• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ARCAOFirenyx - Nyx klient pro Mozilla Firefox, Mozilla Suite (Seamonkey), Flock
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    KBERRY: osobni - rozsirene - a ta prvni moznost (v anglictine to je Disable IP checking) :)
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    ohledne neviditelnosti: Firenyx asi ignoruje nastaveni sledovanych, kteri me pri invisible vidi ze?
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    jen pro informaci, firebug 1.1 beta (polooficialni, zrejme) je tady: http://fireclipse.xucia.com/page/Downloads?mode=html&noscript=true -- beha vpohode, podporuje ff3

    ARCAO
    ARCAO --- ---
    hm pekny opravim...
    NARVIK
    NARVIK --- ---
    nasel jsem mensi bug: kdyz mam otevreny panel pratele/kluby a zakazu a znovu povolim firenyx, tak se predchozi info nevymaze:
    http://img178.imageshack.us/img178/4396/prateleklubyzl9.png
    IGRACEK
    IGRACEK --- ---
    ARCAO: jj
    REELOO
    REELOO --- ---
    ARCAO:
    Vypada to tak, diky. :)
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    tak snad vyreseno
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    vypada to na chybu v klientskem rozhrani, uz jsem to reportoval
    IGRACEK
    IGRACEK --- ---
    ja treba nemam problem ani s certifikatem ani timeoutem, ale s nefunkcnosti :]

    od posledni zmeny systemu zobrazovani novych prispevku me to sice pres FN zaloguje, ale porad hlasi (0/0)



    /FN 0.1.5.2007100601
    /FF 2.0.0.11
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    uz sem to hlasil, je to chyba na nyxu, je to dar za vyssi bezpecnost
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    taky vam to ted pri kazdym spusteni ze vyprsela platnost certifikatu?
    REELOO
    REELOO --- ---
    NAILER:
    Po kazdem refreshi Firenyxu, cili v tom casovem intervalu, ktery jsi nastavil (default 60).
    NAILER
    NAILER --- ---
    tou chybou ve znovuprihlaseni se mysli to, ze se musim po kazdem refreshi ve firenyxu znova prihlasit v browseru?
    TURBO
    TURBO --- ---
    ARCAO: nepotesim Te, stale stejna pisnicka :(

    Ale nechapu, ze jiny lidi s tim problem nemaj ... pripadam si jako totalni idiot. :)
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    TURBO
    TURBO --- ---
    ARCAO: rad bych, ale je to nad moje uzivatelsky schopnosti ;)

    svn: PROPFIND request failed on '/svn/firenyx/trunk'
    svn: Safe data 'Could not read status line: St vaj c p' was followed by non-ASCII byte 248: unable to convert to/from UTF-8
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    Na svnko sem hodil verzi co neposila cookie na klientske rozhrani nyxu. Muze to pls nekdo testnout, jestli se stale projevuje bug?
    REELOO
    REELOO --- ---
    ARCAO:
    Ani premium, ani proxy.
    TURBO
    TURBO --- ---
    TURBO: ok, jsem tu zpet. Hesla mam ted vyplneny dobre, uz mi nepise TORI ;) nicmene me nyx stale kope na login screen. Ale ruzne nahodne, je fuk jestli v nejakym klubu neco napisu, staci treba jenom prejit mezi zalozkama a cut! a sem venku.

    Sorry, asi furt delam neco blbe, ale nevim co, dyt se ve FN uz nic nastavovat neda?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam