• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy
    KEYA
    KEYA --- ---
    MOTYLEK: Vždyť už je velký ne? Anička byla v postýlce bez postranice od 20 měsíců, Prokop od 18 ve velké posteli - žádný problém. Naopak to vnímám jako lepší.
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    MOTYLEK: tak ja myslim ze kdyz mu reknes, ze bezne se delaj sprusle pouze do 3 let.. sice mate hybridni postel, ale proto, aby vam usetrila koupi "mezi" postylky, ne aby byl chudera klecovanej tak to pochopi:]]
    Jak pisou ostatmi, vetsinou se deti uklidnily po sundani sprusli. Hodne stesti:]]
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    FOXOVA: No já mu to chci sundat a uvidí se. To manžel je stále proti.
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    MOTYLEK: problem je ten, ze to dite ssebou vesmes mele prave protoze tam ma ty sprusle.... ale osobne moc nechapu co teda resis... bud ty sprusle sundas a uvidis zda se spani nezlepsi, nebo ho nechas se tam mlet se spruslema az do tech 6 let... to ze je to vetsi postel, neznamena ze by mel byt zamrizovanej tak dlouho :]

    Ps: ve skolce by taky uz nemel sprusle:]]
    (nekde maji matrace na zemi, nekde uz maji maly postylky...)
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    FOXOVA: My máme 140x70, ta je tak do 6 let, a jen se tam sundají šprušle a je z toho dětská postel.
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    MOTYLEK: holka to taky delala, jen jsem ji ve 3 letech soupla do normalni postele, byl klid. od 3let bych sprusle fakt neresila, ta postel jim je proste uz mala:]
    KEYA
    KEYA --- ---
    FILOMENA: Přesně tak - Prokop cestoval po malé postýlce neskutečně... o půlnoci se budil a stejně chtěl do velké, která byla vedle. Ve velké spí mnohem líp (a nespadnul zatím ani jednou) (ťuk, ťuk... :))) Je mu rok a půl.
    KRISTYNKA73
    KRISTYNKA73 --- ---
    MOTYLEK: presne jak rika Filomena. Dokud je tam mit bude, tak sebou bude hazet. Mates sebou tez hodne hazel /a hazi porad a obcas i spadne/ ale ted uz min. Obcas ho najdeme na polstari vedle postele.
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    SRETSIS: urcite na tom neco bude...nam bylo taky doporucovano, abychom kupovali postel ktera vetra a kvalitni penovou matraci...ted presne nevim kolik maji ty od nasich mrnousku..myslim ze 7penovych zon...
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    SRETSIS: jo takhle...je fakt, že co jsem na ty postele koukala, tak takové ty extra bitelné (co jim nejdou lehce vyndat ty šuplata např) jsou třeba i o polovinu levnější než ty, které mají šuple pohodlně vysunovací

    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    _AMBRA_: Prostě, že to nevětrá, usazuje se tam prach, nečistoty, bakterie, nejde pod tím uklidit...takový je můj pocit.
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    SRETSIS: a co může způsobit nedostatečná cirkulace vzduchu, jak píšeš?
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    _AMBRA_: Tyhle postele s úložným prostorem jsou moc hezké i praktické, já bych se ale bála nedostatečné cirkulace vzduchu pod ní..
    FILOMENA
    FILOMENA --- ---
    MOTYLEK: ja myslim, ze dokud je tam bude mit, tak sebou bude hazet. nas Vilem taky valel sudy a jak jsme ho dali do normalni postele, tak prestal. imho na trech letech je nejvyssi cas...
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    Tak jsem chtěla sundat synovi z postýlky všechny šprušle a manžel mě zastavil, že sebou syn v noci moc háže a bez šprušlí by z postýlky spadl. Tak já nevím, kdy mu je sundáme.
    KEYA
    KEYA --- ---
    _AMBRA_: No, u nás zas byla vždy výhoda, že byla klasická velká postel - dá se pak libovolně stěhovat podle potřeby - vyspí se na ní i tatínek, když je mrňousovi zle a spí se mnou ve velké posteli v ložnici...
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    WERKA: mně teď zase mamina nahlodala ke koupi menší postýlky (té 160tkové, nebo kolik je ten menší rozměr), že prý stejně jedna postel nevydrží víc jak 10 let, a že puberťák bude mít jiné požadavky na postel, než aby spal na té samé od 2 let :)
    prostě jak píšeš no...
    WERKA
    WERKA --- ---
    _AMBRA_: Já bych možná pořídila něco bez té ohrady okolo. Tedy pokud tu kostru postele chcete využívat dýl s tím, že časem jen obnovíte matraci. Protože pokud ti dítě pak naroste na 185, tak postel s čely na obou stranách chtít nebude. Nás mladej to měl přímo jako požadavek, že postel rozhodně s čelem max. u hlavy, rozhodně ne nic zvýšeného v nohách.
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    MOTYLEK: rok a dva měsíce
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    _AMBRA_: A kolik mu je?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam