• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ARCAOFirenyx - Nyx klient pro Mozilla Firefox, Mozilla Suite (Seamonkey), Flock
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    FATBOZZ: uff, nechapu, muzes poslat screenshot?
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    MYJKA: zatim ne, ale protokol externiho rozhrani to umi.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Nevim jestli je to bug, ale hlasim.
    Kdyz si zobrazim firenyx v postranni liste, tak o tolik se mi posune "hlavni" prohlizeci okno a neni videt treba scrollbar
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    Da sa prosim vas niekde nastavit aby mi v postrannej liste ukazovalo (mam premiovku) uplne hore temy v ktorych mi niekto odpoveda? Tak ako mi to rovi normalne v zalozke sledovane?
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    FATBOZZ: mrknu na to...

    Tak otestovano ve FF 3.1 alpha a plne funkcni
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Jestli bych mohl mit poznamku. Slo by prehodit kluby a pratele ? nebo, vyhovuje-li toto nekomu tak moznost nejakyho buttonu, ktery dokaze preipnat mezi temito "fjůčrami"
    VXP
    VXP --- ---
    aktualizovano, heslo to po me nechtelo, prihlasilo se to :)
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    Tak tady je nova verze. Je mozne aktualizovat i pres aktualizaci doplnku v Nastroje - Spravce doplnku.

    Pozor. Pokud vam po instalaci Firenyx vyhodi chybu o spatnem hesle, je nutne znovunastavit externi heslo.
    To provedete tady.



    Pravdepodobne to bude muset provest kazdy uzivatel. Asi se neco, pri preklopeni do nove verze nyxu, potento s externimi hesly.

    O novinkach se rozepisu nekdy pozdeji.
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    tak problem je uz lokalizovan... pracuje se na reseni.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    VXP: Kazdopadne kdyz firenyx vypnes je to pak ok
    VXP
    VXP --- ---
    no kazdopadne to rano fungovalo v pohode, ale ted uz jsem stale "neprihlasen"

    ale na nyx se stale prihlasuju dvojklikem na motyla (firefox 3)
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Nebude to tim, ze se asi neco zmenilo ? Z Login stranky ubyla informace o nedostupnych registraci => mohla se zmenit autentizace stranky
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    VXP: nevim celej den mi to nak blbne, asi erupce na slunci.
    VXP
    VXP --- ---
    odmita se mi pripojit firenyx... je to normalni? :)
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    Tak vam posilam mensi ochutnavku redesignu aktivnich pratel v postrani liste firenyxu:

     
    Vlevo pred redesignem, vpravo po redesignu.

    Kdo by chtel otestovat, tak je to dostupny v posledni SVN verzi s poradovym cislem 41.
    MIZPULYN
    MIZPULYN --- ---
    jojo...
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    MIZPULYN:
    prizpevku - soucet vsech neprectenych prizpevku ve sledovanch klubec.
    klubu - pocet sledovanych klubu s neprectenymi prizpevky (nekdo to vyzadoval, tak sem to doprogramoval)
    MIZPULYN
    MIZPULYN --- ---
    v tom nastaveni ta polozka

    ZA PREZDIVKOU V RADKU ZOBRAZOVAT POCITADLO:

    1) prispevku - to mi asi ukaze pocet neprectenych prispevku a to konkretne VE SLEDOVANYCH KLUBECH, je to tak ?

    2) klubu - to nejak nechapu ze by pocet klubu kde jsou nejake neprectene prispevky ?? k cemu to je ?
    MIZPULYN
    MIZPULYN --- ---
    dobry zatim dobry
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    MIZPULYN:
    1) Momentalne nezobrazuje zadny MSGBoxy o tom, ze je v klubu novy prizpevek, ale dole v prave casti okna je videt pocet neprectenych prizpevku a konkretni seznam klubu s neprectenymy prizpevky je videt po ALT+F9 a prepnuti na zalozku kluby.

    2) Ano tohle v zasade funguje, jak popisujes.

    Add 1) + 2): Ten interval 60s se da menit, kazdopadne nema cenu nastavovat mensi nez 60s, pac se XMLko vracene v klientskem rozhrani generuje kazdych 55 sekund.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam