• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy
    SYNAESTHESIA
    SYNAESTHESIA --- ---
    AAMALI16: Sláva, žádnej Krteček ani Maxipes Fík! Vlastně fakt pěkný!
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    Tak jsem si trosku zaradila v pokojicku :) neni to profi, ale Málinka je spokojena a to je dulezite...jeste dotelat pampelisku a je to :)
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    huz je doma a mela jsem 20% akcicku, ale diky :)
    ABDUH
    ABDUH --- ---
    ABDUH
    ABDUH --- ---
    AAMALI16: to verim :)))
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    SYNAESTHESIA: me se to zprvu taky jevilo a ve skutecnosti jsem byla s diZaJnu berulky prekvapena a mile .)
    ABDUH: .) daji se prepinat tri barvy ale ta modra je proste modra...no a kdyz se devcatkum nebude zamlouvat tak si beruli maminka velice rada ponecha :DD
    ABDUH
    ABDUH --- ---
    AAMALI16: hmmm milej typ .)
    SYNAESTHESIA
    SYNAESTHESIA --- ---
    Každopádně, když opominu ten výsledný efekt (který je fajn) tak jak beruša, tak želva jsou mimořádně ošklivý :-)
    CATSIAM
    CATSIAM --- ---
    AAMALI16: a vypadá, že ta želva nedělá ta pravá souhvězdí ;)
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    CATSIAM: je to nejspis totez akurat bedrunkoidniho typu :D
    CATSIAM
    CATSIAM --- ---
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---

    Vanocni tip:
    Neodolala jsem a na jeziska jsem holkam poridila tuhle nebeskou bedrunku .)uz je doma a vypada to perfektne...
    http://www.forbaby.cz/zbozi/441678/34564/-1/2/magicka-nocni-beruska.html
    ..jsem zvedava co na to reknou?
    TINA
    TINA --- ---
    MARKYTKAK: savana by se mi libila jako obyvak - bez vsech tech detskych ficur samozrejme :)
    LIONA
    LIONA --- ---
    KEYA: nam se moc nelíbí a nevyplatí.:c) Ale díky.;c)
    KEYA
    KEYA --- ---
    LIONA: A co kdybyste tyhle levné z ikea koupili dva...
    SAHARA
    SAHARA --- ---
    LIONA: máme ho doma pro 3holčičky už přes dva roky, dobře se omývá..a hlavně pořád drží:)
    LIONA
    LIONA --- ---
    FOXOVA: To znám. Méla to doktorka pro děti v čekárně a bylo na tom vidět tu stavebici, nevydržela ani dvy týdnu. A stůl je dost malý. Byly jsme se podívat v kika ikea i sconto. Prostě drahý na to jak je to slepovaný.;c)
    KEYA
    KEYA --- ---
    FOXOVA: Ten je ale pro tři dost malý...
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    LIONA: nejsou sice tri zidlicky ale celkem dobra cena... http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/20072816
    LIONA
    LIONA --- ---
    Nevíte někdo o bazarovém nábytku v praze, pro deti? Scháním stolek a tři židličky. To co všude výdám je rozměrově čtverec a mý tři dšti se o protstor rádi perou. Už jsem tak daleko, že přemyšlím o konferečním stolku a k tomu tři židlačky. Cenově mi ty dětký kusy příjdou nadhodnocený, zvlášť když to ty moje svišťata znicí rychlostí kosmickou. Budu vděčná za jakou koliv pomoc.

    Předem děkuji Liona.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam