• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy
    MONKA
    MONKA --- ---
    _AMBRA_: tak to máš asi pravdu, to jsem řešila taky, jestli mu koupit nějakou skříň ze serie pokojíků a aby měl i třeba stejnou postel atak, ale pak si říkám, že vyroste, nebude se mu to líbit a budeme zařizovat pokoj znova., což nás určitě časem nemine. Teď mu je určitě jedno jakou bude mít či nebude mít skříň
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    a když už jsem vzala do ruky ten foťák, tak jedna okousaná postýlka, s vylomenýma pštruslema...už se těším(e) na novou:))

    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    MONKA: my použili jako dětskou šatní skříň obyč skříň, do které muž přidělal ještě jednu tyč...
    skříň je obyčejná, nic úchvatného, ale slouží, a až prcek bude větší, vybereme zařízení, které se bude líbit jemu

    takže toto na oblečky:


    a toto na ručníky, plenky, prostěradla atd...(miluju celou tu sérii)
    Ikea Trofast



    SRETSIS: to je bezvadný, škoda, že je člověk omezený finančně :/

    MONKA
    MONKA --- ---
    SRETSIS: hmmm tak ta je boží i to ostatní, akorát moc drahá na nás
    no právě nevím jestli mu vybrat nějakou barevnou nebo jen přírodní dřevěnou, ne moc finančně náročnou. Má žlutý pokojík s kombinací dřevěné podlahy a modrými prvky, tak pořád váháme
    MATA
    MATA --- ---
    Zdravím, mám dotaz. Máme atypická okna ( lomený oblouk ) a chci tam dát záclony, ale nikde nemohu sehnat garnýže tohoto typu. Už u nás byl i zaměřovač z jedné firmy, co byla na Stodůlkách a za 500 Kč, co si účtoval vymyslel kulový nebo absolutně nevyhovující, že bYch nemohla otevírat dveře na terasu, protože by se záclony, nemohly šoupat. Nemáte někdo tip, kde by mi mohli pomoci? díky

    MONKA
    MONKA --- ---
    nemáte někdo tip na dětskou šatní skříň?
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    KRISTYNKA73: mně stačí, že "dobrý" :)
    KRISTYNKA73
    KRISTYNKA73 --- ---
    _AMBRA_: nevim co by te zajimalo. Dobry:) Jen bych rozkopala hubu sestrenca, od ktery jsem to koupili za nekrestansky prachy;)
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    _AMBRA_: má ji id abduh, nás to zaujalo tak jsme dali řeč a bylo jasno :) kupovat ji budem arimu k druhejm narozeninám, tj. za necelý 2 měsíce, tak pak podám reference :)
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    ORIKA: mno super! ty ceny jsou příjemné :) kdy budete pořizovat? že bys mi písla reference, až jí budete mít doma....?
    FILOMENA
    FILOMENA --- ---
    SRETSIS: uz aby to bylo. tricet let v sedmem patre kralikarny uz me zacina silne deptat ;) .....jako ano, diky alespon za to, jen to chce proste nejakou zmenu. bydlim od narozeni na jednom miste.
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    _AMBRA_: máme v plánu koupit tuhle postýlku http://www.postylky.com/detail.php?zbozi=1609322
    a tajně doufám, že vydrží i déle než "jen" do 6ti let
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    FOXOVA: jj, náš David dostal postýlku darem od prababičky, jinak bysme šli také do nějaké rostoucí...
    tak já budu doufat, že Motýlek napíše svou zkušenost .)
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    _AMBRA_: osobne ne, ale mrzi me, ze jsem ji nemela od zacatku pro dite. Myslim ze Motylek ma neco takovyho, aspon podle toho co tu psala:]
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    KRISTYNKA73: a ?? :)
    KRISTYNKA73
    KRISTYNKA73 --- ---
    _AMBRA_: ja mam zkusenost;)
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    a máte někdo zkušenost s tímto typem postýlek?


    musíme co nejdříve investovat do nové matrace, a nechce se mi koupit novou matraci 120tku do mimi postýlky, (ze které prcek brzy vyleze nebo udělá třísky).
    Radši už by koupila 140cm postel, a do ní novou matraci, a bude to na déle než půl roku (doufala bych tak do cca 4-5 let - prodejci uvádějí do 6 let)

    /jinak se omlouvám, že tu pořád řeším to spaní, ale pokaždý mi někdo nasadí brouka do hlavy, a jsem zase na začátku.../
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    SRETSIS: mrkni, třeba ti to pomůže...

    (my vybrali pro dětský pokojík místnost na jihovýchod, je prosluněný a teplý (taky bylo hned potřeba nainstalovat žaluzie.), pokud by byl pokoj na sever, zvolila bych nějaké teplé barvy nebo doplňky - žlutá, světle zelená atd....)

    Feng-šuej doporučuje pro trvalý nebo dlouhodobější pobyt dětí místnosti orientované východním směrem, kde s výhodou čerpají energii vycházejícího slunce. Naopak, hyperaktivním dětem prospěje západ, který jejich přílišnou živost a roztěkanost eliminuje konejšivou a utišující energií zapadajícího slunce. Čela postelí i pracovní stoly by pak v rámci dětského pokoje měly být orientovány v příznivém směru každého jednotlivého dítěte.
    Život podle feng-šuej, III. díl – dětský pokoj | Maminka.cz
    http://www.maminka.cz/clanek/domov-a-rodina/zivot-podle-feng-suej-iii-dil-detsky-pokoj
    FILOMENA
    FILOMENA --- ---
    SRETSIS: my ted resime projekt a detske pokoje budou jeden ma jihovychod, druhy na jihozapad a na sever budem mit loznici...
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    _AMBRA_: my Macka šoupli do velké patrové postele de facto dospělých rozměrů asi ve dvou a půl letech, nicméně on byl extrémně zdatné dítě a ta postel byla v naší ložnici, bydleli jsme tehdy v 1+1. U jen o trochu mladšího dítěte bych váhala.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam