• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ARCAOFirenyx - Nyx klient pro Mozilla Firefox, Mozilla Suite (Seamonkey), Flock
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    REELOO: mas premium, ci nastavenou proxy?
    REELOO
    REELOO --- ---
    Mam refresh na 60 a nez nekdy stacim odepsat, tak mne to naloguje do nove session. Coz o to, staci se zalogovat a potom jit "zpet", ale i tak je to neprijemne... nejde obejit? :)
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    2) mas spatne vyplnene webove heslo (regular password), ma tam prijit heslo kterym se prihlasujes na nyx (ne externi heslo!)
    TURBO
    TURBO --- ---
    pls mam drobny problem

    nainstaloval jsem firenyx posledni verzi 0.1.5.2007100601, mam FF 2.0.0.8

    firenyx funguje jak ma, nicmene jakmile jsem prihlasenej pres nej, tak nyx (v okne) me kope zpet na login screen pri pokusu cokoliv kamkoliv napsat

    + kdyz otviram session na nyx v okne browseru pres doubleclick na "motylkovi", tak se mi hned pise tori, ze mi nekdo chtel prudit do uctu a jako heslo ze zkousel to, co mam jako "externi" ...

    dik
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    NEMRTVY: mrknu na to
    NEMRTVY
    NEMRTVY --- ---
    este by som poprosil o jednu malickost:

    Nemrtvy 82/1 v firenyxovi, moze byt pocet post inej farby ? cize ked je 0 tak je cierna ale ak je 1++ tak by sa zmenila na cervenu ? dikes
    NEMRTVY
    NEMRTVY --- ---
    ARCAO: mozete mi niekto poslat mail na vyskusanie ... thnx
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    uz by to melo fungovat
    NEMRTVY
    NEMRTVY --- ---
    ARCAO: super
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    NEMRTVY: hm, tak to nefunguje, ale chyba neni na me strane. Pisnu NYXovi, at se na to podiva.
    NEMRTVY
    NEMRTVY --- ---
    ISTRAM: to samozrejme mam a aj tak mi ich oznaci ako precitane ... to znamena ze mail sa nezobrazuje cervenym vedla mena a casu a tym padom neviem ze som nejaky mail dostal ... mam firefox a firenyx zapnuty na dvoch kompoch permanentne na oboch mam nastavene do not mark as readed a aj tak si robi po svojom
    ISTRAM
    ISTRAM --- ---
    NEMRTVY: options? (mail -> do not mark new mail as readed)
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    NEMRTVY: jojo to by bylo zuper, obzvlast kdyz si du napr. na hajzlik a neco mi mezi tim pride a ja si ani nevsimnu.... :-/
    NEMRTVY
    NEMRTVY --- ---
    neda sa firenyx nastavit tak ze mi zobrazi pocet novej posty ale bez toho aby ju oznacil ako precitanu ?
    KACZER
    KACZER --- ---
    ARCAO: jo tak... ok
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    KACZER: imho to je problem nyxu a ne rozsireni (napr v opere mini 4 beta taky dochazi k obcasnym odhlasenim)
    KACZER
    KACZER --- ---
    odhasovani vyreseno?
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    Novinky ve verzi 0.1.5.2007100601:
    • Pridan do postrani listy seznam neprectenych klubu. [SVN 27+28]
    • Pridano zobrazeni poctu nove posty dolu doi praveho rohu. Pridan dialog ohlasujici postu i pro moznost neoznacovani posty. [SVN 26]
    • Pridana moznost zakazat zobrazovani upozorneni na postu a s tim i neoznacovani posty jako prectene. [SVN 24]
    • Definitivne opraven problem alertboxu, pokud se vyskytne odkaz a alertbox je klikaci, dochazelo k otevreni odkazu do alertboxu a alertbox jiz nezajizdel. [SVN 23]
    • Pridan install.js pro moznost testovani instalace a funkcnosti na starsich verzi Moz. Seamonkey a Moz. Suite. [SVN 21]
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    Je venku nova verze 0.1.5.2007100601.

    Aktualizaci je mozne provest pres Nastroje-> Spravce doplnku -> Aktualizace pomoci Firefoxu nebo pomoci odkazu http://nyx.arcao.com/firenyx/firenyx-0.1.5.2007100601.xpi

    Novinky:
    pozdeji....
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    NEMRTVY: asi zejtra mam to uz dlouho v planu, ale neni cas
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam