka stojí
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    SKLIBA: chyba! budes si muset poridit dalsi dite! verim, ze ti to v tehotenstvi moc sluselo
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    SELLIGAN: ráda bych posloužila, ale za celé těhotenství nemám žádnou fotku :-( leda až mi Petra vrátí ty šaty, tak můžu vyfotit samostatně
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    SKLIBA:
    DIABOLUS: chci foto!!!

    RENNFRI: no já nabyla hodně..hlavně ke konci, to mi byly i kojící podprsenky už dávno malé
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    DIABOLUS: však už je měla půjčené i Pavlova sestra :-) prostě mají úspěch
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    SKLIBA: No ty šatičky byly tuze slušivé a to příško do nich roztomilé. Takže obvykle vypadající čekající mamina s lookem vorvaň se v tomto případě opravdu nekonal. I těhotenství může býti elegantní a slušivé.
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    RENNFRI: to není problém :-) já měla šaty z balny (tkané, ne úplet) s malým podílem elastanu. podprdy jsem zvětšovala o 106, šaty seděly pořád :-) btw. zrovna takovéhle bavlny mívají u fialy za něco málo přes stovku za metr, ve spoustě barev :-)
    RENNFRI
    RENNFRI --- ---
    SKLIBA: asi rozumím jak to myslíš :-) akorát mi se počítám ještě dost změní objem přes prsa (hned v 1. trimestru mi přibylo číslo a nedělám si moc iluze, že by to tím chtělo skončit), proto zvažuju spíš multifunkční sukni než šaty, protože nevím jak to odhadnout :-) nicméně díky za tip, za úvahu to určo stojí :-)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    RENNFRI: nebo se objednej k Barčí a nech si ušít šaty, já pod jejím vedením a s její pomocí ušila dvoje, ve kterých jsem odchodila celou dobu od chvíle, kdy jsem se nevešla do toho, co nosím normálně, až do porodu. stačí naprosto jednoduchý střih - přestřižené pod prsy, odsud nahoru jen "živůtek" přes prsa na široká ramínka (obměňovala jsem to pak prostě tím, že jsem si pod to oblékala různobarevná trička nebo v létě čoli), od přestřižení dolů podle preferencí a materiálu buď jednoduše střižené půlkolo (pupek se do toho v pohodě vešel) nebo vepředu ještě nějaké sklady, protisklady ap., délka dle libosti, materiál dle počasí. a teď celkem lituju, že ty šaty nemám vyfocené, nevím, jestli jsem to vysvětlila srozumitelně
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam