• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy
    DANIELAK
    DANIELAK --- ---
    teď zrovna taky řešim,jak vyzdobit pokojíček a tak jsem nakoupila barevný čtvrtky a půjčila si od kamarádky knížky a vyrábim si obrázky doma.Je to super odreagování na večer a vypadá to dobře a ani to neni tak finančně nákladný.,Doporučuji :-)

    FILOMENA: pěknný obrázek,hodně veselý ...
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    FILOMENA: moc krasny obrazek
    FILOMENA
    FILOMENA --- ---
    takto to vypada, je to velke 1,2 X 2m
    FILOMENA
    FILOMENA --- ---
    TINA: my mame v detskam pokoji obrazek od me kamaradky a ta pouziva akrylatove barvy a taky ma pry nejake tonovaci do primalexu...idealni jsou nejake od firmy 'hetcolor', pry jsou dost huste....

    ty akrylatove jsou takove, jakoby "tempery s lepidlem", takze pekne zaschnou a uz se nijak nerozpijou, nerozmazaj...

    WERKA
    WERKA --- ---
    TINA: Já se přiznám, že bych dětskou výzdobu řešila obrázky, popř. nějakým textilem (kapsář, závěsy ap.) - vyměňuje se to podle mne mnohem lépe než malůvky na zdi...
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    TINA: tonovacky + obyc primalex
    SYNAESTHESIA
    SYNAESTHESIA --- ---
    TINA: jakákoliv barva a štetec
    TINA
    TINA --- ---
    poradte prosim cim se da nejlip malovat na zed? aby to drzelo a aby se s tim dobre pracovalo, chceme malymu neco nakreslit.
    FOX_E
    FOX_E --- ---
    nemáte někdo tip na pirátské, námořnické motivy?Klient chce do děckého pokojíčku použít různé doplňky na toto téma.např. ušít závěs atd.....kde bude námořník třbea kormidlo,ld......atd.atd. tak sháním nějakou inspiraci...
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    TULENI: moc pěkný :)
    FILOMENA
    FILOMENA --- ---
    CATSIAM: u nas je to obracene....navstevy sedej na zemi v detskym pokoji a obyvak zeje prazdnotou :)
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    tak mě napadá...20 let jsem chtěla vlastní pokoj bez bratra
    a teď tři roky po tom, co se odstěhoval, tu mám furt jeho postel a jeho stůl a na nic jsem tady nešáhla :)
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    CATSIAM: však počkej za pár let..já žiju prakticky jen ve svém pokoji a v koupelně :)
    CATSIAM
    CATSIAM --- ---
    MALA_CARODEJKA:no, u nás to dopadlo tak, že dětský nikdo neobývá a dětským pokojem se stal obývák ;)
    MALA_CARODEJKA
    MALA_CARODEJKA --- ---
    CATSIAM: jo, tohle je fakt dobrý... jen se obávám, že u nás by z toho byl kočičí pokoj a naše ještě nenarozené, ale na cestě, by utřelo nos :-D
    FROGGIE
    FROGGIE --- ---
    CATSIAM: Úžasný. Plus se mi líbí medvídek, co vykukuje :-)


    ABDUH: Pú krásný :-) Mně se to líbí, ale kdybych zkusila jednou dítěti přinést jen pidiobrázek medveďucha Pooh, tak letím já i on :-) Přítel ho absolutně nesnáší :-(
    CATSIAM
    CATSIAM --- ---
    Tak to my už máme v budoucím dětském pokoji i šplhadlo po kočku (ale kočky ještě nezjistily k čemu je ;))
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    SYNAESTHESIA: náš kocour je podobného názoru :)
    1KA
    1KA --- ---
    Nemate zkusenosti s DIY mini horolezeckou stenou do detskeho pokoje? Posta
    TULENI
    TULENI --- ---
    CATSIAM: lol :D na ty druhy jak jsou zalehnuty :)) ale to uz sou velky no, to je supr, to uz mi vadit nebude, nas velkej kocour je taky strasnej tulic, driv spal nejvic me na nohach, ale kolikrat ma obdobi ze si lehne klidne i k hlave nebo k brichu :)

    ILLUZE: ahaa :) tak uvidime jak zafunguje ta zabrana a kdyztak to zkusim este nez se mala vyloupne :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam