• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    FOXOVA: jj, náš David dostal postýlku darem od prababičky, jinak bysme šli také do nějaké rostoucí...
    tak já budu doufat, že Motýlek napíše svou zkušenost .)
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    _AMBRA_: osobne ne, ale mrzi me, ze jsem ji nemela od zacatku pro dite. Myslim ze Motylek ma neco takovyho, aspon podle toho co tu psala:]
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    KRISTYNKA73: a ?? :)
    KRISTYNKA73
    KRISTYNKA73 --- ---
    _AMBRA_: ja mam zkusenost;)
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    a máte někdo zkušenost s tímto typem postýlek?


    musíme co nejdříve investovat do nové matrace, a nechce se mi koupit novou matraci 120tku do mimi postýlky, (ze které prcek brzy vyleze nebo udělá třísky).
    Radši už by koupila 140cm postel, a do ní novou matraci, a bude to na déle než půl roku (doufala bych tak do cca 4-5 let - prodejci uvádějí do 6 let)

    /jinak se omlouvám, že tu pořád řeším to spaní, ale pokaždý mi někdo nasadí brouka do hlavy, a jsem zase na začátku.../
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    SRETSIS: mrkni, třeba ti to pomůže...

    (my vybrali pro dětský pokojík místnost na jihovýchod, je prosluněný a teplý (taky bylo hned potřeba nainstalovat žaluzie.), pokud by byl pokoj na sever, zvolila bych nějaké teplé barvy nebo doplňky - žlutá, světle zelená atd....)

    Feng-šuej doporučuje pro trvalý nebo dlouhodobější pobyt dětí místnosti orientované východním směrem, kde s výhodou čerpají energii vycházejícího slunce. Naopak, hyperaktivním dětem prospěje západ, který jejich přílišnou živost a roztěkanost eliminuje konejšivou a utišující energií zapadajícího slunce. Čela postelí i pracovní stoly by pak v rámci dětského pokoje měly být orientovány v příznivém směru každého jednotlivého dítěte.
    Život podle feng-šuej, III. díl – dětský pokoj | Maminka.cz
    http://www.maminka.cz/clanek/domov-a-rodina/zivot-podle-feng-suej-iii-dil-detsky-pokoj
    FILOMENA
    FILOMENA --- ---
    SRETSIS: my ted resime projekt a detske pokoje budou jeden ma jihovychod, druhy na jihozapad a na sever budem mit loznici...
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    _AMBRA_: my Macka šoupli do velké patrové postele de facto dospělých rozměrů asi ve dvou a půl letech, nicméně on byl extrémně zdatné dítě a ta postel byla v naší ložnici, bydleli jsme tehdy v 1+1. U jen o trochu mladšího dítěte bych váhala.
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    MAARISTAAN: ty budeme mít v ložnici místo nočních stolků (teda větší z bedeen od bordeaux)
    SRETSIS: super!akorát se do nich asi dost práší (měli jsme to ve sterým bytě ve schodech a bylo v tom spousta prachu)
    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    CATSIAM
    CATSIAM --- ---
    SRETSIS: něco takovýho jsem viděla v xxxLutz
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    Moc se mi líbí ty úložný schody k posteli
    KRISTYNKA73
    KRISTYNKA73 --- ---
    moc hezky, to mas doma?
    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    poličky z bedínek ...





    a jakoby z kmene stromu ...


    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    ten úložný prostor pod oknem je fajn:

    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    Moc pěkný nápad jak uchovat první hračku :-)

    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    FOXOVA: klecovanej :-)
    KEYA
    KEYA --- ---
    MOTYLEK: Vždyť už je velký ne? Anička byla v postýlce bez postranice od 20 měsíců, Prokop od 18 ve velké posteli - žádný problém. Naopak to vnímám jako lepší.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam