• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ARCAOFirenyx - Nyx klient pro Mozilla Firefox, Mozilla Suite (Seamonkey), Flock
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    FATBOZZ: tak to potom jo, zkusim s tim neco vykoumat.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    ARCAO: Myslel jsem spis delsi nastaveny cas. Dejme tomu 300 a ja bych si to chtel obnovit v 117 sekunde :)
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    CASTER: hotovo, bude v dalsi verzi
    CASTER
    CASTER --- ---
    Thanks :)
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    CASTER: no dobre kvuli tobe udelam volbu "Neuchovavat stav otevreneho/zavreneho sidebaru"
    CASTER
    CASTER --- ---
    ARCAO: kdyby to hazelo do jednoho pytle popup a manualne otevrene (ctrl+n) okna tak by to nevadlo. nebo nejde detekovat ani to?
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    CASTER: zapracuju na tom. Problem je, ze zatim nevim, jak detekovat, ze se jedna o popup okno.

    FATBOZZ: vlastnost firenyxu :)

    FATBOZZ: obnovuje se automaticky po nastavene dobe v nastaveni. Pokud je nastavena doba 60s, tak rucni obnoveni nema smysl, protoze data na klientskem rozhrani co poskytuje nyx se obnovuji po cca 55 sekundach.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Mam este fjucru do dalsiho release.... prosim :) Vynucene obnoveni na pravy kliknuti v klubech sidebaru, nebo na prostredni mysitko na dolnim tlacitku
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    CASTER: To je spis vlastnost firefoxu, nez firenyxu
    CASTER
    CASTER --- ---
    FATBOZZ: nevyjadril jsem se dost presne. slo mi o to aby kdyz mam otevreny firenyx "sidebar" (alt+f9) v aktualnim okne firefoxu tak aby nebyl automaticky otevreny taky v kazdem nove vytvorenem okne (popupu)
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    CASTER: Zobrazit stránku rychleho prihlaseni : rozklikni combo. V nastaveni se nezadava jenom jmeno a heslo :)
    CASTER
    CASTER --- ---
    Slo by udelat aby se firenyx neoteviral v nove otevrenych (zejmena popup) oknech i kdyz je v aktualnim okne otevreny? faq a filtr jsem zkousel, nic
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    NYX: tak uz to bezi a posila to i ty replies
    NYX
    NYX --- ---
    ARCAO: aha, blba prava
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    NYX: ted to projistotu nevraci vubec nic
    NYX
    NYX --- ---
    tak co ted?
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    ARCAO: Ok diky budem cakat :)
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    FATBOZZ: bude v dalsi verzi (je jiz v repozitari SVN)

    MYJKA: Celkove je to hotove, ale jak jsem zjistil, tak pri prechodu na novou verzi to bylo ze zahadnych duvodu odstraneno (posilani poctu odpovedi u klubu v klientskem rozhrani). Hodil jsem pozadavek do bugtrackeru a ted je to na NYXovi.

    VOTVAC: Pokud vim tak Opera neobsahuje nic jako rozsireni. Ma pouze neco jako widgety a s tema nemam zadne zkusenosti. Kazdopadne Operu nepouzivam, takze nejspis ne. Jestli se chce nekdo do toho pustit, rad mu poradim s komunikaci pres externi rozhrani nyxu.
    VOTVAC
    VOTVAC --- ---
    uvazuje se v budoucnu i o verzi pro OPERU ... ??
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    FATBOZZ: uff, nechapu, muzes poslat screenshot?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam