• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    MORGANA: jenze sehnat pekny bavlneny koberec, je tu temer nemozne... jestli jsou kvalitni, tak treba persany taky za par korun nesezenes :-)
    KEYA
    KEYA --- ---
    FOXOVA: V jedné Marianne bydlení konkrétně tenhle použili v nějaké jejich "proměně" a cena tam byla... ale už si ji nepamatuju. Řekla bych, že to bylo srovnatelné s těmi na lokki.cz
    MORGANA
    MORGANA --- ---
    to je prave to, ze napr. na to LOKKI jsme taky koukali, ale ty ceny jsou ukrutny... a nic mezi proste clovek nenajde... fakt neuveritelna bida :( a nejen v kobercich...
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    KEYA: skoda jen ze jsem nezjistila kolik stojej, ale asi dost:[
    KEYA
    KEYA --- ---
    FOXOVA: Od téhle firmy se mi konkrétně hrozně líbí tenhle: http://www.voivo.cz/dev/74-0-koberec-happy-dots.html
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    FOXOVA: to jsou vlnaky, ja mam radeji z bavlny...
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    YENNEFER:
    FOXOVA: no hezký... tak tady si člověk fakt vybere :)
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    FOXOVA: utkej :-)
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    YENNEFER: sou paradni ale i ta cena...:[
    Nektery koberce jsou dost podobny tem co jsem navrhovala ve skole:]] asi oprasim desky a fakt neco utkam:]
    KEYA
    KEYA --- ---
    YENNEFER: Tak tam bych si vybrala, kdyby bylo to kam dát :-). Nám v pokojíčku zbude mezi postelemi průchod asi 60 cm... :-(
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    MORGANA: no ty blaho, to je dost des .... kdyz si vzpomenu ze jsem ve skole mela navrhovat detsky koberce a ty nase navrhy byly 100x lepsi nez tohle... proc proboha nejdou ti vyrobci do skol a nedomluvej se se studenty....


    taky chci pro dite nakej peknej koberec ale zatim jsem nemela cas ho kupovat. asi vytahnu ram a utkam si ho.....
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    MORGANA: děkuji :)
    MORGANA
    MORGANA --- ---
    ILLUZE: mrkni tady: http://www.styltex.cz/?dir=1069
    napr. nektere modely z tyhle rady: http://www.styltex.cz/?dir=2054
    ale nevim, je to neslavne - resili jsme to nedavno, nakonec jsme koupili jednoduchy jednobarevny...
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Nemáte, prosím, tip na koberec do menšího dětského pokoje? Byli jsme v IKEA, hmm... tam nic moc...
    MRACEK
    MRACEK --- ---
    KEYA: Díky za vyčerpávající popis! Už se na to docela těším. Tuhle práci (kromě toho broušení) mám docela ráda :-)
    KEYA
    KEYA --- ---
    MRACEK: Obrousila jsem tu komodu, tak nějak z nejhoršího nánosu laku... a natírala jsem Eternalem - to je prý stejné jako Balakryl, akorát je o něco levnější (plechovka za 119,-, Balakryl je za 150 - 200). Akorát já natírala jen matným, ale poté co vidím výsledek, tak bych vzala polomat a nebo smíchala lesk a mat napůl (to jsem předtím dělala u té knihovny a použila jsem Balakryl) a výsledek je o něco "omyvatelnější".
    Natírala jsem malým válečkem s pěnovým návlekem (na laky).
    Tónování toho bílého Eternalu jsem udělala barvami z řady Color line (měli to v jedné prodejně Barvy-laky i v drogerii Teta) - koupila jsem si takové malé lahvičky, jedna za cca 25.- kč a stačilo to bohatě.
    MRACEK
    MRACEK --- ---
    KEYA: vážně moc pěkné, jako nové :-)). Taky mě asi čeká renovace palandy pro holky, můžu se zeptat na postup a barvu, jakou jsi používala? (Já mám v plánu osmirglovat lak a Balakryl, měl by být vhodný i na dětský nábytek) Díky!
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    KEYA: pěkná :) Sladěný i s bedničkama :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam