• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    SELLIGAN: tak mi dorazila sukně..je mi dlouhá a na mě je moc tmavá..chjo..nevíte jestli se dají věci vracet, vyměňovat případně s Gangou v Praze? Já už asi objednávat přes net nebudu..
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    po dlouhe dobe objednano z Gangy :)
    teda z Brnenske...ale bylo to narocne vybirani. Skod,a ze v Brne nemaji gumicky s jasminem, mela bych to pohromade
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Osobně mám ráda třeba tento styl.
    ZOOEY
    ZOOEY --- ---
    TRAMIN: pardon, diky moc .) 'minim lasice' je klasickej 'minimalismus' a ten zbytek mel vyjadrovat zhruba ze dekuju za tip, kterej pro znalce asi musel byt jako samozrejma odpoved. ale ja jak se v tom nevyznam, tak jsem to neznala, ufff .)

    re. ten minimalismus ve vztahu k tematu - vzpomnela jsem si totiz, ze jsem nekdy v britanii videla nejake 'soucasne', co se tyce tvaroslovi, proste trochu jine v pristupu nez byva klasicka nabidka. ale je mi jasny, ze tam je proste ponekud sirsi zajmova skupina, pochopitelne .)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    ZOOEY: to asi uplne nevim co znamena ;)
    ZOOEY
    ZOOEY --- ---
    TRAMIN: dekuju (prijdu se podivat). to vydal i filtr, zni to jako samozrejma odpoved! .) ja se v prazskym podsveti bindi moc neorientuju, diky moc. velke i male. zajimalo by mne soucasnejsi/minimlasitictejsi v pristupu, ale to je asi scifi?
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    ZOOEY: ganga? ;) neco mas na netu www.sariobchod.cz a zbytek na obchode. Velke? male?
    ZOOEY
    ZOOEY --- ---
    prosim poradily byste nejakej idealne prazskej, kamennej obchod s dobrym vyberem bindi? dekuju
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Ganga Praha: Náš život v sárí . I. díl - SVATBA V SÁRÍ
    http://gangapraha.blogspot.cz/2013/04/dil-prvni-svatba-v-sari.html
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    TRAMIN: ajo pravda! :) :-D
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    DIABOLUS: to jsem nenasla. no v pondeli nepracujem :D
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    TRAMIN: 1.4. ještě chybí červené pondělí velikonoční :)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Sárí
    http://sari.cz/page_3.php?id=1176

    jen pripominam
    JUTH
    JUTH --- ---
    SELLIGAN: Mozna to bude monitorem - u me je to vsechno OK, zkus si to jen zesvetlit treba v nakem programu. Mozna je to i rozlisenim, lepsi foto bude casem na webu, az mi fotograf posle hotove velke rozliseni (tohle jsou jen nahledy)... Pasek je napevno soucasti satu, rucni vysivka ;)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    JUTH:a máš i nějaké lepší foto? celé je to nějak tmavé a nevidím jak jsou ty rukávy a tak :) A máš to moooc hezké. ten pásek je k tomu našitý?
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    JUTH:a máš i nějaké lepší foto? celé je to nějak tmavé a nevidím jak jsou ty rukávy a tak :) A máš to moooc hezké. ten pásek je k tomu našitý?
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    JUTH: WOW!
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    JUTH: krasne. pripomina mi to modely indickych navrharu, kteri taky vezmou tradici a pretvori ji moderne a je to pecka
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    JUTH: tohle je fantastický :) mrknu co mám doma na přešití :)
    JUTH
    JUTH --- ---
    Musím se pochlubit. Přešívala jsem si sáríčko... Tak kdybyste nějaká chtěla něco více evropského ze sárí, co vám leží nenošené, tak se ozvěte ;) Miluju sáríčkové kombinace barev a vzory... :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam