• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy


    DĚTSKÝ POKOJ - DĚTSKÝ SVĚT

    Jak jste zařídili svému dítěti pokoj? Kde jste se inspirovali? Co jste si sami vyrobili? Jakpak jste ho vyzdobili?
    Vše o dětském pokoji patří sem: fotky, články, rady, typy, plánky apod.


    spřízněné kluby na NYXu:

    rodina: KLUB POKROČILÝCH RODIČŮ + MATEŘSKÝ CIT + TVOŘÍME S DĚTMI A PRO DĚTI
    kutil: DOMÁCÍ VÝROBA ORIGINÁLNÍHO NÁBYTKU + DOMÁCÍ KUTIL + KUTÍME A VYRÁBÍME
    domácnost: DOMÁCNOST, ANEB ... + DOMÁCÍ ROZPOČET + FOTKY BYTEČKŮ A DOMŮ
    design: BYTOVÉ DEKORACE + DOMÁCÍ FLÓRA + INTERIER DESIGN + ŽIVOT NA BALKONĚ + ZAHRADY
    nábytek: BAZAR NÁBYTKU + IKEA + POČÍTAČOVÝ NÁBYTEK + EDITACE KOLEJNÍHO POKOJE


    Návod na vkládání obrázků najdete v . n . á . p . o . v . ě . d . ě .

    rozbalit záhlaví
    MORGANA
    MORGANA --- ---
    KEYA: no taky me to napadlo, ale ono to bude k sobe asi nejak prikurtovany, tak aby to bylo kompatibilni... navic ty "separe" palandy budou zas mit schudky, ktery nepotrebujem :)) no neda se nic delat no :)
    KEYA
    KEYA --- ---
    MORGANA: Pak jsem si všimla, mě se ten tvůj první odkaz, kde ten domestav byl otvíral hrozně dlouho... :-). Omlouvám se za zdvojení...
    Ale barva dřeva jde zvolit i u toho Domestavu ne? Taky tam jde koupit zvlášť ta část se skluzavkou... tak k tomu třeba nějakou o něco levnější palandu?
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    ja vim, ale pri zimnich chladnych dnech ... .) bych to do jara stihnout mohla, pokojicek bude malicky :)
    MORGANA
    MORGANA --- ---
    KEYA: to je porad ten drahy domestav... ale taky dekuju :)
    TANAIS: jak jsem psala, v kice jsem byla a maj akorat tu debilni...
    s tim truhlarem souhlasim - pokud to nebude mit jako seriovejsi vyrobu, tak to nebude rozhodne levnejsi nez ten domestav a napr. skluzavku bude muset asi prekoupit, takze si moc nepomuzeme... uz jsem to u znameho truhlare zjistovala :)
    KEJKA: viz vyse - to nas vyjde jeste draz a jedinou vyhodu to bude mit, ze si sami zvolime barvu dreva :(
    HUPYDUP
    HUPYDUP --- ---
    SYNAESTHESIA:, LUCCHA: ...obrázky jsou skutečně originální, nemají chybu! Úžasné zákoutí pro mrňouse...jste šikulové :-)
    LUCCHA
    LUCCHA --- ---
    AAMALI16: tak to si máknete
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    pokojickovych ozdob na zed .)
    LUCCHA
    LUCCHA --- ---
    AAMALI16: díky :-) ..čeho vlastní výroba?
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    MORGANA: v kice něco maj a přijde mi, že tam maj větší výběr, než v ikei. Problém ikei a kiky je v tom, že dost tlačej na dodavatele, kteří prostě v termínech a za cenu nestíhají vyrobit, ani nemůžou vyrobit opravdu kvalitní věci, který vydrží. Už jen proto, že kvalitní materiály jsou samo o sobě dost drahý.

    Ale myslím, že na internetu toho v podstatě moc není. Když jsem to hledala ja, tak jsem našla akorát to, co ty (původně jsem taky měla představu o skluzavce).

    Šikovný truhlář ti to sice udělá dobře, ale taky asi ne příliš levně... Nám ten náš vyrobil postel za 8 a půl. A to patří tak nějak do průměru, co se cen týče.

    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    LUCCHA: ty jo ty jsi hodne sikovna, opravdu chvalim te prevelice..nas ceka taky vlastni vyroba .)
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    MORGANA: v tom případě zkus nějakýho šikovnýho truhláře a slož si to z komponentů z lepšího dřeva...
    MORGANA
    MORGANA --- ---
    KEJKA: jo, to je to samy, jako ma asko - tam jsme byli taky :) ale dekuju :) v ikee maj jen vyvyseny luzko bez skluzavky a styl stejny jako asko/kika... je to jen tenky, nehezky drevo a strasne se to vikla... neverim tomu :(
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    MORGANA: viděla jsem něco takovýho v Kice na Černým mostě, ale cenu opravdu nevím... každopádně zkus Ikeu, tam taky budou míét něco podobného...
    MORGANA
    MORGANA --- ---
    mam prosbu - neresil jste nekdo vyvysene luzko se skluzavkou?

    moc se mi nedari vygooglit neco uspokojiveho... bud je to drahe, nebo naopak sileny ausus, nic mezi...
    drahe a krom reseni skluzavky se nam ani moc nelibi:
    http://www.postylka.cz/zbozi/3701/Zvysene-jednoluzko-se-skluzavkou-3701.htm
    http://www.atraktivni-nabytek.cz/detsky-studentsky-nabytek/

    forova vyroba (asko, sconto apod.):
    http://www.akcniceny.cz/detail/detska-zvysena-postel-451160/

    tak pokud jste nekdo narazil na neco podobneho, velmi uvitam tipy... je pro mne lepsi, kdyz je skluzavka jakoby zvlast - at si deti nelezou pres postel, kdyz se budou chtit jen sklouznout... latku na tu skrys dole uz bychom v nejhorsim usili...
    SYNAESTHESIA
    SYNAESTHESIA --- ---
    HUPYDUP: LUCCHA: Děkuji, ale nebyl jsem v tom sám, LUCCHA pomáhala vystřihovat :-)
    MATA
    MATA --- ---
    LUCCHA: je překrásný, děkuji za inspiraci:-))))
    LUCCHA
    LUCCHA --- ---
    KEYA: díky, ten pokojík ještě není celej hotovej, tak chci pak nahodit až komplet.
    LUCCHA
    LUCCHA --- ---
    HUPYDUP: jo jo, podložka je taková lepenka ze staré skříně a jinak je to vystříhané ze samolépící folie. Teda děkuji za pochvalu, ale tohle vyjimečně dělal id Synaesthesia :-)
    KEYA
    KEYA --- ---
    LUCCHA: Vypadá to úžasně i tak... nebylo by pokračování :-)
    HUPYDUP
    HUPYDUP --- ---
    LUCCHA:...tři "vesmírné" obrázky nad poličkou jsou také z vlastní výroby?...jsou úžasné!:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam