• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ARCAOFirenyx - Nyx klient pro Mozilla Firefox, Mozilla Suite (Seamonkey), Flock
    NETHE
    NETHE --- ---
    No z niceho nic mi doma zacal fungovat, ono mu nejspis trosku dele trva nez pobere to nastaveni . Takze uz to neresme =)
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    NETHE: a mas nastavene externi heslo v osobni-nastaveni tady na nyxu?
    NETHE
    NETHE --- ---
    NETHE: A nefachci mi to ani doma :D
    NETHE
    NETHE --- ---
    No tak ten trapnej napad me napad hned jak jsem menil heslo :D Ajo, normalne na nyx se z prace prave dostanu z firefoxu. Tedka zrovinka jsem z nej prihlasenej. A ip kontrolu mam taky vypnutou....
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    NETHE: takovej trapnej napad zkus obě hesla nastavit stejně jak (externí tak normální). Jinac predpokladam ze se z prace na nyx firefoxem normalne dostanes.
    NETHE
    NETHE --- ---
    Tak nic, porad mi tu sviti logged out :-)
    NETHE
    NETHE --- ---
    RAB1T: no externi heslo mam nastavene urcite, ale zadne podminky pro nej v nastaveni nebyly... Ja nevim, zkusim ho zmenit a uvidime. Dik za tip.
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    měl bych takovou pozbičku, nešlo by do některé příští verze zařadit aby se po znovunačtení nyxu přes firenyx neznenil uživatelský status.

    NETHE: nwvim moc mě toho nenapadá, máš správně nastavený externí heslo, vim že sem se s tim napoprve taky chvíli patlal.
    NETHE
    NETHE --- ---
    Zdravicko.... Tak jsem si installnul v praci Firenyx. Studoval jsem FAQ ale ten jaksi neni moc obsahly a tak se ptam tady. At to nastavuju jak to nastavuju, tak se firenyx odmita jakymkoliv zpusobem pripojit. Chybu to zadnou nepise - tedy napise to pouze hlasku ze se nelze pripojit. Prikladam obrazek meho nastaveni. (hesla jsou nastavena jedno externi a jedno ktere pouzivam pri prihlaseni pres webove rozhrani.

    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Tak se mi ukazalo, ze chyba s posunutim okna od firenyxu neni jen u IETAB pluginoveho okna, ale udela to i normalne. Ukazka: http://fatbozz.towerofglass.net/tmp/firenyx_bug.gif
    CASTER
    CASTER --- ---
    Slo by udelat aby dvojklik na kategorii v seznamu sledovanych ukazal seznam kategorii s touhle rozbalenou?
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    super uz funguje ta odpoved v kluboch. diky :)
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    Venku je nova verze 0.1.9.2008081401.

    Aktualizovat muzete pres Nastroje - Spravce doplnku - Vyhledat aktualizace, nebo pomoci tohoto odkazu.

    Novinky viz Historie verzi.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    ARCAO: my fail, tohle se deje pouze pokud je okno vykreslovano pres IE tab, takze nicmoc chybka :)
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    FATBOZZ: tak to potom jo, zkusim s tim neco vykoumat.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    ARCAO: Myslel jsem spis delsi nastaveny cas. Dejme tomu 300 a ja bych si to chtel obnovit v 117 sekunde :)
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    CASTER: hotovo, bude v dalsi verzi
    CASTER
    CASTER --- ---
    Thanks :)
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    CASTER: no dobre kvuli tobe udelam volbu "Neuchovavat stav otevreneho/zavreneho sidebaru"
    CASTER
    CASTER --- ---
    ARCAO: kdyby to hazelo do jednoho pytle popup a manualne otevrene (ctrl+n) okna tak by to nevadlo. nebo nejde detekovat ani to?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam