• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy


    DĚTSKÝ POKOJ - DĚTSKÝ SVĚT

    Jak jste zařídili svému dítěti pokoj? Kde jste se inspirovali? Co jste si sami vyrobili? Jakpak jste ho vyzdobili?
    Vše o dětském pokoji patří sem: fotky, články, rady, typy, plánky apod.


    spřízněné kluby na NYXu:

    rodina: KLUB POKROČILÝCH RODIČŮ + MATEŘSKÝ CIT + TVOŘÍME S DĚTMI A PRO DĚTI
    kutil: DOMÁCÍ VÝROBA ORIGINÁLNÍHO NÁBYTKU + DOMÁCÍ KUTIL + KUTÍME A VYRÁBÍME
    domácnost: DOMÁCNOST, ANEB ... + DOMÁCÍ ROZPOČET + FOTKY BYTEČKŮ A DOMŮ
    design: BYTOVÉ DEKORACE + DOMÁCÍ FLÓRA + INTERIER DESIGN + ŽIVOT NA BALKONĚ + ZAHRADY
    nábytek: BAZAR NÁBYTKU + IKEA + POČÍTAČOVÝ NÁBYTEK + EDITACE KOLEJNÍHO POKOJE


    Návod na vkládání obrázků najdete v . n . á . p . o . v . ě . d . ě .

    rozbalit záhlaví
    CATSIAM
    CATSIAM --- ---
    FOXOVA: na letáku byla fialová
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    CATSIAM: jako ze je na letaku? taky v jiny barve nez cerny?
    CATSIAM
    CATSIAM --- ---
    PABLINKA:
    FOXOVA:
    Teď mi tu na stole leží leták z XXXLutz, že by tam něco takovéhleho měli mít za 199,-
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    PABLINKA: jezis dekuju moc:]
    PABLINKA
    PABLINKA --- ---
    FOXOVA: tak jsem vyfotila kousek té skříně

    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    ZEMINO: to doufam, ale pritel nesnese ani kousicek svetla, treba svetylko na nabijecce na mobil uz je problem, takze to musi byt extra tezke a extra huste, dite stejne tak, ale tam to mozna osulim, bo na noc stejne ma rozsvicenou lampicku...
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    KAWALSKI: tak pokud ty závěsy budou těžké a dáš na každou stranu trochu víc té látky,tak bys to spínat ani nemusela,bude to držet samo..
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    taktéž resime zavesy, bo nemohu v praze sehnat prodejnu s tezkymi zavesy, takove ty co je latka tak tlusta, ze nepropousti svetlo, poterebuji jedny bezove do detskeho pokoje :-/ navic nevim, jestli po kazde strane okna jeden kus a zatahovat smerem k sobe a tam nejak spínat ( nevim jak ) nebo jeden velky kus, ale to zas bude vypadat divne :-/
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    VERONIKA22: ANYSA: Máme je třetím rokem, nevybledlo to vůbec, a neprala jsem to, bo je to taková, jak bych to řekla, jako mírně pogumovaná látka, stačí to přejet vysavačem nebo setřít vlhkým hadrem.
    ANYSA
    ANYSA --- ---
    MADIETTA: Jak je máte dlouho, nevybledl ten vzorek ?
    ANYSA
    ANYSA --- ---
    Taky teď aktuálně řeším co na okno do dětského pokoje který je na jihozápad - ty rolety se mi líbí, ale nevím jestli to bude dostatečné v době kdy do pokoje přímo svítí slunce. Na starých oknech byly klasické žaluzie, tak se to dalo natočit aby to odrazilo paprsky a přitom tam nebyla tma...
    PABLINKA
    PABLINKA --- ---
    MAARISTAAN: tyhle látkové skříně jsou jen dočasné řešení, než tam dáme skříň klasickou, navíc se dají kdykoli vyprat... ale asi už bude čas se poohlédnout po klasic. skříni...
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    MADIETTA: docela se mi to líbí - že bych to skombinovala se záclonkou plus tmavou roletu. dá se to nějak prát bez ztráty vzorku? a snadné nandavání a sundavání?
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    TULENI: našim dětem to nevadí.
    TULENI
    TULENI --- ---
    MADIETTA: to se mi libi, jen me napada kdyz jde ditko pres den spat, pokud este chodi, nevadi mu to svetlo? my jsme kvuli tomu dali do loznice uplne tmavy zavesy a spi podstatne lip...stejne tak kdyz v lete je dlouho svetlo a ma jit spat tak tam ma uplny sero nebo skoro tmu...
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    PABLINKA: k tomu oknu - máme látkovou roletu (vlastně je máme po celém bytě, v různých barvách) a je to opravdu fajn, já bych rozhodně nechtěla závěsy ani záclony a žaluzie se taky všude nehodí, ale tohle nám vyhovuje.

    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    PABLINKA: Není zbytečný řešit absenci záclon a závěsů kvůli případné alergii, když jsi pořídila dvě látkové skříně, kde se ten prach usadí úplně ze všech stran a rozhodně jej z nich jen tak nesetřeš?
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    PABLINKA: jejda, ja nespecham, ale diky za ten popis:]]
    PABLINKA
    PABLINKA --- ---
    FOXOVA: teď ne, Vítek v tom pokoji už spí, ale je to taková železná konstrukce, takové úzké bílé trubky, dole mřížka, na kterou se dají dávat věci, jakoby místo dna, má nosnost 30 kg, myslím, nahoře uprostřed jedna bílá trubka, která slouží jako šatní tyč na ramínka. Jinak v prostoru nic není. Ale já to používám stejně jako takovou velkou krabici, prostě kupím věci v pytlích dovnitř až po strop :-)
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    PABLINKA: myslis, ze bych te mohla jeste otravovat a pozadat o fotku vnitrku te skrine? :]
    PABLINKA
    PABLINKA --- ---
    co můžu určitě doporučit jako pevné a stabilní, tak tu novou postel, je odtud: http://www.vanas-nabytek.cz/5969-detske-postele/40388-detska-postel-z-masivu-borovice-se-zabranou-na-rozmer-matrace-90x200-cm-novinka/, a matraci jsem nakonec vzala s kokosovou vrstvou, aby měl tvrdé spaní :-) : http://www.babynabytek.cz/matrace-90x200-p473/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam