• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    tak jsem pořídila druhý dárek k vánocům, uvidíme, jestli se bude tak moc líbit i malému, ale doufám, žejo, rád nosí různe taštičky a kabelky :)
    (když nic jiného, tak aspoň dekorace do pokojíčku:))





    GORK
    GORK --- ---
    KRISTYNKA73: bojim se, ze kdyz mu to nechas zatim dole a treba za 3 roky ho vystehujes na patro, ze to uz nesesroubujes, protoze to bude rozvrzany. Na patro neni urcite zralej. Nas Tonda v noci chodi po byte, aniz by vedel, ze chodi po byte. Jsou s Tvym Matym nastejno. Patro neni dobrej napad. Nema z toho rozum.
    KRISTYNKA73
    KRISTYNKA73 --- ---
    Chceme prckovi koupit velkou postel: Muz chce patrovou, jenze mladymu jsou dva roky a ja si myslim, ze napatrovou jeste neni dost zralej. Ze svy predelany postylky na postel padal jen par dni, ted uz spi celou noc na posteli, ale stejne mam strach, aby nespadnul dolu. No a Ikea nezklamala a nasla jsem toto: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/80123993
    nemate s tim nekdo osobni zkusenost?
    KEYA
    KEYA --- ---
    SRETSIS: Tak to je úžasná inspirace... myslím, že se pustím do háčkovaných polštářků :-).
    IRII
    IRII --- ---
    FOXOVA: ta postýlka je krásná :-)
    HRABALKA
    HRABALKA --- ---
    SRETSIS: nevím ještě, máme na to víc než rok :-D
    HRABALKA
    HRABALKA --- ---
    tady mají taky pěkné věci:
    Vibel, Aménager autrement - Original interiors
    http://www.vibel.com
    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    SRETSIS: super! :-)
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    FOXOVA: Nádherná postýlka!
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    Moc hezké decentní dekorace do dětských pokojíčků:

    KUSKUS decor | Interiér - dekorace - walldesign
    http://kuskusdecor.cz/
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    MATA: ikea:]
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    Tak jsme konečně vyřešili místo na Amálinky obrázky, přáníčka, fotky.... .) hlavně se tam nedostane náše micro_dítě :D
    MATA
    MATA --- ---
    FOXOVA: úžasná! kde jsi ji koupila
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    AAMALI16: si pis, a ma k tomu i ten zavojovej baldachyn... ikea no, ale snad to nejlepsi co jsem na trhu obecne, videla.
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    FOXOVA: Pohádková :)
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    tak jsme dneska koupili holce novou postylku... jeste detem dodelam koutek a pak dam fotku. Zatim jen orazek postele:]
    PUPPY
    PUPPY --- ---
    Díky všem za podnětnou diskuzi. Nakonec bude pokoj dole.
    KEYA
    KEYA --- ---
    AAMALI16: Tak ono zas záleží, jestli je v přízemí v obytné části místo na hrací koutek - to by potom nevadilo, že je pokoj v patře, protože by byl v podstatě jen na spaní... a až by byl čas na samostatné hraní, tak by zas nevadilo, že je mimo, protože to už je jedno, jestli jsou dveře zavřené o kousek dál... Taky mě napadlo, že by se tam dala pro přehled umístit chůvička...
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    MAARISTAAN: Tak o tom zadna, ale i tak bych pokoj v patre nedelala vidim a vim co rikam stejne jako pani Foxova .)...pred rokem jsme byli v teto situaci my a jsem stastna, ze je pokoj dole...ted uz zalezi jen a Puppy jak se rozhodnou .)
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    ja to vidim doma, dite chce byt co nejvic s nama, takze delat detsky pokoj v patre, kde je spousta hracek a ne jen jeho postel, je podle me ted v tohle veku blbost. Uz vidim jak s plnejma narucema hracek slejza ze schodu nekolikrta za den, pada mu to, snazi se to sebrat az z tech schodu spadne. protoze si bude chtit hrat s nekym kdo je dole...Uklizet kazdej vecer hracky do patra a pro kazou kosticku lega behat nahoru bych teda taky nechtela.... kdyz se udela pokoj dole, neni problem si od vareni k diteti opdbehnout, hrat si s nim, zamichat polivku a zase si hrat. :]]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam