• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    FOXOVA: je to kouzelne..jemne s citem a krasne....mala bude nadsena .)
    LUCCHA
    LUCCHA --- ---
    MATA: Jsem ráda, že inspirovalo :-) Stříška je na háčku provázkem ze stropu (po dlouhém bádání nejideálnější způsob). Lampičky se nebojím, je určená pro kojence. Lampička Magic
    MATA
    MATA --- ---
    SRETSIS: to je hustý, tak takovej retro pokojíček a ve stejný barvě jsem měla pro panenky, co mi vyrobil děda..akorát jsem neměla tu postýlku...je úchvatnej...no aspon ta nástěnka vid:-))
    LUCCHA: tak to je bomba, obrázek si ukládám pro pozdější inspiraci, až budou dvojčata větší:-)), fakt jsi mě dostala:-))a ta stříška je udělaná jak? drží provázkem ze stropu? jediný čeho bych se bála je ta lampička, aby nechytla ( nemohla jsem si to odpustit, dcera hasiče no:-))
    FOXOVA: budu se opakovat, máš šikovný ručičky
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    trochu ve spechu jsem delala pro anu koutek jako prekvapko po navratu z nemocnice.... jeste potrebuje neco dodelat ale zatim to vypada takle:

    musim se proste jeste pochlubit. nevidel to zatim ani muz

    LUCCHA
    LUCCHA --- ---
    moc díky všem :-) měla jsem víc štěstí něž rozumu, protože všechno na sebe krásně sedělo, tak se nemuselo moc složitě šít

    HRABALKA: Taky se tam vlezeme tři, ale jeden musí nechat nohy venku, aneb mám malý stan a nohy tak dlouhé :-D
    KEYA
    KEYA --- ---
    LUCCHA: Fakt nádhera... :-). Máš můj obdiv.
    HRABALKA
    HRABALKA --- ---
    LUCCHA: tyhle stany jsou nejelpší, já si stavěla bunkry z dek a židlí... když je potřeba, vejde se tam celá rodina i s kocourem :-D
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    LUCCHA: super :-)
    SYNAESTHESIA
    SYNAESTHESIA --- ---
    LUCCHA: a to se nepochlubila, že tu panenku u vchodu do bunkru šila taky ona ;-)
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    LUCCHA: to je fakt pekny :-)
    LUCCHA
    LUCCHA --- ---
    Udělala jsem našemu Hugínovi bunkr :-) Ideální schovka před mámou a tátou.
    Vyrobený z dětské ohrádky, dvou přehozů z IKEA. Uvnitř kapsář na tajnosti, pelech na spaní, hrající a svítící lampička zavěšená ze stříšky. Výrobní cena 0,- Kč, vše bylo nakoupeno již dřív, když to potřeboval jako miminko :-)

    SYNAESTHESIA
    SYNAESTHESIA --- ---
    SRETSIS: Ten je náhodou fajn, sice není kam dát hračky, ale pěknej je.
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    MARKYTKAK: no to jsou proste chlapi :))))ale uz tak je pokojicek fakt hooodne barevny diky hrackam a kdyby jeste byly barevne pomalovane steny to uz bych ja nevydrzela asik :D jeste musim nechat udelat nejake pekne fotky a uz budou dokoncene i zdi .)
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    AAMALI16: mě se to tak líbilo, že jsem to ukazovala své drahé polovičce, a tomu se to teda nelíbí, že kytka má být zelená a jako malej by se toho bál. Chybí mu ženská fantazie :-))))
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    MARKYTKAK:
    MATA:
    ...dekuji zeny.)
    MATA
    MATA --- ---
    AAMALI16: kruci, ty jsi šikovná!:-)
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    AAMALI16: to je nádherný, jsi neskutečně šikovná!
    LUCCHA
    LUCCHA --- ---
    FILOMENA: časem bude jako světlo, ale až zas zbudou nějaký kačáky :-)
    TANAIS: no právě, ono prší až za tou poličkou ;-)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    LUCCHA: jenom nechápu, jaktože pod tou poličkou prší. Dyk poličky jsou nejlepší deštníky, no ne? :)
    FILOMENA
    FILOMENA --- ---
    LUCCHA: a ma tam i slunicko? :) je to pekne, ale bez slunicka by to bylo smutne;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam