• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    Jak velkou skříň byste pořídili pro dva kluky - nyní 1 a 3r...? (Nemám představu, jak objem věcí za pár let naroste...)
    CATSIAM
    CATSIAM --- ---
    FOXOVA: na letáku byla fialová
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    PABLINKA: jaké rozměry peřiny jste k této posteli kupovali?
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    CATSIAM: jako ze je na letaku? taky v jiny barve nez cerny?
    CATSIAM
    CATSIAM --- ---
    PABLINKA:
    FOXOVA:
    Teď mi tu na stole leží leták z XXXLutz, že by tam něco takovéhleho měli mít za 199,-
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    PABLINKA: jezis dekuju moc:]
    PABLINKA
    PABLINKA --- ---
    FOXOVA: tak jsem vyfotila kousek té skříně

    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    ZEMINO: to doufam, ale pritel nesnese ani kousicek svetla, treba svetylko na nabijecce na mobil uz je problem, takze to musi byt extra tezke a extra huste, dite stejne tak, ale tam to mozna osulim, bo na noc stejne ma rozsvicenou lampicku...
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    KAWALSKI: tak pokud ty závěsy budou těžké a dáš na každou stranu trochu víc té látky,tak bys to spínat ani nemusela,bude to držet samo..
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    taktéž resime zavesy, bo nemohu v praze sehnat prodejnu s tezkymi zavesy, takove ty co je latka tak tlusta, ze nepropousti svetlo, poterebuji jedny bezove do detskeho pokoje :-/ navic nevim, jestli po kazde strane okna jeden kus a zatahovat smerem k sobe a tam nejak spínat ( nevim jak ) nebo jeden velky kus, ale to zas bude vypadat divne :-/
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    VERONIKA22: ANYSA: Máme je třetím rokem, nevybledlo to vůbec, a neprala jsem to, bo je to taková, jak bych to řekla, jako mírně pogumovaná látka, stačí to přejet vysavačem nebo setřít vlhkým hadrem.
    ANYSA
    ANYSA --- ---
    MADIETTA: Jak je máte dlouho, nevybledl ten vzorek ?
    ANYSA
    ANYSA --- ---
    Taky teď aktuálně řeším co na okno do dětského pokoje který je na jihozápad - ty rolety se mi líbí, ale nevím jestli to bude dostatečné v době kdy do pokoje přímo svítí slunce. Na starých oknech byly klasické žaluzie, tak se to dalo natočit aby to odrazilo paprsky a přitom tam nebyla tma...
    PABLINKA
    PABLINKA --- ---
    MAARISTAAN: tyhle látkové skříně jsou jen dočasné řešení, než tam dáme skříň klasickou, navíc se dají kdykoli vyprat... ale asi už bude čas se poohlédnout po klasic. skříni...
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    MADIETTA: docela se mi to líbí - že bych to skombinovala se záclonkou plus tmavou roletu. dá se to nějak prát bez ztráty vzorku? a snadné nandavání a sundavání?
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    TULENI: našim dětem to nevadí.
    TULENI
    TULENI --- ---
    MADIETTA: to se mi libi, jen me napada kdyz jde ditko pres den spat, pokud este chodi, nevadi mu to svetlo? my jsme kvuli tomu dali do loznice uplne tmavy zavesy a spi podstatne lip...stejne tak kdyz v lete je dlouho svetlo a ma jit spat tak tam ma uplny sero nebo skoro tmu...
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    PABLINKA: k tomu oknu - máme látkovou roletu (vlastně je máme po celém bytě, v různých barvách) a je to opravdu fajn, já bych rozhodně nechtěla závěsy ani záclony a žaluzie se taky všude nehodí, ale tohle nám vyhovuje.

    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    PABLINKA: Není zbytečný řešit absenci záclon a závěsů kvůli případné alergii, když jsi pořídila dvě látkové skříně, kde se ten prach usadí úplně ze všech stran a rozhodně jej z nich jen tak nesetřeš?
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    PABLINKA: jejda, ja nespecham, ale diky za ten popis:]]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam