• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ARCAOFirenyx - Nyx klient pro Mozilla Firefox, Mozilla Suite (Seamonkey), Flock
    VITEX
    VITEX --- ---
    Mrtvost ?
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Doplnek nebyl podepsan a tak si ho FF zakazal :)
    Podepisování doplňků ve Firefoxu | Nápověda aplikace Firefox
    https://support.mozilla.org/cs/kb/podepisovani-doplnku-ve-firefoxu
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    Hlásím bug, který se děje poslední cca dva dny. Když otevřu nyx kliknutím na firenyx v liště, kdy je nastaven na otevření v novém tabu na stránce "sledované", tak se zobrazí přihlašovací okno. Po druhím kliknutí se už normálně přihlásí.
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    Vydal jsem tu verzi, co je na Gitu, tak snad bude dotatecne stabilni.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    RAB1T: Mě ne, používam verzi z GITu
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    FATBOZZ: mne to bezi.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Prestalo fungovani dblklk na ikonku motyla = prihlaseni do nyxu
    SWT
    SWT --- ---
    U FF29 zmizely čísla, kolik je nových příspěvků a mailů, dá se s tím něco dělat? Klikal jsem jen když přišel mail nebo když nových příspěvků bylo víc než XX, takhle to je navyliž - může za to FF team, ne autor FireNyxu, aby to někdo nebral špatně ...
    TURBO
    TURBO --- ---
    Ahoj, potýkám se s (pro mě celkem zásadní) nefunkčností Firenyxu a nemůžu přijít na to, kde je zakopanej pes.

    OS WinXP SP3, FF 29 (ale před updatem ve FF 28 se to chovalo tejně), Firenyx 0.1.13.2011082301.

    V liště doplňků ve FF mi svítí TURBO, což beru jako propojení Firenyxu s mým zdejším účtem. Když si otevřu seznam přátel, vše je ok. I rychlý přihlášení dvojklikem funguje.

    Ale jakmile chci někomu ale napsat, vyskočí mi na liště ve Win při odesílání "Nastala chyba, problémy s přihlášováním" a v liště doplňků se můj nick změní na "nepřihlášen" a po cca 20ti vteřinách se tam objeví zpět můj nick. Ext. heslo jsem kontroloval a mám zadáno dobře. Dále dva lidi mi poslali zprávu do pošty cca 5 minut po sobě - jedna dorazila, druhá vůbec.

    A jedna technická na závěr - když mi přišla ta jediná zpráva ;), tak jen na pár vteřin vyjela na liště a zas zmizela. Docela by se hodilo nějaký nastavení třeba ve stylu Mirandy - jestli a za jak dlouho má zpráva zmizet nebo jestli tam má zůstat dokud na ni nekliknu atd. Takhle jeden otočí na moment hlavu od monitoru a pak ani neví, že mu někdo psal.

    Díky.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    FATBOZZ: doted jsem videl ze mi zprava prisla pomoci diskuze/zpravy pocitadla... takhle jak to je ted nic nevidim. A promeskal jsem docela dulezitou zpravu :(
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    co takhle zmenit motylkovi barvu, kdyz prijde zprava ? ff29 firenyx v horni liste
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    Tady je kdyžtak testovací xpi balíček: https://www.dropbox.com/s/dfqlszvfpp4wxrx/firenyx-0.1.14.2014032701.xpi

    Stačí ho přetáhnout do Firefoxu.
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    FATBOZZ: BFU dostane XPI soubor, jako doposud. Tohle je jen, kdyby se někdo chtěl zapojit do vývoje :)
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    ARCAO: a oprav si url v navodu, ukazuje to na tvuj git, ne github
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    ARCAO:
    U mad ? Takovy sileny instalace ... ja to dam, ale uz vidim jak si nekdo mene technicky zdatny instaluje git, hleda profil, pousti cmdline a checkoutuje repozitar...
    Nějaký problém, proč nedistribouovat XPI standartní cestou ?
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    FATBOZZ: Tak jsem to nějak dal dohromady, ještě trochu poladit: https://github.com/arcao/Firenyx
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    FATBOZZ: Pokusím se s tím něco udělat
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    FF29 s Australis uplne eliminovalo dolni tlacitko s oznamovanim diskuzi, klavesovy zkratky funugji, takze firenyx bezi :)
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Ve FF25 se zvetsili mezery mezi diskuzemi
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    co takhle nějakej čudlíček na přesunutí se do notifikací ?
    https://www.nyx.cz/index.php?l=user;section=notices
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam