• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy


    DĚTSKÝ POKOJ - DĚTSKÝ SVĚT

    Jak jste zařídili svému dítěti pokoj? Kde jste se inspirovali? Co jste si sami vyrobili? Jakpak jste ho vyzdobili?
    Vše o dětském pokoji patří sem: fotky, články, rady, typy, plánky apod.


    spřízněné kluby na NYXu:

    rodina: KLUB POKROČILÝCH RODIČŮ + MATEŘSKÝ CIT + TVOŘÍME S DĚTMI A PRO DĚTI
    kutil: DOMÁCÍ VÝROBA ORIGINÁLNÍHO NÁBYTKU + DOMÁCÍ KUTIL + KUTÍME A VYRÁBÍME
    domácnost: DOMÁCNOST, ANEB ... + DOMÁCÍ ROZPOČET + FOTKY BYTEČKŮ A DOMŮ
    design: BYTOVÉ DEKORACE + DOMÁCÍ FLÓRA + INTERIER DESIGN + ŽIVOT NA BALKONĚ + ZAHRADY
    nábytek: BAZAR NÁBYTKU + IKEA + POČÍTAČOVÝ NÁBYTEK + EDITACE KOLEJNÍHO POKOJE


    Návod na vkládání obrázků najdete v . n . á . p . o . v . ě . d . ě .

    rozbalit záhlaví
    CATSIAM
    CATSIAM --- ---
    MALA_CARODEJKA:no, u nás to dopadlo tak, že dětský nikdo neobývá a dětským pokojem se stal obývák ;)
    MALA_CARODEJKA
    MALA_CARODEJKA --- ---
    CATSIAM: jo, tohle je fakt dobrý... jen se obávám, že u nás by z toho byl kočičí pokoj a naše ještě nenarozené, ale na cestě, by utřelo nos :-D
    FROGGIE
    FROGGIE --- ---
    CATSIAM: Úžasný. Plus se mi líbí medvídek, co vykukuje :-)


    ABDUH: Pú krásný :-) Mně se to líbí, ale kdybych zkusila jednou dítěti přinést jen pidiobrázek medveďucha Pooh, tak letím já i on :-) Přítel ho absolutně nesnáší :-(
    CATSIAM
    CATSIAM --- ---
    Tak to my už máme v budoucím dětském pokoji i šplhadlo po kočku (ale kočky ještě nezjistily k čemu je ;))
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    SYNAESTHESIA: náš kocour je podobného názoru :)
    1KA
    1KA --- ---
    Nemate zkusenosti s DIY mini horolezeckou stenou do detskeho pokoje? Posta
    TULENI
    TULENI --- ---
    CATSIAM: lol :D na ty druhy jak jsou zalehnuty :)) ale to uz sou velky no, to je supr, to uz mi vadit nebude, nas velkej kocour je taky strasnej tulic, driv spal nejvic me na nohach, ale kolikrat ma obdobi ze si lehne klidne i k hlave nebo k brichu :)

    ILLUZE: ahaa :) tak uvidime jak zafunguje ta zabrana a kdyztak to zkusim este nez se mala vyloupne :)
    SYNAESTHESIA
    SYNAESTHESIA --- ---
    Naše kočka je asi ufon, v životě nevlezla Hugovi do postýlky. Ani se o to nesnažila. Když jsme si Huga přivedli, tak ho očuchala a od té doby se od něj drží dál :-)
    ABDUH
    ABDUH --- ---
    TULENI: nemam kocicky a tak nemam co do toho kecat, ale mame hafana (TO VIS) :) a nejdulezitejsi je ty zviratka neodstrkovat .. hned jak prijdete tak nechat ocuchat i kdyz k obliceji jsme ho pustili az po sestinedeli i kdyz nekdy byl rychejsi nez my :D
    kocicky budou cajk si mysim, oni pochopi, ze to je pelisek nikoho jineh a tak jak pise CATSIAM, tak brzo i ta tvoje princezna si v postylce udela poradek sama :))
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    TULENI: nepsala jsem, že to máš udělat, když tam bude malá :)
    nám stačilo takhle kocoura odpudit preventivně k danému místu, prostě k tomu měl odpor a už tam nelezl (např. postel spolubydlící, její skříň apod.)
    CATSIAM
    CATSIAM --- ---
    TULENI: s Honzíkem to u nás pak dopadlo tak, že mimino bylo s náma v posteli a kocouři spali v postýlce ;)
    TULENI
    TULENI --- ---
    ILLUZE: no to doufam nebude nutny, nechtela bych sama spat v octovym zavanu, natoz aby u toho lezela mala :)

    jinak diky za rady, uvidime jak zafunguje zabrana, zitra ji vyrobim...
    TULENI
    TULENI --- ---
    FOXOVA: jsme v jedny mistnosti takze to prave nejde :/ ale uz sem nsk vymyslela jak udelat lepsi zabranu kolem postylky aby tam kolem tech nebes nemohli proskocit, tak uvidime jak to bude fungovat :)

    CATSIAM: kdyz tam nebude tak jdou ty nebesa sepnout k sobe, coz je dobry...tak uvidime jak bude fungovat zabrana na druhy strane u zdi, to je totiz jediny misto ktery sem nsk vypozorovala ze je prekonatelny :) jinak taky je prave nechci odstrkovat, jen at si na sebe zvykaj (byla bych ale radsi aby si na sebe zvykali mimo postylku ;)), kdyz z toho budu mit fakt blbej pocit tak si pujcim monitor dechu kdyby naaahodou, precijen vetsi kocour ma pres pet kilo :/
    CATSIAM
    CATSIAM --- ---
    TULENI: Když v postýlce nebude mimino, tak tam dávej určitě přehoz.
    Já jsem kocoury od mimina moc neodstrkovala, jen kdyžtak korigovala, aby na něm neleželi. Mám ale děti celkem "svalnatý" a hodně brzo dokázali ze sebe kocoura shodit sami a naopak mají tendenci kocoury úmyslně zalehávat.

    Co se týká čůrání, tak to neovlivníš. Spíš bych měla obavu, že to tam pak schválně bude dělat z trucu :( jedině, co můžu doporučit, tak mít několik chráničů matrace, prostěradel a povlečení, abys mohla střídat - když se povede něco miminu nebo kocourovi
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    TULENI: co zkusit zvenčí postříkat postýlku octem tak, aby to nezasáhlo dětské povlečení, a hodit přes ni přehoz - ocet kočky odpuzuje
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    TULENI: pokud nemuzes ten pokojicek zavrit aby tam kocky nesly, tak je fakt spatny... ty to proste nevysvetlis....
    ABDUH
    ABDUH --- ---
    TULENI: jj oni si ty deti reknou ... :) u nas jsme k medvidkovi pu prisli jako slepi k houslip, protoze jsem shanela naco na sklenene dvere, aby do loznice neslo svetlo z obyvaku a narazili jsme na tu roletu viz. fotky .... a uz to jelo, ale obavam se, ze pak bude malej alergickej na medvidka pu .... ma tam hodiny Pú a i stinitka na okna od auta :DD fakt mazec :))
    TULENI
    TULENI --- ---
    FOXOVA: tak to me prijde ze jak jsou kocky svehlavy tak cim vic je videt ze nechci aby tam lezli tim spis to budou zkouset kdyz tu nebudu :/ s tim lezenim na krku to je teda mazec, este ze to dobre dopadlo....v baraku to bude jednoduchy, nebudou mit pristup do loznice, ale tady fakt nevim jak to resit, tak snad je to prejde tam lozit az tam bude mala lezet...
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    TULENI: tim ze je mala alergicka, kocky sly na zahradu. obcas to zkusily vlizt ji do postylky, ale zakrocla jsem a uz to neudelala. Hlidala jsem po vetrani okna a koukala do vsech moznych skrysi, kde by mohla v pokoji byt schovana....

    Byl to docela sok. Jsem si rikala, to moje dite se dneska v ty posteli nak mele, v chuvicce, bylo slyset neco hroznyho, ale zadny plac.... no a ona kocka na krku:]]
    TULENI
    TULENI --- ---
    ABDUH: jj tak je mi jasny ze tomu casem neuniknu, ale dycky budu radsi pro kytickaty veci a cervenou nez barbinkovsky ruzovy hadriky, tak uvidime jak se nam slecna vyvrbi :))


    FOXOVA: jj je mi to prave jasny ze tomu mimcu je uplne sumak co ma kolem sebe, spis bude urco vnimat hracky nez co ma na nebesich :)

    btw. jak sem se radovala ze mi do postylky nelezou kocouri tak jim to vydrzelo presne tyden...vcera to zkusil prve mensi a nsk i vetsi kocour a na problem mam zadelano, pac jakmile jim dam najevo ze nechci aby tam lezli budou to zkouset o to vic, ted sem prisla domu a mrnous tam spokojene spal, grazlik jeden...jak jste to resily kdo mate kocky? jde mi hlavne o to aby tam nelezli az tam bude maly mimi a taky ten vetsi, starsi kocour cas od casu "cura kde ho napadne" tak bych nerada aby to zkousel zrovna tam :// bohuzel nemam moznost je mit na noc apod. v jine mistnosti...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam