• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy
    WERKA
    WERKA --- ---
    SRETSIS: Mně přujde to s těmi obrázky děsně nepraktické z hlediska "výdrže". Ono to může být tak, že se dítě ve 4 letech zamiluje do traktorů a nějaké pastelové zajíčky a medvídky bude mít "na háku". Vzhledem k tomu, že si nábytek v dětském pokoji nemůžeme dovolit obměňovat co dva tři roky, volili jsme neutrální světlou barvu a mění se jen dopňky, židle a teď nedávno jsme mladýmu nechali udělat nový psací stůl (cca po deseti letech).
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    A Pali má 15 procent slevu, zacinam mit jeste vetsi chut byt tehotna:)

    Dětský nábytek PALI | DIMAXI.cz
    http://www.dimaxi.cz/

    Třeba tohle

    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    TRISSIE: Ten web Dětskýdesign mě taky coby rozněžnělou prvomaminku nalákal, tehdy na tyhla koťátka.



    Měli jenom postýlku, takže máme jen tu a teď zpětně jsem ráda, že jsem tam neutratila majlant za zbytek:) Myslím, že to Pali, Mibb a další italský značky nabízí nejdráž z českých webů. Medvídky a spol jdou určitě i z kvalitního dřev sehnat hezčí a levnější.

    Třeba (něco je teda i bez zvířatek:)



    jen za 12k:)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    LAURA, GINGERCAT: proti gustu :-)
    ale stejně je to na nás pekelně drahé, takže smůla.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    TRISSIE: tyhle dětské serepetičky se vyplatí buď koupit od někoho - Annonce a Mimibazar toho bývají plné, nebo v IKEA, případně pak dozdobit dle svého gusta :)
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    SWATKA: jééé to je fakt ono :o) neskutečně díííky
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    TRISSIE: až nyní jsem si všimla, že obě postýlky jsou houpací. tak mě napadlo jestli někdo neví zda by se tento nástavec dal dokoupit i na obyč postýlku?
    při dalším dítěti bych to fakt brala všemi 10.
    a ještě kdysiiiii dávno zde nebo ve vedlejší diskuzi dával někdo odkaz na takové pružiny které se postýlce navlíknou na každou z nožiček a dá se s tím taky houpat/kvrdlat - ale sama to v googlu najít neumim :o(
    nevzpomíná si na to taky někdo?

    Předem moc díky
    GINGERCAT
    GINGERCAT --- ---
    LAURA: nápodobně.
    LAURA
    LAURA --- ---
    TRISSIE: asi jsem divná, ale mě to spíš děsí..
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    chjo, tak jsem chtěla říct, že jsem se zamilovala, ale pak jsem zjistila, že jen ta komoda stojí 18 tisíc...



    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    TRISSIE: jen pro inspiraci emka to má takto.. http://kopretka.rajce.idnes.cz/byt_telc/#IMGP0177.jpg na tu fialovou chci něco svítícího koupit, ale furt hledám co by se mi líbilo.. asi malou naučím planety a šoupnu jí tam sluneční soustavu.)
    LUBAR
    LUBAR --- ---
    TRISSIE: měli jste je správná poznámka :) nějak by ten barák potřeboval po pěti letech komplet novou výmalbu, ale se třema dětma, když jeden ještě jistojistě teprve kreativní bude, se mi do toho fakt moc nechce :)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    LUBAR: děkuju, tak mám zas o kousek lepší představu!

    hezký to tam máte (nebo měli jste)!
    LUBAR
    LUBAR --- ---
    MATA: On ten druhý je mnohem víc klasický dětský pokoj, ten první je fakt jen a výlučně na spaní... a tohle je už pár let stará fotka, ono se to tam pak hodně měnilo a teď už je to nefotitelný, jak tam mají svojí vlastní výzdobu :)
    MATA
    MATA --- ---
    GINGERCAT: úžasný barvičky! ukládám si :-)) pro inspiraci
    LUBAR: ten druhý se mi líbí víc....
    LUBAR
    LUBAR --- ---
    TRISSIE: Mám dva dětské pokojíčky se zkosením, a nechávala jsem zkosenou část bílou...




    Teď v létě budu ten modrý přemalovávat, nějak ho mladíci neskutečně zprasili, a uvažuju, že jim na zkosení barvu dám, ale spíš pro iluzi "nebe"... že jim tam přidám i ty fosforeskující hvězdičky a podobně, mají přesně pod tím zkosením postele. Ale jistá si ještě nejsem.
    Asi bych se rozhodovala podle toho, jak moc světlý ten pokoj je, my ten modrý máme dost tmavý, ale u něj by ještě další ztmavení to nevadilo, je jen na spaní. Ten druhý je světlý hodně, ale tam zase nemám důvod, abych to zkosení malovala...
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    GINGERCAT: fňuk, budu průkopník.

    Jednu zkosenou zeď už umím (akcentovat barvou právě tu zkosenou zeď, krásně to pokoj protáhne), s tapetama bych to asi taky uměla, ale ty dávat nechci, tak furt nějak nevím.

    No ještě je čas, a když bude jo zle, tak to nechám bílý a vymaluju po porodu i přes hotovou podlahu...
    GINGERCAT
    GINGERCAT --- ---
    TRISSIE: nic jsem nenašla, to bude asi fakt nedostatkový zboží :-)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    jinak je to pokojíček miminčí, sice ze začátku bude spát asi s náma v ložnici, ale tam není kam dát přebalovák, takže bude potřeba zařídit ten pokoj tak jako tak.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    GINGERCAT: a našla bys tam něco s těmi zkosenými zdmi? Já jsem se taky zkoušela koukat na netu, rovných pokojíků spousta, ale ty zkosené stropy ne :-(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam