• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy


    DĚTSKÝ POKOJ - DĚTSKÝ SVĚT

    Jak jste zařídili svému dítěti pokoj? Kde jste se inspirovali? Co jste si sami vyrobili? Jakpak jste ho vyzdobili?
    Vše o dětském pokoji patří sem: fotky, články, rady, typy, plánky apod.


    spřízněné kluby na NYXu:

    rodina: KLUB POKROČILÝCH RODIČŮ + MATEŘSKÝ CIT + TVOŘÍME S DĚTMI A PRO DĚTI
    kutil: DOMÁCÍ VÝROBA ORIGINÁLNÍHO NÁBYTKU + DOMÁCÍ KUTIL + KUTÍME A VYRÁBÍME
    domácnost: DOMÁCNOST, ANEB ... + DOMÁCÍ ROZPOČET + FOTKY BYTEČKŮ A DOMŮ
    design: BYTOVÉ DEKORACE + DOMÁCÍ FLÓRA + INTERIER DESIGN + ŽIVOT NA BALKONĚ + ZAHRADY
    nábytek: BAZAR NÁBYTKU + IKEA + POČÍTAČOVÝ NÁBYTEK + EDITACE KOLEJNÍHO POKOJE


    Návod na vkládání obrázků najdete v . n . á . p . o . v . ě . d . ě .

    rozbalit záhlaví
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    JPS: monitor dechu jsem měla půjčenej, ale byl mi na nic, pač v noci spala první tři měsíce malá v posteli se mnou a přes den spala v místnosti, kde jsem byla. Postýlku jsme ze začátku skoro nevyužívali :)
    CARNAQE
    CARNAQE --- ---
    JPS: monitor dechu mame. kluk uz je /roku starej. jde mi o usinani v jiny mistnosti, hlidani, jestli nekasle, nebreci a tak. ted mi doporucoval nekdo v nyx bazarku pro mimca nejakou chuvicku za 3600,- to uz mi prijde uplne mimo, kdyz ta vysilackka umi to co chuvicka a stoji 1400,- ja sem se spis rozhodoval, jestli mam vzit tu levnejsi (700,-), ktera sice nema primo ten "room monitor", ale bylo mi receno, ze se da nastavit, aby se vysilani aktivovalo zvukem.
    JPS
    JPS --- ---
    CARNAQE: taky je otázka, na co ty chůvičky vlastně chceš. jestli jako vysílačky, pak jo, ale jestli ti jde o to, aby bylo pod kontrolou dítě po narození, tak spíš doporučuji monitor dechu.
    CARNAQE
    CARNAQE --- ---
    Nevim, me prijde, ze ty Philipsy (2000,-) jsou uplne strasne predrazeny na to, ze oproti tem Motorolam (770,- / 1400,-) neumej vlastne nic. A ty Motoroly jsou navic regulerni vysilacky. Spis jestli mate nekdo zkusenosti primo s tema Motorolama?

    Kazdopadne diky za odpovedi!
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    http://www.detske-chuvicky.cz/p/philips-scd-465

    my mame tyhle a maXx spokojenost .)
    CARNAQE
    CARNAQE --- ---
    TANAIS: jenze ty Philipsi stojej v Datartu jeste vic a neumej nic.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Já mám jen takovej vobyčejnej jednosměrnej philips, to stačilo bohatě.
    CARNAQE
    CARNAQE --- ---
    Ahoj!
    Mam zase dotaz. Tentokrat ohledne chuvicek/vysilacek. Nemuzu se rozhodnout mezi temito typy:
    http://www.telel.cz/telel/zbozi/motorola-tlkr-t5-cerna/20426
    a
    http://www.telel.cz/telel/zbozi/motorola-tlkr-t3-cervena/20423
    Nemate nekdo prosim zkusenosti?
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    KAIRRA: a nejlepe az do 18 :-)
    KAIRRA
    KAIRRA --- ---
    KAIRRA: jsem zapomnela rict, ze cele me sire okoli mi predtim radilo ty schody prehradit, tramy obalit a nejlepe ji mit v ohradce ;)
    KAIRRA
    KAIRRA --- ---
    imho mit vypolstrovanej byt je naprd, na prvni navsteve (kde jsou deti navic casto rozjanceny jeste vic nez doma) se pak stejne omlati..

    My zase mame v byte kus obejvaku vyvysenej dvema schodama + tramy a vselijaky nastrahy a dcerka velmi rychle pochopila jak nahoru a ze dolu jen pozadu a tak a ted ma velkou vyhodu oproti stejne starejm detem ktery to neznaj a pada daleko min nez ony.. Ale je fakt ze ona je celkem opatrna a klidna celkove
    JPS
    JPS --- ---
    SYNAESTHESIA: no já to beru podle sebe, jak jsem byl omlácenej o rohy postelí a skříněk a kolikrát jsem měl rozbitou hlavu. a nějaké zkušenosti s rohy v tom nehrály roli. no a náš starší tříletej je v tomhle po mně, takže furt poskakuje jak gumovej míček ze sedačky na sedačku apod., takže je to jen otázkou času, kdy trefí něco tvrdšího než molitanovou ochranu nebo měkkou sedačku.

    KEYA: Mati by si z toho zase stavěl nějakej hrad nebo žebřík a taky by na to lezl... :))
    KEYA
    KEYA --- ---
    JPS: To já si spíš naprosto živě dokážu představit, jak si to naše živé dítko štosuje ty stolečky a leze po nich někam nahoru... :-).

    SYNAESTHESIA: Každé dítě je živé to je fakt, ale ne každé visí ve školce většinu času hlavou dolů... To naše je fakt malá opice :-).
    SYNAESTHESIA
    SYNAESTHESIA --- ---
    JPS: popravdě, na téhle fotce mi jde hlavně o stěny.
    Nadruhou stranu, jelikož je tam už normální postel a ne "klec" tak bych řekl, že je to pokoj pro dítko, který má s rohama již svoje zkušenosti a jen tak si ho do oka nevrazí.
    A kobereček bude pravděpodobně každou chvíli pod postelí, to asi jo. Pokud není přilepenej oboustrankou.

    ... a mimochodem, každý dítě je živé ... jen někteří rodiče by měli hold chovat želvičky :-)
    JPS
    JPS --- ---
    SYNAESTHESIA: na pohled krásný :)
    na druhou stranu je to ale pro živější dítě docela nebezpečný prostor - moc hran a rohů, taky ty malé koberečky na dřevěné podlaze budou asi jezdit.
    holt je to pokojík pro hodné slečny a ne pro ty naše raubíře :)
    SYNAESTHESIA
    SYNAESTHESIA --- ---
    Omlouvám se za spam, ale rád bych vás pozval do klubu, který by vás mohl zajímat:

    PRACOVNÍ DÍLNA A JEJÍ NÁŘADÍ: fotky, typy, recenze, zkušenosti


    SYNAESTHESIA
    SYNAESTHESIA --- ---
    LUCCHA
    LUCCHA --- ---
    scandinavianbaby
    z těch hraček jsem nadšená...všechny chci :-)
    KAIRRA
    KAIRRA --- ---
    prodám super kytičkovanou tapetovou bordudu
    http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19366163&tab=0
    POLIFKA
    POLIFKA --- ---
    JPS: no kování na tý posteli mi přijde trošku dost příšrený....zhrozil jsem se když jsem to viděl. Živim se totiž interiérama/nábytkem.
    JPS
    JPS --- ---
    POLIFKA: no jak už jsem psal dřív (JPS, JPS), tak šuplíky jsou špatný, ale postel samotná je kvalitní. takže jsme to vyřešili tak, že šuplíky jsme vyreklamovali a nechali si udělat pěkné bytelné kontejnery od našeho truhláře.
    POLIFKA
    POLIFKA --- ---
    TANAIS: tak o tom silně pochybuju!

    JPS: spojovací kování příšerný s velkym podílem plastu ... no to snad na postel nemyslej vážně,že tam budou některý spoje klížený a né montovaný mě překvapilo víc než dost,dokonce mi někde i kolíky (u zásuvek) udělaly slušnou paseku durch tím dílcem,že jsem to musel lehce opravit....no strašný
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam