• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy
    MONKA
    MONKA --- ---
    MONKA
    MONKA --- ---
    SRETSIS: aco třeba postelové patro, my ho máme a dělají ho i do panelákových bytů, tím by se ti i vyřešil prostor pod ním, my máme ložnici, obývák a pracovnu v jedné místnosti.
    mrkni na:http://www.postele-palandy.cz/patrove-postele.html
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    _AMBRA_: a kolik dejvi váží smím-li se zeptat? aris bude asi fakt prcek když měří nějakých 83cm a v půlce února bude mít "už" 2 roky :)

    "jen se snaží zpacifikovat svou matku a zdrhnout" - pobavilo jak je to výstižný :DD
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    KRISTYNKA73: mám větší přebalovák, takže problém nemám žádnej .)
    Davídkovi je rok a 3 měsíce, má 86 cm, a na přebalováku se mi nemele, jen se snaží zpacifikovat svou matku a zdrhnout, nic víc :)

    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    _AMBRA_: hele ja zkusim pokoumat nejaky stary fotky, pac ja ho mela taky a vytunila sem si ho ze i ty maly zabrany nevadili. zitra mrknu do druhyho kompu, tam by mohli byti. jinak my od roku chodime na zachod a meli sme 46cm kdy se narodila, takze velikost neresim..]
    KRISTYNKA73
    KRISTYNKA73 --- ---
    _AMBRA_: v leze. On je teda dost malej na svuj vek, ale i tak se mi tam vejde. Zabere celej ten prebalovak, ale vejde. Ono to u nas ani jinak moc nejde, protoze jak ho prebaluju jinde, tak se krouti jak klubko hadu. Jak jena prebalovaku, lezi v klidu a necha se prebalit. Nohy mu samozrejme precuhujou, ale to za nevyhodu nepovazuju:)
    _AMBRA_: a co s nim mas valstne teda za problem? Se ti tam moc prevaluje nebo jak? Kolik valstne Davidkovi je?
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    FOXOVA: ne-chá-pu! :))
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    _AMBRA_:moje dvouleta dcera se na nem taky zvesela prebalovala.....:]]
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    KRISTYNKA73: hih, no tak to je mazec, a to syna přebaluješ asi v sedě co? (to je věc, kterou jsem se s naší hadimrškou nenaučila, takže přebaluju jen v leže, jenže ten přebalovák má jen 72cm:)
    KRISTYNKA73
    KRISTYNKA73 --- ---
    _AMBRA_: ja ten samej prebalovak pouzivam jeste ted na dvouletyho syna a na sedmimesicni dceru. Zase to bude kus od kusu:)
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    FUNTL: my pořizovali tento:
    IKEA | Pro miminka | Přebalovací stoly a přebalování | SNIGLAR | Stůl na přebalování
    http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/20045205
    (měla jsem ho tady přes nyx za poloviční cenu, tak to bylo fajn, ale je docela malý, a má malé ty zábrany, takže nám sloužili cca 4-5měsíců)
    pokud nemáš problémy se zádama, tak můžeš přebalovat třeba na pohovce nebo v posteli...(já kvůli zádum potřebovala něco vyššího, abych se nemusela ohýbat)

    FUNTL
    FUNTL --- ---
    _AMBRA_: tak jak to je vyfocene, tak ta nozka vypada impozantne, naopak uchyceni ke zdi neni moc rozeznatelny. ale chapu, ze dite si pravdepodobne nebudes systematicky pokladat na neco, co moc dobre nedrzi :)
    je to teda hezky kutilsky vytvor. u nas na takovehle veci bohuzel nejsou lidi, tak otazku prebalovaku musim dal promyslet..
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    FUNTL: je to zděděný domácí výtvor, a ano, je to hodně stabilní - přidělané ke stěně a ještě (pro jistotu) ta noha
    a tu otázku slyším prvně, páč ti co to vidí na vlastní oči, se neptají :)
    FUNTL
    FUNTL --- ---
    _AMBRA_: ten prebalovak na nozce je nejaka kreativni domaci produkce nebo koupena? a otazka, kterou asi slychas casto - je to stabilni?
    FILOMENA
    FILOMENA --- ---
    _AMBRA_: az se jednoho krasneho dne (doufam, ze to nebude vecnost) prestehujem do noveho, tak budu muset tyto ceny zkousnout.....ted do nezrekonstruovaneho panelakoveho bytu nechcem moc vrazet, zatim nemam realnou predstavu o budoucim pokojicku, tak mi ta cena prijde dost....resime to staryma skrinkama, ktere alespon polepime, aby nebyly jak pest na oko ;)
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    jinak jen tak pro info, když už se tu bavíme o cenách...
    ptala jsem se truhláře, na kolik by vyšla tato postýlka, akorát né 120cm ale 140cm, řekl mi, ať si jí koupím v té Ikee, že mi ji udělá 2x až 3x tak drahou :(

    v Ikee stojí 2tis

    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    FILOMENA: přes 6 tisíc na tom imo stojí to, že po tom děcka můžou lézt, můžeš to zabudovat do pokojíku ne jako skříň, ale jako odpočívadlo - stačí na to dát polštář, můžeš do toho dát šuplata různých rozměrů, takže ze skříně na pleny a ručníky stane skříň na výtvarné potřeby pro předškoláka....
    prostě si to dotvoříš podle své fantazie (ostatně jako skoro všechno z Ikea.)
    imo lepší dát 6 tis za tohle, co v podstatě roste s děckem, než za kus těžkého nábytku, který nemůžeš inovovat a jen zabíra hromadu místa...

    drahé to je, o tom žádná, ale ta cena tomu imo odpovídá
    MATA
    MATA --- ---
    _AMBRA_: tak u nás opakujou NE a dělají gesta jako já
    MONKA
    MONKA --- ---
    FILOMENA: jako určitě by se to dalo i udělat, když by byl někdo šikovný
    MONKA
    MONKA --- ---
    _AMBRA_: tuto http://www.branakdetem.cz/belize-vulcano.htm


    FILOMENA: no jasně je to drahý já jen říkám, že se mi to líbí
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam