• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy


    DĚTSKÝ POKOJ - DĚTSKÝ SVĚT

    Jak jste zařídili svému dítěti pokoj? Kde jste se inspirovali? Co jste si sami vyrobili? Jakpak jste ho vyzdobili?
    Vše o dětském pokoji patří sem: fotky, články, rady, typy, plánky apod.


    spřízněné kluby na NYXu:

    rodina: KLUB POKROČILÝCH RODIČŮ + MATEŘSKÝ CIT + TVOŘÍME S DĚTMI A PRO DĚTI
    kutil: DOMÁCÍ VÝROBA ORIGINÁLNÍHO NÁBYTKU + DOMÁCÍ KUTIL + KUTÍME A VYRÁBÍME
    domácnost: DOMÁCNOST, ANEB ... + DOMÁCÍ ROZPOČET + FOTKY BYTEČKŮ A DOMŮ
    design: BYTOVÉ DEKORACE + DOMÁCÍ FLÓRA + INTERIER DESIGN + ŽIVOT NA BALKONĚ + ZAHRADY
    nábytek: BAZAR NÁBYTKU + IKEA + POČÍTAČOVÝ NÁBYTEK + EDITACE KOLEJNÍHO POKOJE


    Návod na vkládání obrázků najdete v . n . á . p . o . v . ě . d . ě .

    rozbalit záhlaví
    PETJULE
    PETJULE --- ---
    QUAACA: přesně na tyhle vaky z fleru jsem taky koukala, jsou úžasný :) pro malý nezbedy věřím, že děsně bezva, mít v pokoji víc místa taky bych jim ho pořídila...
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    QUAACA: máme od té paní sedací vAK...vypadá nádherně ale je ušitý ze slaboučké látky a oproti fatboy se na něm nesedí vůbec pohodlně....(asi ho vezmu na chalupu a do dětského pokoje pořídím fatboy junior)
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    Válecí a sedací LOĎ - červená | Fler.cz
    http://www.fler.cz/zbozi/valeci-a-sedaci-lod-cervena-1325468





    MATA
    MATA --- ---
    PETJULE: úžasný řešení pro náš podkrovní byteček...ukládám:-))
    PETJULE
    PETJULE --- ---




    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    PABLINKA: Pravá/levá strana je mi jasná, už si to psala předtím:) Ale já si myslím, že to jde přizpůobit a sestavit podle potřeb. Prohodit ty boční strany, je to rozmontovatelné, jak tam píšou.
    PABLINKA
    PABLINKA --- ---
    SRETSIS: nojo, ale zrovna u toho z jysku je to okýnko z pravé strany, to by se využilo, pokud bude dítě levák, ale pokud pravák, tak by mělo mít okýnko z levé strany, jinak by tou pravou píšící rukou stínilo tomu světlu dopadajícímu z pravé strany. Ale jinak se mi to taky líbí ;-)
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    PABLINKA: Proto je tam vyřízlý to okýnko.)
    PABLINKA
    PABLINKA --- ---
    SRETSIS: mně by u podobných provedení vadilo světlo... nejlepší je, když na stůl z levé strany (pokud je dítě pravák) dopadá denní světlo... tady u těch postelo-stolů asi dopadat nebude, bude potřeba tam pořád svítit, a to myslím, že není dobrý ani pro dětské oči. Leda, že by ten stolek sloužil jen pro počítač a vedle by mělo dítě ještě klasic. psací stůl u okna.
    LUBAR
    LUBAR --- ---
    WERKA: Mně malá pracovní plocha vadí velmi, a to ne proto, abych na tom mohla mít nepořádek, ale proto, že když něco dělám, potřebuju prostor, kam si věci, které k tomu využívám položit tak, abych je měla dobře přístupný..
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    WERKA: Čím větší stůl, tím větší bordel:)

    Je to spíš pro inspiraci, je to stejně tak drahý, že je lepší se na to jen dívat:)
    WERKA
    WERKA --- ---
    SRETSIS: Já jako vadu řady těhle kombinací (postel+stůl) vidím malou plochu pracovní plochy. Když vidím, jak velký prostor je schopen zabrat puboš... (teda pravda, on je megabordelář ;-)
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    Hezký nápad za rozumnou cenu, s kvalitou to asi bude horší.

    Patrová postel NICO barva buku/šedá v JYSKu.
    http://www.jysk.cz/359/361/3142051/a/catalog
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    Super pultík
    a stolek a postýlka v jednom
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    TRISSIE: 90x40, je to tak od Scarlett
    Brno, ale není problém ji zabalit a poslat přes kurýra
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ORIKA: a jak velká je ta kolíbka?

    rozhodně dík za nabídku, určitě zvážím. Z jakého jsi regionu?
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    TRISSIE: mě přišla na malý miminko velká i klasická postýlka 120x60, což byl taky důvod, proč jsme měli na první půlrok kolíbku...pokud by ti nevadilo, že je po jednom dítěti, tak ti ji klidně půjčím
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    chjo... furt řeším tu postýlku (a potažmo dětský pokojík), protože s vanilkovým nábytkem ze scarlettu mě muž vyhodil (nelíbí se mu světlý nábytek). Našla jsem nějakou relativně rozumnou sestavu v Kice, ale...

    postýlky tam mají ve velikosti 140x70. Což mě přijde na malý miminko docela dost, že se v té postýlce úplně ztratí. Chápu, že je to výhodný, když jeden plánuje, že po přestavbě na normální postel v tom dítě může být do čtyř let, ale na druhou stranu, když dá Pánbůh, tak bychom chtěli druhé (a případně pak třetí) rozhodně míň, než za čtyři roky, takže tuhle úžasnost nevyužijeme.

    Máte někdo takhle velkou postýlku? Osvědčilo se vám to?
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    Tak z kuchyněk nakonec vyhrála tahle, v týdnu pro ni jedu a budu netrpělivě čekat na den narozek:)

    Velká dětská kuchyňka pro děti Nature - Smoby 24028 - Baby Tomtex.cz
    http://www.baby.tomtex.cz/Velka-detska-kuchynka-pro-deti-Nature--Smoby-24028,292.html
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    Geniální systém pro víc spáčů v malém prostoru


    MONKA
    MONKA --- ---
    SRETSIS: kde jsi tu postel objevila?
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    PABLINKA: mám od 2 roky staršího bráchu a do 18 let jsme měli pokojíček společný (jedna palanda, jeden stůl a dvě židle), vůbec to ničemu nevadilo...v pubertě jsem doma stejně moc nebyla a brách byl zase pořád u kompu...brácha pak šel na intr, tak jsem měla pokoj pro sebe, a když se po studiích vrátil, tak zase já vyletěla z hnízda...
    a manžel to měl podobně, akorát měl o 2 roky mladší ségru, a taky byli v jednom pokoji i přes pubertu
    ale možná to nechalo následky, když nad tím tak přemýšlím - máme 4+1, takže místa habaděj, ale muž chce stejně jedináčka
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam