• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy
    JANUSA
    JANUSA --- ---
    KISSA: tak já bych taky nechtěla ani jeden, vypadají pěkně chaoticky... ale co my víme, třeba by se zrovna našim dětem líbily, pěkně by se v nich schoval bordel...
    KISSA
    KISSA --- ---
    WERKA: presne, ja si nejdriv myslela, ze je to priklad toho, jak pokojicek nedelat... abych pravdu rekla, tak se mi moc nelibi ani jeden z nich...
    WERKA
    WERKA --- ---
    KISSA: tak teda z toho pokojíčku na první fotce v článku mám husí kůži. To teda fakt není můj šálek čaje. A podle mého to ani moc nekoresponduje s názvem toho článku ;-)
    KISSA
    KISSA --- ---
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    TULENI: moc krasny, a jedna prakticka, je lepsi, kdyz ten kolotoc pridelas z druhe strany, muze ti prekazet, kdyz pujdes k diteti a potom by mel byt niz, aby dite koukalo spis dopredu nez nahoru nebo dozadu...
    DANIELAK
    DANIELAK --- ---
    CATSIAM: zatim mám ty obrázky jen v deskách,ale až budou nalepený na zdi,tak sem určitě dám nějaký fotky
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    FILOMENA: fakt pěkný :)
    CATSIAM
    CATSIAM --- ---
    DANIELAK: nemůžeš sem hodit fotku jak to vypadá?

    Taky stále přemýšlím, jak ten pokojíček vyzdobit, zatím mám jasno jen v tom, kde bude strom ;) A vzhledem k tomu, že manžel má v plánu předělávat sádrokartony (asi máme blbě udělanou izolaci v podkroví), tak mám asi času na přemýšlení dostatek
    CATSIAM
    CATSIAM --- ---
    FILOMENA: nádhera
    FILOMENA
    FILOMENA --- ---
    chvalu pretlumocim, diky :)

    TINA
    TINA --- ---
    FILOMENA: krasny obrazek, dekuju za informace.)
    DANIELAK
    DANIELAK --- ---
    teď zrovna taky řešim,jak vyzdobit pokojíček a tak jsem nakoupila barevný čtvrtky a půjčila si od kamarádky knížky a vyrábim si obrázky doma.Je to super odreagování na večer a vypadá to dobře a ani to neni tak finančně nákladný.,Doporučuji :-)

    FILOMENA: pěknný obrázek,hodně veselý ...
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    FILOMENA: moc krasny obrazek
    FILOMENA
    FILOMENA --- ---
    takto to vypada, je to velke 1,2 X 2m
    FILOMENA
    FILOMENA --- ---
    TINA: my mame v detskam pokoji obrazek od me kamaradky a ta pouziva akrylatove barvy a taky ma pry nejake tonovaci do primalexu...idealni jsou nejake od firmy 'hetcolor', pry jsou dost huste....

    ty akrylatove jsou takove, jakoby "tempery s lepidlem", takze pekne zaschnou a uz se nijak nerozpijou, nerozmazaj...

    WERKA
    WERKA --- ---
    TINA: Já se přiznám, že bych dětskou výzdobu řešila obrázky, popř. nějakým textilem (kapsář, závěsy ap.) - vyměňuje se to podle mne mnohem lépe než malůvky na zdi...
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    TINA: tonovacky + obyc primalex
    SYNAESTHESIA
    SYNAESTHESIA --- ---
    TINA: jakákoliv barva a štetec
    TINA
    TINA --- ---
    poradte prosim cim se da nejlip malovat na zed? aby to drzelo a aby se s tim dobre pracovalo, chceme malymu neco nakreslit.
    FOX_E
    FOX_E --- ---
    nemáte někdo tip na pirátské, námořnické motivy?Klient chce do děckého pokojíčku použít různé doplňky na toto téma.např. ušít závěs atd.....kde bude námořník třbea kormidlo,ld......atd.atd. tak sháním nějakou inspiraci...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam