• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy
    MONKA
    MONKA --- ---
    AAMALI16: tohle dělám taky :)
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    DINE: postylka je dokonalaaaa!!!!
    _AMBRA_: Kupe hracek se nevyhnes, bohuzel, ale nam se u Mali vyplatilo ty hracky tridit neco nacpat do krabice po nejakem case vytahnout a schovat zase jine...v tom jak si svych hracek vazi a stale si je peclive osetruje a uklizi je fakt jednicka.....uvidime co nase druhe torpedo??? :)))
    MONKA
    MONKA --- ---
    DINE: krásný, ta postýlka je boží.... dřevo mám ráda
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    DINE: tyjo, takových hraček!
    (sama jsem se chtěla vyvarovat kupě hraček, ale ono to nějak nejde, něco se vyhrabe ještě po mě ze sklepa, něčemu neodolám já, kamarádky, babičky, dědečkové, tetičky a hned je hraček mrtě :))
    Totoro nejlepší!!!
    Miluju anime, a doufám, že ho budu milovat i náš synek, krteček a Ponyo u nás teď vede :)
    kdybys věděla o nějakém čr e-shopu s japonskýma hračkama, dej vědět .)
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    SWATKA: hoď! ať se můžem inspirovat :)
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    tak jsem to taky šla vyblejsknout, ani my se barev nebojíme :-)

    tonička má svůj kouteček v naší ložnici



    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    jj vím, že s fialovou opatrně, ale zrovna tahle tady je taková lehká a veselá a ta zelená ta jí tam úplně přetlouká.. jen na těch fotkách to není asi tak pořádně vidět..(
    jinak je tam taky zrovna vidět, že u toho okna je stín, ale tam jak je skřinka a stoleček tak tam je nejvíc světla. Původně tam byla postýlka, ale právě kůli tomu světlu sem ji posunula pod okno, protože malá chodí spát kolem 8 a to v létě je docela světlo ještě..(

    IMGP0178.JPG (3559146 B)
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    QUAACA: já se barev nebojím..) takhle vypadal první pokojíček ještě v praze. ) sem na tu fialovou asi ulítlá..)

    QUAACA
    QUAACA --- ---
    KOPRETKA: tak to bude hodně divoký :) ale proč ne, já mám barvy ráda!
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    QUAACA: no ono to ještě není domalovaný.. ještě sem se nerozhodla pro jakou barvu. ale na stropu a na zdích by měla být taková oranžovo béžovo růžová, s tím že zdi budou mít fialové a červené slabé proužky a ty stěny které budou směrem do obýváků budou mít na sobě zelené tapety..)


    SWATKA: jj ještě tu je jedna místnost, a tam jak sem psala je počítač, zabudovaná skřín a postel. takže malá když usíná, tak se přesuneme do postele, pustíme nějakej film a aspon nechodíme po nocích vymetat ledničku..)
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    KOPRETKA: pěkně barevný to má malá :) ale nějak mi tam neštimuje tak fialová na zkosený stěně, je to takový agresivní. možná by bylo lepší nechat tu stěnu taky zelenou a tu fialovou dát na strop. nebo to vymalovat světlejší fialovou. ale to je můj názor, každý má jiný vkus :)
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    SRETSIS: jo a postýlky.. tak ta pro emku, je natřená vyřazená ze školky.(takový ty, jak se dávali na sebe) a ta pro panenku, je postýlka, kterou sem objevila naproti ve zběrnejch. tak jí muž obrousil trošičku narovnal(až praskla, takže svařil), natřelo se to na červeno a dolů se nařezala deska.
    postýlka první 0,- kč, postýlka druhá 0,- kč..)
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    SRETSIS: hele já sem se přistěhovala k muži v září, takže do tý doby, to byl úplně klasickej pánský byt, takže v této místnosti byl ten rotoped, stůl a obrovský gauč(kterej je semišovej bo jakej, a rozhodně to nebyl nábytek kupovaný ke kočce a k dítěti) takže pokud se sežene kupec, tak zatím plánujem jen vyměnit za menší, aby bylo více prostoru.
    pak bychom ten gauč natočili jinak a emce bychom dali k té postílce takovou desku, aby to bylo oddělené. podobnou desku plánuji k té koupelně, přeci jenom když by tu byla návštěva, tak pochopím, že takhle otevřenou sprchu nikdo nepoužije.
    jinak ještě je tu možnost se prokopat na půdu a zařídit nějaké místnosti tam, jenže na to je potřeba nějaký přepis domovního čísla, takže kdo ví jak to bude. nehledě na to, že mi v říjnu končí mateřská a budu muset nastoupit zpět v do práce a to v Praze.
    kdo ví, třebas půjdem úplně do ciziny. a po pravdě pro mě na rozdíl od toho, kde sem bydlela, je tohle obrovský..))
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    tak bohužel sem zatím žádné fotky s vytuněným přebalovákem z ikei nenašla.

    ale tak přihodím pár fotografii, jak že to vlastně vypadá u nás..) je to místnost 3,9m x 6,3 když odpočítám tu zastavěnou kuchyn. a máme zde, koupelnu, kuchyn, jídelnu, obývák a pokojíček pro malou..
    pak máme ještě jednu místnost kde je počítač, naše postel a zabudovaná skřín.

    celý je to tady http://kopretka.rajce.idnes.cz/byt_telc/
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    My máme taky kokosovou a spí jak dřevo pořád. Jenom nevím, jestli je s molitanem nebo bez.
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    ILLUZE: tim, ze starsi mela matraci z francie, kterou privezl i s postylkou tata, tak jsem nikdy nemela potrebu je v obchodech zkouset, takze jsme do druhe postylky objednali cenovej prumer. jako mimcu to jeste slo ale pak uz min a min. Pak jednou muz dal na matraci tlustou deku a nahle spala lip. Po te co starsi presla do velky postele a mladsi zdedila jeji postylku i s matraci, je klid celou noc a spi ukazkove a pres den i 2x...
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    FOXOVA: no hezký... tohle by mě nenapadlo ://
    máme kokosovou a pořád dokola to spaní řešíme :(
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    ok, díky:)
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    máme kokos + molitan a myslím, že je to super matrace - občas si lehám půlkou těla k malý do postýlky a paráda ( ta matrace )
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    ORIKA: jj, fajn, budu radši koukat na ten kokos+molitan, když není zvyklej na tvrdé, nebude to pro něj takový šok :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam