• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ORIKA: OK, díky, potvrdila jsi mé podezření, že už miminka dokážou ušpinit všechno, co před nima neschováš v zamčené skříni v nepoužívaném pokoji :-)
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ORIKA: myslíš jako tři sady mantinelů, nebo dva mantinely (na dvě strany) + jeden záložní?
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    TRISSIE: já měla mantinely na postýlku 2 a ještě jeden záložní, protože jsem měla blicí miminko a občas se mu holt zadařilo
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    LUBAR: já uvažuju, že tohle bych cestovní postýlku zadala některé babičce, ať nám ji pořídí :-)

    a s tím související dotaz, tentokrát na všechny: že potřebuju vícero povlečení a prostěradel, to je mi jasné. Ale co obaly na ty látkové bočnice na postýlku? Zvládne je mrně poblít/počůrat/jinak prošpinit dost na to, aby se vyplatilo mít dvoje? Mám pračku se sušičkou, takže v případě nouze to můžu mít za 3 hodiny zase čisté a suché.
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    ORIKA: a přesně jak říká lubar, je to tak na první 4 měsíce, pak už je holt potřeba ta cestovní postýlka
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    TRISSIE: měli jsme a využili jsme fakt denně
    LUBAR
    LUBAR --- ---
    TRISSIE: mám a hojně používám, ale počítej, že je to tak na čtyři měsíce, pak stejně bude nutný přejít na cestovní postýlku... mrkni se po požitých, bývají dost zachovalé a výrazně levnější...
    XMARTT
    XMARTT --- ---
    TRISSIE: my jí neměli, ale je pravda, že bychom jí na první 3 měsíce asi užili :)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    tohle je otázka spíš na ty, kdo bydlí ve větším/patrovém prostoru (protože v garsonce je to 100% zbytečnost): měli jste proutěný koš na miminko?

    Uvažuju o něčem takovém: http://www.detskepostylky-eshop.cz/detsky-prouteny-kos-scarlett/boudicka-do-prouteneho-kose/boudicka-k-proutenemu-kosiku-martin-bezova (cena je jen k boudičce, ale je to jediná fotka, kde je vidět celá sestava) do přízemí/na zahradu. Stabilní postýlku bude mít mrně v patře, ale tam přes den jsme jen minimálně, tak abych to nemusela řešit jenom tou cestovní nebo kočárkem... u tohohle se mi líbí, že to relativně jednoduše přemístím na terasu, když budu venku na zahradě...
    MONKA
    MONKA --- ---
    SRETSIS: my jsme koupili písek v baumaxu je na pytli napsáno, že je určen na pískoviště (20l za myslím 80,-)
    máme to v mušli a můžu ti říct, že už z něj nejdou postavit bábovičky
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    tak jsem včera manžela instruovala jaký písek se dává do pískoviště a proč. a on rázně odpověděl, že ve stavebninách se koupit může ale musí se vzít ten do malty a nééé do betonu
    - tak jen tak na okraj :o))
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    SHADOWALKER: Díky, poptám se tam.
    SHADOWALKER
    SHADOWALKER --- ---
    SRETSIS: hornbach a spol prodávají speciální písek do pískovišť. pytel okolo stovky. Mívají buď obyč nebo nějaký jako plážový.
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    GINGERCAT: Jo díky, ten stavební máme v provizorním pískovišti teď, našli jsem ho z dávných dob na zahradě a místo bábovek jen filtrujem přes sítko, je hroznej:)
    GINGERCAT
    GINGERCAT --- ---
    SRETSIS: hlavně, ať už ten písek budeš chtít koupit kdekoliv, tak chtěj ten říční, rozhodně ne stavební - to je totiž spíše štěrk složený z úplně malých oblázků.
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    GINGERCAT: Díky, zatím máme doma v obou vodu:)
    GINGERCAT
    GINGERCAT --- ---
    TRISSIE: já jsem zase už docela realista co se týče plánů cokoliv brousit nebo natírat s dvěma dětmi za zadkem ;)
    GINGERCAT
    GINGERCAT --- ---
    SRETSIS: v tomto množství ho určitě koupíš v Bauhausu, mají ho v pytlích. Kvalitu neznám, my jsme písek do pískovišě 180x180cm kupovali ve stavebninách :-)
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    Tak už to máme doma, zatím v pokoji:) a chci se zeptat, kde sháníte písek, pokud ho kupujete? Obi, Hornbach, atd..? Díky

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam