• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy
    FILOMENA
    FILOMENA --- ---
    CATSIAM: tak tohle by nas Vilda zrejme nerozdejchal ,) kde se v nich ta masinkomanie bere?
    CATSIAM
    CATSIAM --- ---
    KEYA: u nás bude vždycky bordel - o tom si iluze nedělám, takže pokud by byly věci v těch šuplících, tak budu spokojena ;)
    CATSIAM
    CATSIAM --- ---
    ale asi bych doma u Honzíka měla teď největší úspěch s touhle postelí :D
    KEYA
    KEYA --- ---
    CATSIAM: To je dost praktické :). Já bych spíš dala přednost nějaké, která má dva stejně velké šuplíky - ty malé podle mě nejsou zas tak využitelné a vypadá to méně upraveně... Ale to je můj názor.
    FILOMENA
    FILOMENA --- ---
    CATSIAM: jj na tu mame taky zalusk ;)
    CATSIAM
    CATSIAM --- ---
    mně se vysoké postele líbí kvůli těm různým prolízačkám a skluzavkám, ale když jsem si to v hlavě probírala z praktického hlediska, tak asi dětem časem pořídím něco takovéhleho:
    KFF
    KFF --- ---
    SRETSIS: Jojo ty jsou paradni, obdivovala jsem je na Code Mode - maji atelier na Zizkove:)
    KRISTYNKA73
    KRISTYNKA73 --- ---
    KEYA: uz to chapu, misto bude:) Jak kojim, musi se na me pomalu:)
    KEYA
    KEYA --- ---
    Pokud budeš mít místo na dvě podobné, tak to je ideální...
    KEYA
    KEYA --- ---
    KRISTYNKA73: Když je otočená na malou postel tak jo, spíš, že to není moc do budoucna jako palanda pro dva...
    KRISTYNKA73
    KRISTYNKA73 --- ---
    KEYA: tak to ted moc nechapu. Mi prave prijde dost vysoka, kdyz se otoci na tu malou postel. Ted ma Mates hodne nizkou. Kdyz ctu pohadkky, sedim na zemi...
    KEYA
    KEYA --- ---
    KRISTYNKA73: Mě hlavně připadá, že to není plnohodnotná postel pro dvě děti (spát se má minimálně 30 cm nad zemí). Taky jsem nad ní uvažovala, ale manžel mě přesvědčil, že pokud bude otočená jako palanda, tak tam dole číst pohádky nebude, protože by se musel moc krčit...
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    KRISTYNKA73: jj spravne:] a pak taky obava z druhyho mladsiho ditete.., ze stejnyho duvodu jsme ji pak nakonec nekoupili.
    KRISTYNKA73
    KRISTYNKA73 --- ---
    nojo, jenze je neco jinyho, kdyz ti bdele dite beha po prolejzacce a neco jineho, kdyz v te vysce spi...
    KRISTYNKA73
    KRISTYNKA73 --- ---
    GORK: to jsem presne muzovi rikal, ze z toho jestenema rozum, ze na to jeste nema vek. Diky za nazor:)
    KEYA: rozhodne bych to ted velky nedavala, dala bych to nejdriv dolu a acsem otociůla na velkou postel
    FOXOVA: takze podle tebe je malej na spani v patre, jestli to dobre chapu? Podle me taky:) Ale kdyz to bude nejakou dobu otoceny na nizkou postel,t ak dobry ne?

    Mno asi poridime normlani postel a nebo se na to jeste nejakou dobu vyprdnem. Ona ma psotlyku predelanou na normlani postel, takze jeste vydrzi:)
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    GORK:
    tohle je normalni postel ktera se sesroubovana otaci. takze obava, z nesesroubovani neni treba.


    KRISTYNKA73:
    me ta postel spatna neprijde.... ted je dole, az bude vetsi muze tam vylezt a spat tam. jen bych tam preci jen dala protipadovou zabranu, nebo ten baldachyn.
    ted je ale podle me jeste na tuhle postel malej v tom, ze prvni co udela, vyleze po zebriku nahoru a budes mu blbe vysvetlovat, ze tam nesmi. to je jako nechat mu na stole rozbalenou cokoladu na kterou ma chut:]

    Navic nezapomen co ti siska udela az bude sama tapat a zkouset nekam lezt... prvni co udela je to, ze poleze za brachou na zebrik. A kdyz se ji to nepvede, bude pekne rvat a on ji bude provokovat tim, ze ji utece nahoru a pode ji volat, pripadne ji branit v lezeni za nim, v lepsim pripade se ji bude smat, ze to neumi... Uplne to vidim totiz u nas doma. Holky se maj rady, ale jsou na sebe pekny potvory :D
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    já koupila koupelnovou dekoraci - rybičky na dlaždičky :)

    Úžasná koupelno dekorace 30,5x 30,5cm ryby (1298207025) - Aukro - Aukce OnLine
    http://deti.aukro.cz/item1298207025_uzasna_koupelno_dekorace_30_5x_30_5cm_ryby.html

    KEYA
    KEYA --- ---
    KRISTYNKA73: Taky myslím, že lepší je klasická postel - patro bych řešila tak nejdřív v pěti letech...
    Anička z postele nepadala nikdy, palandu jsme pořídili, když jí bylo 5, ale nahoře spí až posledních pár měsíců (brzy jí bude 6)
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    je to kouzelneeee .)
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    tak jsem pořídila druhý dárek k vánocům, uvidíme, jestli se bude tak moc líbit i malému, ale doufám, žejo, rád nosí různe taštičky a kabelky :)
    (když nic jiného, tak aspoň dekorace do pokojíčku:))





    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam