• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy


    DĚTSKÝ POKOJ - DĚTSKÝ SVĚT

    Jak jste zařídili svému dítěti pokoj? Kde jste se inspirovali? Co jste si sami vyrobili? Jakpak jste ho vyzdobili?
    Vše o dětském pokoji patří sem: fotky, články, rady, typy, plánky apod.


    spřízněné kluby na NYXu:

    rodina: KLUB POKROČILÝCH RODIČŮ + MATEŘSKÝ CIT + TVOŘÍME S DĚTMI A PRO DĚTI
    kutil: DOMÁCÍ VÝROBA ORIGINÁLNÍHO NÁBYTKU + DOMÁCÍ KUTIL + KUTÍME A VYRÁBÍME
    domácnost: DOMÁCNOST, ANEB ... + DOMÁCÍ ROZPOČET + FOTKY BYTEČKŮ A DOMŮ
    design: BYTOVÉ DEKORACE + DOMÁCÍ FLÓRA + INTERIER DESIGN + ŽIVOT NA BALKONĚ + ZAHRADY
    nábytek: BAZAR NÁBYTKU + IKEA + POČÍTAČOVÝ NÁBYTEK + EDITACE KOLEJNÍHO POKOJE


    Návod na vkládání obrázků najdete v . n . á . p . o . v . ě . d . ě .

    rozbalit záhlaví
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    MORGANA: no ty blaho, to je dost des .... kdyz si vzpomenu ze jsem ve skole mela navrhovat detsky koberce a ty nase navrhy byly 100x lepsi nez tohle... proc proboha nejdou ti vyrobci do skol a nedomluvej se se studenty....


    taky chci pro dite nakej peknej koberec ale zatim jsem nemela cas ho kupovat. asi vytahnu ram a utkam si ho.....
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    MORGANA: děkuji :)
    MORGANA
    MORGANA --- ---
    ILLUZE: mrkni tady: http://www.styltex.cz/?dir=1069
    napr. nektere modely z tyhle rady: http://www.styltex.cz/?dir=2054
    ale nevim, je to neslavne - resili jsme to nedavno, nakonec jsme koupili jednoduchy jednobarevny...
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Nemáte, prosím, tip na koberec do menšího dětského pokoje? Byli jsme v IKEA, hmm... tam nic moc...
    MRACEK
    MRACEK --- ---
    KEYA: Díky za vyčerpávající popis! Už se na to docela těším. Tuhle práci (kromě toho broušení) mám docela ráda :-)
    KEYA
    KEYA --- ---
    MRACEK: Obrousila jsem tu komodu, tak nějak z nejhoršího nánosu laku... a natírala jsem Eternalem - to je prý stejné jako Balakryl, akorát je o něco levnější (plechovka za 119,-, Balakryl je za 150 - 200). Akorát já natírala jen matným, ale poté co vidím výsledek, tak bych vzala polomat a nebo smíchala lesk a mat napůl (to jsem předtím dělala u té knihovny a použila jsem Balakryl) a výsledek je o něco "omyvatelnější".
    Natírala jsem malým válečkem s pěnovým návlekem (na laky).
    Tónování toho bílého Eternalu jsem udělala barvami z řady Color line (měli to v jedné prodejně Barvy-laky i v drogerii Teta) - koupila jsem si takové malé lahvičky, jedna za cca 25.- kč a stačilo to bohatě.
    MRACEK
    MRACEK --- ---
    KEYA: vážně moc pěkné, jako nové :-)). Taky mě asi čeká renovace palandy pro holky, můžu se zeptat na postup a barvu, jakou jsi používala? (Já mám v plánu osmirglovat lak a Balakryl, měl by být vhodný i na dětský nábytek) Díky!
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    KEYA: pěkná :) Sladěný i s bedničkama :)
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    KEYA: supr, to se mi moc líbí, povedlo si ti to naprosto dokonale.
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    KEYA: jo to taky planuju udelat:] to vstavani v pet rano je desny....
    KEYA
    KEYA --- ---
    FOXOVA: Polštáře mám taky v plánu, ještě tu mám připravenou látku na nový potah košíku pro miminko a našpendlenou rychlozavinovačku... :-). A v Ikea chci koupit látku na nové závěsy (tmavší, aby děti dýl spaly... :-))
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    KEYA: fakt pekny:]] ja ted chci jet do ikea akoupit si latky a usit mantinel a polstare do pokojiku jak ane tak Jenikovi. Taky mu planuju natrit postylku asi na bledemodro:] Udelam z nej namornika
    KEYA
    KEYA --- ---
    Jinak - volba barev vychází z této tapety, kterou má dcera na dveřích (skleněné části a na zadní stěně knihovny...)
    Zdroj byt
    KEYA
    KEYA --- ---
    ILLUZE: Děkuju :-)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    KEYA: jak od profíka :)
    KEYA
    KEYA --- ---
    Tak já jsem včera dokončila nový nátěr komody na věci pro miminko... Původní barva byla borovice natřená zežloutlým epoxidovým lakem...
    Zdroj byt
    (Anička si přála aby šuplíky byly barevné...)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    GORK: díky :)
    GORK
    GORK --- ---
    TANAIS: krásný!! :-)
    KEYA
    KEYA --- ---
    TANAIS: Tak Anička je ve spánku docela klidná... :-), ale už se jí do postele nevešli plyšáci a taky - tatínek se v dětské postýlce moc dobře nevyspí... :-)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    KEYA: sem si říkala, že by to bylo nějaký divný. Ta naše se v postýlce byla schopná už docela slušně během svýho nočního cestování z rohu do rohu pomlátit ;)
    KEYA
    KEYA --- ---
    PETJULE: Já jsem tohle doporučení taky někde četla, ale fakt určitě záleží na konkrétním dítěti...
    KEYA
    KEYA --- ---
    TANAIS: Ne ne - ta už má velkou postel od 2,5... z praktických důvodů - aby se tam mohl přesouvat dospělý, který je vytlačen z manželské postele :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam