• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ARCAOFirenyx - Nyx klient pro Mozilla Firefox, Mozilla Suite (Seamonkey), Flock
    NAILER
    NAILER --- ---
    zacalo se mi ted stavat, ze pri otevreni jakehokoliv noveho okna vc. popupu se mi zobrazi v nem zobrazi ten bocni panel (alt+f9) :-/
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    ++BUG

    Když se obnovují diskuze ( takovy to anomovany kolecko misto motylka :) ) a ja zrovna kliknu na nejakou diskuzi, musim cekat, nez aktualizace dobehne.
    CASTER
    CASTER --- ---
    Aha sux, a kluby kde neni NEW posila (s informaci ktere jsou a nejsou) aby to slo teda rozbalovat v sidebaru?
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    CASTER: id kategorie neni bohuzel posilana v klientském rozhraní. Takze to nejde.
    CASTER
    CASTER --- ---
    ARCAO: ja mam nastaveny na nyxu ze ve sledovanych vidim jen kluby s novymi prispevky, po kliknuti na kategorii se zobrazi z kategorie vsechny kluby - i ty co nove prispevky nemaj
    bylo by super kdyby dvojklik na kategorii v sidebaru firenyxu udelal totez - otevrel mi tu stranku sledovane s rozbalenou danou kategorii, v podstate je to jen jednoduchy link http://www.nyx.cz/index.php?l=book;cat=XYZ#bc_XYZ (XYZ je cislo kategorie, predpokladam ze firenyx se k nemu dostane?)
    ale jak rikas alternativa by byla rozbalit kategorii primo v sidebaru firenyxu, v podstate je mi to asi jedno :) pointa je dostat se rychle do klubu kde neni zrovna nic noveho ale chci tam neco napsat
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    CASTER: to jako, ze dojklik zabali vsechny kategorie a rozbali jen tu, na kterou bylo kliknuto?
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    AAHHWISEGUY: Dik, ono uz je to neco pres rok, to to ale utika :)
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    chtel bych ID ARCAO podekovat za skvelou vec. Firenyx je tu uz neco pres rok s nami a me se hodne osvedcil!
    NETHE
    NETHE --- ---
    No z niceho nic mi doma zacal fungovat, ono mu nejspis trosku dele trva nez pobere to nastaveni . Takze uz to neresme =)
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    NETHE: a mas nastavene externi heslo v osobni-nastaveni tady na nyxu?
    NETHE
    NETHE --- ---
    NETHE: A nefachci mi to ani doma :D
    NETHE
    NETHE --- ---
    No tak ten trapnej napad me napad hned jak jsem menil heslo :D Ajo, normalne na nyx se z prace prave dostanu z firefoxu. Tedka zrovinka jsem z nej prihlasenej. A ip kontrolu mam taky vypnutou....
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    NETHE: takovej trapnej napad zkus obě hesla nastavit stejně jak (externí tak normální). Jinac predpokladam ze se z prace na nyx firefoxem normalne dostanes.
    NETHE
    NETHE --- ---
    Tak nic, porad mi tu sviti logged out :-)
    NETHE
    NETHE --- ---
    RAB1T: no externi heslo mam nastavene urcite, ale zadne podminky pro nej v nastaveni nebyly... Ja nevim, zkusim ho zmenit a uvidime. Dik za tip.
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    měl bych takovou pozbičku, nešlo by do některé příští verze zařadit aby se po znovunačtení nyxu přes firenyx neznenil uživatelský status.

    NETHE: nwvim moc mě toho nenapadá, máš správně nastavený externí heslo, vim že sem se s tim napoprve taky chvíli patlal.
    NETHE
    NETHE --- ---
    Zdravicko.... Tak jsem si installnul v praci Firenyx. Studoval jsem FAQ ale ten jaksi neni moc obsahly a tak se ptam tady. At to nastavuju jak to nastavuju, tak se firenyx odmita jakymkoliv zpusobem pripojit. Chybu to zadnou nepise - tedy napise to pouze hlasku ze se nelze pripojit. Prikladam obrazek meho nastaveni. (hesla jsou nastavena jedno externi a jedno ktere pouzivam pri prihlaseni pres webove rozhrani.

    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Tak se mi ukazalo, ze chyba s posunutim okna od firenyxu neni jen u IETAB pluginoveho okna, ale udela to i normalne. Ukazka: http://fatbozz.towerofglass.net/tmp/firenyx_bug.gif
    CASTER
    CASTER --- ---
    Slo by udelat aby dvojklik na kategorii v seznamu sledovanych ukazal seznam kategorii s touhle rozbalenou?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam