• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JEAGER666Dementní kérky - Sou tak pitomý až sou uplně dobrý
    YOT
    YOT --- ---
    AUDIAC: Asi je tu víc lidí z Prahy než kardiologů....
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    YOT: kdybys měl takovýhle srdeční ozvy, tak se už ani zabíjet nemusíš, ono by to rychle přišlo samo :) taková velmi volná variace na ekg, ani se nedivím, že se to zaměňuje za panorama Prahy...
    YOT
    YOT --- ---
    SALVATOR: Tak v tom případě se jdu zabít, neboť se odteď považuju za člověka bez fantazie....
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    YOT: Zřejmě považuje srdeční ozvy za panorama Prahy s Hradčanama...
    YOT
    YOT --- ---
    FOLCWINE: Kde tam prosimtě vidíš tu Prahu?
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    FEFERONIE: ale fakt je to kocka..
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    FEFERONIE: ty uz ale vymejslis moc teorie :-D
    IOT_JH
    IOT_JH --- ---
    FOLCWINE: Dle fb profilu dělala zdravotní sestru. Tak ten kardiogram je asi cejch povolání.
    https://www.facebook.com/...7674759841&set=pb.100000288420384.-2207520000.1393202043.&type=3&theater

    FLOE
    FLOE --- ---
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    v praze se ji zabehla kocka jmenem minonka. dalsi prosim, to me bavi:)
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    FOLCWINE: nebo pro její kočku?
    FOLCWINE
    FOLCWINE --- ---
    XLOBOX: no nektery ty kousky jsou kvalitni :)
    jako treba tohle, to zase me hlava nebere, premyslela jsem co tim slecna chtela sdelit "pravdepodobne svetu" - jakoze je z Prahy? dle te vlnovky nahore, jakoze je k nakousnuti nebo sladka kdyz je minonka, nebo ze je potapana podle tech tlapek? to mi hlava nebere

    MEJLA77
    MEJLA77 --- ---
    AUDIAC: škoda, že nedodržel tatér jednotný font pro oba... takhle mě hned nenapadlo, že to patří k sobě, myslel jsem si nejdříve, že je to fotka z kalby (jsem ještě nespal, teprve se chystám a už vidím věci asi trochu jinak:)
    ZERO
    ZERO --- ---
    FLOE
    FLOE --- ---
    By si jeden po tutom nechal pro prdel vykerovat registraci na nyxu.
    FORTY
    FORTY --- ---
    AUDIAC: Kdybych si nechal tetovat datum, tak ne proto, že si ho nedokážu zapamatovat, ale proto, protože je pro mě nějakým způsobem důležité. Nebo si lidi nechají tetovat třeba nějaké zvíře jen proto, aby si zapamatovali jak vypadá?
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    CLOVICEK: třeba protože jsme v tomhle auditku? na jednu stranu se tu propírají "umělci" typu tatér Petr a v závěsu se dozvídám, že je špatné jakoukoli kéru soudit.
    CLOVICEK
    CLOVICEK --- ---
    AUDIAC: nechápu proč se nad tím pozastavujete, i kdyby měl někdo přes cele záda velkou píču, jsou to jeho záda, jeho kérka, jeho následky a jeho důvody. Jeden oldschool nyxák má na zátylku JUDGE YOURSELF... tím bych to asi zakončil
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    VERONIKAEMA: to já se zase nepřestávám pozastavovat nad tou hromadou dat. co si tam nechávaj kérovat? datum narození ženy? dětí? rodičů? výročí svatby? to jsou to takový lemplové, že si nezapamatujou jedno datum, kór když je pro ně tak důležitý? :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam