• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ARCAOFirenyx - Nyx klient pro Mozilla Firefox, Mozilla Suite (Seamonkey), Flock
    KACZER
    KACZER --- ---
    jak ma fungovat upozrneni na novou postu?
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    ESTEN: nz
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    ARCAO: jo, beha. Dik!
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    ESTEN: zkus provest aktualizaci, je tam nova verze, ktera by to mela resit...
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    parada.

    jen ted koukam, ze mi nefunguje nastaveni neviditelnosti po rychlym prihlaseni (ff/linux, premiovka)
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    Je venku nova verze 0.1.4.2007081201.

    Aktualizaci je mozne provest pres Nastroje-> Spravce doplnku -> Aktualizace pomoci Firefoxu nebo pomoci odkazu http://nyx.arcao.com/firenyx/firenyx-0.1.4.2007081201.xpi

    Novinky:
    • Ukladat hesla do Password Manageru namisto do Pref.js v profilu
    • Moznost zmenit zpusob otevirani stranky pres rychle prihlaseni: do noveho okna, do noveho tabu, do aktualniho tabu, do posledniho tabu v okne, ve kterem je zobrazena stranka na nyxu
    • Pri klikani na popupmenu a stavovy radek je mozne pouzivat modifikacni klavesy CTRL a SHIFT, ktere meni zpusob otevirani oken/tabu stejne jak to dela Firefox.
    • Opraveno: FF3: Alertbox nezobrazuje text
    • Opraveno: FF na Linuxu: Po vyvolani popupmenu firenyxu ze statusbaru se automaticky po pusteni prave tlacitka vykona polozka nastaveni
    • Plne funkcni s posledni vyvojovou verzi Moz. Seamonkey(testovano s Gecko/200707310202 SeaMonkey/2.0a1pre, instalace mozna az do 2.0.*)
    • Moznost nainstalovat na Moz. Firefox Minefield 3.0a8(pre), nasledne az do verze 3.0.*
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    ARCAO: zkusim to poupravit... :-) díky
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    MARECEK: bud pockas na dalsi verzi, nebo v extension {5591137f-ca2c-4c2a-93d1-5514992b2d4a} najdes soubor chrome/firenyx.jar v nem soubor content/overlay.xul a tam nahradis radek:

    <menupopup id="popupmenu_statusbar">

    za:

    <menupopup id="popupmenu_statusbar" position="before_end" onpopupshowing="event.stopPropagation()">
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    mam trochu problém v linuxu...-plugin mi po stisknutí pravýho tlačítka okamžitě otevře minimalizovaný okno nastavení pluginu a pokud chci jít třeba na sledované, tak musim tlačítko držet a na položce ho pustit.... :-(
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    NARVIK: normalne se to ridi podle nastaveni firefoxu, viz v about:config :
    alerts.slideIncrement = o kolik se yvedne dilek po case alerts.slideIncrementTime
    alerts.slideIncrementTime = za jak dlouho se pricte dilek pri rolovani alertu
    alerts.totalOpenTime = na jak dlouho zustane vyrolovany alert, nez se zacne zarolovavat

    Protoze stejne pouzivam vlastni alert boxy, kvuli tomu, ze do tech originalnich nesly cpat nove radky, ani html kod, tak snad by se to dalo jeste nejak ohnout, uvidime. Kazdopadne kdyz uz to tam zakomponovat, tak by nastveni preslo pod zalozky a byla by na to zalozka "Pokrocila nastaveni" co neco podobneho.
    NARVIK
    NARVIK --- ---
    ARCAO: skvele.
    tohle rozsireni je opravdu dobrej napad.

    jeste me napadla takova malickost - mohl bys prodlouzit dobu, po kterou se zobrazuje popup o prichozi poste, popr. to pridat do nastaveni?
    NEMRTVY
    NEMRTVY --- ---
    ARCAO: cool
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    NARVIK: V pristi verzi to bude fungovat takhle (skoro stejne jako ve FF):

    Modifikatory:
    Ctrl = nova zalozka
    Shift = nove okno
    Ctrl+Shift = nova zalozka na pozadi
    Alt = podle nastaveni firenyxu
    (nic) = podle nastaveni firenyxu

    Prostredni tlacitko funguje jako Ctrl + leve tlacitko (+ moznost pouzit modifikator Shift)

    PS: You can swap Ctrl and Ctrl+shift by toggling the hidden pref browser.tabs.loadBookmarksInBackground (not browser.tabs.loadInBackground, which is for content area links).
    NARVIK
    NARVIK --- ---
    NEMRTVY: pokud to jde, jeste bych pridal, aby se stranka pri drzeni Ctrl otevrela rovnou v novem tabu
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    NEMRTVY: taky by se mi to takhle líbilo
    NEMRTVY
    NEMRTVY --- ---
    ARCAO: to by mi veselo stacilo ... ak neexistuje nyx okno tak otvorit nove ak existuje tak refreshne poslednu pouzitu instanciu nyxu
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    NEMRTVY: No asi by to nejak slo, ale:
    a) pouze v ramci aktualniho okna
    b) vybranim popsledniho tabu, kde se vyskytuje v adrese http(s)://www.nyx.cz

    Pripadne pokud by tab nebyl nalezen tak do noveho tabu
    NEMRTVY
    NEMRTVY --- ---
    neviem ci je to technicky mozne a existuje moznost ako po kliknuti na nejaku volbu sa NEOTVORI nove okno ale dokaze sa prepisat refreshnut existujice nyx okno (resp. tab) ?
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    ESTEN: to je ste v pohode, ja sem dneska spustil FF a ihned se mi sesypal a nevedel sem, co to dela...
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    dik a sorry za zmatky .)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam