• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    AAMALI16: kolem si chválí marmoleum
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    AAMALI16: máme marmoleum. Je to tkaový "lepší lino". Vypadá to dobře, neni to studený a dobře se to udržuje.
    www.marmoleum.cz
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    Ahoj rodicovstvo,
    mate nejaky tip co dat jako podlahu do dets.pokoje?
    Rady, zkusenosti....diky moc .)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ILLUZE a GORK: díky :) Jo, bavilo mě to :)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    TANAIS: to je málem jako schovávačka :))

    fakt se vám to povedlo...
    GORK
    GORK --- ---
    TANAIS: Nádherný! paráda.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Konečně máme i "nebesa" nad Karolínčinu postel. Pokoj je hotov.

    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    Fajn vecer preji....potrebovala bych nejaky tip, odkaz, radu, zkusenost... ohledne detskych patrovych posteli. Jelikoz bude pokojicek jen 3x4m predstavovala bych si neco praktickeho ,zaroven vzhledneho a NEE moc vysokeho..Ja osobne vysoke patrove postele nesnasim mam z nich spatny pocit .) diky moc
    GORK
    GORK --- ---
    ILLUZE: To je fajn :-)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    MRACEK: díky za tip :)

    my nakonec šli do kompromisu...
    protože to bylo urgentní, zajeli jsme do Aska - mají teď tam nějaké koberce v akci a koupili takový, který je použitelný teď v pracovně a pak snad i v pokojíčku Eli - béžovo zelený s listy - jinak v domě žádný jiný koberec není a pravděpodobně ani nikdy nebude (nejsem / nejsme ani zastánci závěsů a záclon apod.) - šlo nám jen o to, že Eliška na podlaze ne a ne zvedat při lezení zadeček, tahala nožky za sebou... u mamky na koberci tu prcku i občas zvedla ;-)

    po zakoupení, nainstalování do 10 min byl zadeček vzhůru ;-)
    proč ne... za litr... no nekupte to "pro dítě" ;-))

    P.S.
    ale učarovala mi tam holčičí šatní skříň, slevněná na cca čtyři tisíce - bílá - s pruhem kytek na šířku... a pořád na ni musím myslet :)
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    MRACEK: díky za tip na Pruhonice, tam se zajedeme podívat :-)
    MRACEK
    MRACEK --- ---
    ILLUZE: já mám vybraný odsud: http://www.carpetdesign.cz růžový Colourful Summer JOY v rozměru 120x180 za 3777,-. Naživo jsem ho bohužel ještě neviděla.
    Ještě z mých záložek: http://www.habitat-cz.cz/shop/pro-deti/koberce/?v_stranka=3
    http://www.koberce-bakero.cz/vypis/?dle=typ&DleId=3
    Ale ten Happy Dots vypadá taky skvěle :-)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    KEYA: teď je i v jiném časopise - 6.800,-Kč
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    YENNEFER: aha to se ti pak nedivim:]]]
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    FOXOVA: ja jsem na vlnu alergicka :-) nemam ji rada, kouse a lezou z ni chloupky... tak proto...
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    YENNEFER: ja moc vyhodu v bavlnenym koberci nevidim.... mozna ze ho hodis do pracky a vyperes, ale jinak nic moc. Ta vlna je stalejsi, hrejivejsi a navic, kdyz se poleje sice se musi dat cistit, ale ten vlas nenasakne a dobre se to z nej smyje....
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    MORGANA: jenze sehnat pekny bavlneny koberec, je tu temer nemozne... jestli jsou kvalitni, tak treba persany taky za par korun nesezenes :-)
    KEYA
    KEYA --- ---
    FOXOVA: V jedné Marianne bydlení konkrétně tenhle použili v nějaké jejich "proměně" a cena tam byla... ale už si ji nepamatuju. Řekla bych, že to bylo srovnatelné s těmi na lokki.cz
    MORGANA
    MORGANA --- ---
    to je prave to, ze napr. na to LOKKI jsme taky koukali, ale ty ceny jsou ukrutny... a nic mezi proste clovek nenajde... fakt neuveritelna bida :( a nejen v kobercich...
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    KEYA: skoda jen ze jsem nezjistila kolik stojej, ale asi dost:[
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam