• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy


    DĚTSKÝ POKOJ - DĚTSKÝ SVĚT

    Jak jste zařídili svému dítěti pokoj? Kde jste se inspirovali? Co jste si sami vyrobili? Jakpak jste ho vyzdobili?
    Vše o dětském pokoji patří sem: fotky, články, rady, typy, plánky apod.


    spřízněné kluby na NYXu:

    rodina: KLUB POKROČILÝCH RODIČŮ + MATEŘSKÝ CIT + TVOŘÍME S DĚTMI A PRO DĚTI
    kutil: DOMÁCÍ VÝROBA ORIGINÁLNÍHO NÁBYTKU + DOMÁCÍ KUTIL + KUTÍME A VYRÁBÍME
    domácnost: DOMÁCNOST, ANEB ... + DOMÁCÍ ROZPOČET + FOTKY BYTEČKŮ A DOMŮ
    design: BYTOVÉ DEKORACE + DOMÁCÍ FLÓRA + INTERIER DESIGN + ŽIVOT NA BALKONĚ + ZAHRADY
    nábytek: BAZAR NÁBYTKU + IKEA + POČÍTAČOVÝ NÁBYTEK + EDITACE KOLEJNÍHO POKOJE


    Návod na vkládání obrázků najdete v . n . á . p . o . v . ě . d . ě .

    rozbalit záhlaví
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    LUBAR: my budeme deti s nastupem zuzy do skoly tj. za 3 roky asi taky rozdelovat do dvou pokoju, ale v zasade bych chtela, aby uz ted mela lucka nejaky slusny psaci stul, ktery ji zustane a zuza dostane do sveho pokoje bud stejny nebo jiny, pokud se nam zalibi. neni nutne, aby mely ve dvou pokojich identicke stoly.

    ja bych si tam stul i vybrala, ale protoze se nam hodi barva briza resp. efekt briza tomu rikaji (bo to je lamino), tak k tomu se mi nejak nepodarilo vcera najit nejaky solidni kontejner/stolek. pravda, prodavaci jsou tam vylozene na pest. v houfech krafaji, ale kdyz se clovek na neco zepta tak bud nevedi nebo odkazuji jinam nebo mektaji nesmysly. :-(podivam se jeste na net....
    LUBAR
    LUBAR --- ---
    MEDVED007: já jsem stůl pro děti v Ikee taky nevybrala... ale je fakt, že já jsem chtěla nějaký spíš menší a dočasný, tak na dva tři roky, než jim definitivně přeuspořádáme rozdělení pokojíčků... Já nakonec koupila vloni, v akci, v Globusu, asi za necelé dva tisíce, polohovatelný, s jednou zásuvkou, modro- bílý...
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    nakonec mi asi prijde, ze koupime tohle, ale nevim, chtela bych to videt v realu
    Dětský rostoucí stůl 32Y2 YOUNG COLLEGE PROFI
    http://www.nabytek-hsp.cz/detsky-rostouci-stul-young-college-profi-doprava-zdrama/
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    nemate nekdo tip na vyskove nastavitelny stul pro dite ? prosli jsme vcera ikeu, i bysme vybrali stul, ale nenasli jsme k tomu zadnou slusnou skrinku nebo aspon vetsi kontejner :-( cili se mi potvrdilo to co uz mockrat. ja to proste s ikeou neumim. pro me je jejich nabidka totalne zmatena, kdyz to nekde vidim hotove tak si rikam, ze to je pekne, ale sama si to vybrat neumi :-( no nic.
    PETJULE
    PETJULE --- ---
    QUAACA: přesně na tyhle vaky z fleru jsem taky koukala, jsou úžasný :) pro malý nezbedy věřím, že děsně bezva, mít v pokoji víc místa taky bych jim ho pořídila...
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    GHOSTDOG: fakt jo? tak to dík za reference!
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    QUAACA: máme od té paní sedací vAK...vypadá nádherně ale je ušitý ze slaboučké látky a oproti fatboy se na něm nesedí vůbec pohodlně....(asi ho vezmu na chalupu a do dětského pokoje pořídím fatboy junior)
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    Válecí a sedací LOĎ - červená | Fler.cz
    http://www.fler.cz/zbozi/valeci-a-sedaci-lod-cervena-1325468





    MATA
    MATA --- ---
    PETJULE: úžasný řešení pro náš podkrovní byteček...ukládám:-))
    PETJULE
    PETJULE --- ---




    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    PABLINKA: Pravá/levá strana je mi jasná, už si to psala předtím:) Ale já si myslím, že to jde přizpůobit a sestavit podle potřeb. Prohodit ty boční strany, je to rozmontovatelné, jak tam píšou.
    PABLINKA
    PABLINKA --- ---
    SRETSIS: nojo, ale zrovna u toho z jysku je to okýnko z pravé strany, to by se využilo, pokud bude dítě levák, ale pokud pravák, tak by mělo mít okýnko z levé strany, jinak by tou pravou píšící rukou stínilo tomu světlu dopadajícímu z pravé strany. Ale jinak se mi to taky líbí ;-)
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    PABLINKA: Proto je tam vyřízlý to okýnko.)
    PABLINKA
    PABLINKA --- ---
    SRETSIS: mně by u podobných provedení vadilo světlo... nejlepší je, když na stůl z levé strany (pokud je dítě pravák) dopadá denní světlo... tady u těch postelo-stolů asi dopadat nebude, bude potřeba tam pořád svítit, a to myslím, že není dobrý ani pro dětské oči. Leda, že by ten stolek sloužil jen pro počítač a vedle by mělo dítě ještě klasic. psací stůl u okna.
    LUBAR
    LUBAR --- ---
    WERKA: Mně malá pracovní plocha vadí velmi, a to ne proto, abych na tom mohla mít nepořádek, ale proto, že když něco dělám, potřebuju prostor, kam si věci, které k tomu využívám položit tak, abych je měla dobře přístupný..
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    WERKA: Čím větší stůl, tím větší bordel:)

    Je to spíš pro inspiraci, je to stejně tak drahý, že je lepší se na to jen dívat:)
    WERKA
    WERKA --- ---
    SRETSIS: Já jako vadu řady těhle kombinací (postel+stůl) vidím malou plochu pracovní plochy. Když vidím, jak velký prostor je schopen zabrat puboš... (teda pravda, on je megabordelář ;-)
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    Hezký nápad za rozumnou cenu, s kvalitou to asi bude horší.

    Patrová postel NICO barva buku/šedá v JYSKu.
    http://www.jysk.cz/359/361/3142051/a/catalog
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    Super pultík
    a stolek a postýlka v jednom
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    TRISSIE: 90x40, je to tak od Scarlett
    Brno, ale není problém ji zabalit a poslat přes kurýra
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ORIKA: a jak velká je ta kolíbka?

    rozhodně dík za nabídku, určitě zvážím. Z jakého jsi regionu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam