• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy
    LIONA
    LIONA --- ---
    KEYA: nam se moc nelíbí a nevyplatí.:c) Ale díky.;c)
    KEYA
    KEYA --- ---
    LIONA: A co kdybyste tyhle levné z ikea koupili dva...
    SAHARA
    SAHARA --- ---
    LIONA: máme ho doma pro 3holčičky už přes dva roky, dobře se omývá..a hlavně pořád drží:)
    LIONA
    LIONA --- ---
    FOXOVA: To znám. Méla to doktorka pro děti v čekárně a bylo na tom vidět tu stavebici, nevydržela ani dvy týdnu. A stůl je dost malý. Byly jsme se podívat v kika ikea i sconto. Prostě drahý na to jak je to slepovaný.;c)
    KEYA
    KEYA --- ---
    FOXOVA: Ten je ale pro tři dost malý...
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    LIONA: nejsou sice tri zidlicky ale celkem dobra cena... http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/20072816
    LIONA
    LIONA --- ---
    Nevíte někdo o bazarovém nábytku v praze, pro deti? Scháním stolek a tři židličky. To co všude výdám je rozměrově čtverec a mý tři dšti se o protstor rádi perou. Už jsem tak daleko, že přemyšlím o konferečním stolku a k tomu tři židlačky. Cenově mi ty dětký kusy příjdou nadhodnocený, zvlášť když to ty moje svišťata znicí rychlostí kosmickou. Budu vděčná za jakou koliv pomoc.

    Předem děkuji Liona.
    THRAWN
    THRAWN --- ---


    Chtel bych Vam nabidnout vymalovani pokojicku Vaseho ditete.

    Muzu Vam bud neco navrhnout, nebo si Vy muzete vymyslet co by asi tak bylo pro vase dite nejlepsi a ja to zrealizuji... Pristup i ceny pratelske :))

    na par ukazek se muzete podivat na http://www.pokojicky.com

    dekuju


    BINNMODE
    BINNMODE --- ---
    nevite nekdo o oprave nabytku v praze? Podarilo se mi prokrupnout matraci u rozkladaciho gauce a potreboval bych to co nejrychleji opravit. diky
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    savana je dobry napad, ale uplne se v ni ztracim :-)
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    KISSA: oouuu...je to samo kazdeho vec, ale z tohodle mam taky peknou husi kuzi .) mam rada barvicky, ale s citem a ten tyhle pokojicky jaksi postradaji :( jen ten posledni pro pubertaky je fajn...
    JANUSA
    JANUSA --- ---
    KISSA: mě by docela zajímalo, jak si tedy autoři představují přeplácaný pokoj :-) tohle určitě musí hodně rozptylovat, když si ještě k tomu představíš vykramařený hračky.. a navíc v takové pokoji by ani větší dítě nezvládlo uklidit...
    KISSA
    KISSA --- ---
    JANUSA: hlavne mi prijde, ze vsechny ty carapaticky a kresbicky na zdech a na nabytku musi diteti dost narusovat soustredeni na cokoliv a pak nebude delat nic poradne..
    JANUSA
    JANUSA --- ---
    KISSA: tak já bych taky nechtěla ani jeden, vypadají pěkně chaoticky... ale co my víme, třeba by se zrovna našim dětem líbily, pěkně by se v nich schoval bordel...
    KISSA
    KISSA --- ---
    WERKA: presne, ja si nejdriv myslela, ze je to priklad toho, jak pokojicek nedelat... abych pravdu rekla, tak se mi moc nelibi ani jeden z nich...
    WERKA
    WERKA --- ---
    KISSA: tak teda z toho pokojíčku na první fotce v článku mám husí kůži. To teda fakt není můj šálek čaje. A podle mého to ani moc nekoresponduje s názvem toho článku ;-)
    KISSA
    KISSA --- ---
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    TULENI: moc krasny, a jedna prakticka, je lepsi, kdyz ten kolotoc pridelas z druhe strany, muze ti prekazet, kdyz pujdes k diteti a potom by mel byt niz, aby dite koukalo spis dopredu nez nahoru nebo dozadu...
    DANIELAK
    DANIELAK --- ---
    CATSIAM: zatim mám ty obrázky jen v deskách,ale až budou nalepený na zdi,tak sem určitě dám nějaký fotky
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    FILOMENA: fakt pěkný :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam