• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ARCAOFirenyx - Nyx klient pro Mozilla Firefox, Mozilla Suite (Seamonkey), Flock
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    no me uz to jednou docela prekvapilo ;)
    KACZER
    KACZER --- ---
    MARECEK: coo? to se mi zatim nestalo ani jednou, nebo sem nebyl u kompu...
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    ARCAO: jj, dik. Az se za dva tejdny vratim tak se na to podivam :)
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    ESTEN: poslal jsem tim pozvanku na t svn, tak koukam, ze uz ses regnul :)

    Pro vsechny: Nahazel jsem vsechny verze zdrojaku take na svn:
    SVN: http://tools.assembla.com/svn/firenyx
    TRAC: http://tools.assembla.com/firenyx

    SVN jsem nakonfiguroval vsem pro cteni. Kdo se chce pripojit k tvorbe, necht mi pisne, obratem mu zalozim ucet a muze vesele prispivat...
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    MARECEK: no mel jsem v umyslu pak az budou v postrani liste dodelany ty kluby jeste dopsat zalozku udalosti, kde by se vyskytovali vsechny tyhle alert boxy, kdo se kdy prihlasil, pripadna filtrace...
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    ARCAO: myslim že daleko lepší a logičtější je umístění počtu nepřečtených zpráv ve statusbaru než oznámení co zmizí a přečte mi poštu a já o ní nevim... :) nevim jak to vyhovuje ostatním ale kdybych si aspoň moh vybrat jakym způsobem to bude oznamovat.... :)
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    ARCAO: jj, svn bych fakt ocenil. Jednak bych si moh pohodlne delat vlastni upravy a jednak pripadne prispet k vyvoji... nejmin tema prekladama.
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    MARECEK: ufff, s tou postou a oznacovani plati nasledujici: [ ARCAO @ féNyx - the Nyx Client - poslední verze 2.0.87 [20b57] (14. června 2007) ] ; tzn, bud vyhazovat upozorneni, nebo dodelat aby nevyhazoval, pac pripadne vim jen kolik novych zprav je k dispozici (pokud se ma nechat posta neprectena).

    ESTEN: svn bych teoreticky mohl rozjet, uvidime (bud na ten cinskej, jak je na nem fenyx, nebo to hodit nekam jinam)...
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    KACZER: když mi přijde pošta tak mi vyskočí okno který po chvíli zmizí, na nyxu samotnym už žádný upozornění vidět neni tak že když přijde pošta a člověk zrovna neni u kompu tak se může stát, že se o poště dozví až když náhodou otevře poštu
    ARCAO: =>
    nešlo by to pořešit dalšim counterem ve status baru, který by ukazoval že přišla pošta a zůstal by tam do chvíle než bude zpráva skutečně přečtená?

    MARECEK
    MARECEK --- ---
    plánuje se třeba plugin do mirandy?? :)
    KACZER
    KACZER --- ---
    jak ma fungovat upozrneni na novou postu?
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    ESTEN: nz
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    ARCAO: jo, beha. Dik!
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    ESTEN: zkus provest aktualizaci, je tam nova verze, ktera by to mela resit...
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    parada.

    jen ted koukam, ze mi nefunguje nastaveni neviditelnosti po rychlym prihlaseni (ff/linux, premiovka)
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    Je venku nova verze 0.1.4.2007081201.

    Aktualizaci je mozne provest pres Nastroje-> Spravce doplnku -> Aktualizace pomoci Firefoxu nebo pomoci odkazu http://nyx.arcao.com/firenyx/firenyx-0.1.4.2007081201.xpi

    Novinky:
    • Ukladat hesla do Password Manageru namisto do Pref.js v profilu
    • Moznost zmenit zpusob otevirani stranky pres rychle prihlaseni: do noveho okna, do noveho tabu, do aktualniho tabu, do posledniho tabu v okne, ve kterem je zobrazena stranka na nyxu
    • Pri klikani na popupmenu a stavovy radek je mozne pouzivat modifikacni klavesy CTRL a SHIFT, ktere meni zpusob otevirani oken/tabu stejne jak to dela Firefox.
    • Opraveno: FF3: Alertbox nezobrazuje text
    • Opraveno: FF na Linuxu: Po vyvolani popupmenu firenyxu ze statusbaru se automaticky po pusteni prave tlacitka vykona polozka nastaveni
    • Plne funkcni s posledni vyvojovou verzi Moz. Seamonkey(testovano s Gecko/200707310202 SeaMonkey/2.0a1pre, instalace mozna az do 2.0.*)
    • Moznost nainstalovat na Moz. Firefox Minefield 3.0a8(pre), nasledne az do verze 3.0.*
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    ARCAO: zkusim to poupravit... :-) díky
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    MARECEK: bud pockas na dalsi verzi, nebo v extension {5591137f-ca2c-4c2a-93d1-5514992b2d4a} najdes soubor chrome/firenyx.jar v nem soubor content/overlay.xul a tam nahradis radek:

    <menupopup id="popupmenu_statusbar">

    za:

    <menupopup id="popupmenu_statusbar" position="before_end" onpopupshowing="event.stopPropagation()">
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    mam trochu problém v linuxu...-plugin mi po stisknutí pravýho tlačítka okamžitě otevře minimalizovaný okno nastavení pluginu a pokud chci jít třeba na sledované, tak musim tlačítko držet a na položce ho pustit.... :-(
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    NARVIK: normalne se to ridi podle nastaveni firefoxu, viz v about:config :
    alerts.slideIncrement = o kolik se yvedne dilek po case alerts.slideIncrementTime
    alerts.slideIncrementTime = za jak dlouho se pricte dilek pri rolovani alertu
    alerts.totalOpenTime = na jak dlouho zustane vyrolovany alert, nez se zacne zarolovavat

    Protoze stejne pouzivam vlastni alert boxy, kvuli tomu, ze do tech originalnich nesly cpat nove radky, ani html kod, tak snad by se to dalo jeste nejak ohnout, uvidime. Kazdopadne kdyz uz to tam zakomponovat, tak by nastveni preslo pod zalozky a byla by na to zalozka "Pokrocila nastaveni" co neco podobneho.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam