• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    tak jsem vcera v depresi ze smrti zvireciho mimina vyzunkla lahev friska a sla vyzdobivat detsky pokojicek, nakonec to nevypada az tak zle a decko je nadsene :-D
    az dneska pripevnime lišty a nalepime zatpelovaci desky na stenu, nafotim cely pokojik ;-) kombinace hraskove zelene a bezove se mi nakonec docela libi :-D

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    PABLINKA: aha, děkuji... budeme kupovat malé teď konečně tu postel, no ale chtěli jsme rovnou i s novou peřinou a povlečením
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    LUBAR: Jen na to oblečení...
    LUBAR
    LUBAR --- ---
    SANTAL: Přijde na to, jestli to má být jen na oblečení nebo i na něco jiného... Z mých vlastních zkušeností toho dítě nejvíc má asi tak kolem třetího čtvrtého roku, pak už to na kvanta zase ubývá, jen se zvětšují velikostně. Aspoň teda u nás to tak je - spotřebuje nejvíc tepláků, nejvíc triček, nejvíc pyžam, protože prostě ještě není úplně čistotnej v žádným směru. Skoro sedmiletej syn už si vystačí s polovičním množstvím, takže na objem je to srovnatelný....
    PABLINKA
    PABLINKA --- ---
    ILLUZE: teď jsem si vzpomněla, že jsem tenkrát brala rovnou větší peřinku do postýlky - 135 x 100 cm.
    PABLINKA
    PABLINKA --- ---
    ILLUZE: máme pořád peřinku z malé postýlky, dávám ji Vítkovi přes nohy napříč... často je přikrytý jen lehkou dekou..., stejně tak má i ten tenký dětský polštářek pořád...
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    Jak velkou skříň byste pořídili pro dva kluky - nyní 1 a 3r...? (Nemám představu, jak objem věcí za pár let naroste...)
    CATSIAM
    CATSIAM --- ---
    FOXOVA: na letáku byla fialová
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    PABLINKA: jaké rozměry peřiny jste k této posteli kupovali?
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    CATSIAM: jako ze je na letaku? taky v jiny barve nez cerny?
    CATSIAM
    CATSIAM --- ---
    PABLINKA:
    FOXOVA:
    Teď mi tu na stole leží leták z XXXLutz, že by tam něco takovéhleho měli mít za 199,-
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    PABLINKA: jezis dekuju moc:]
    PABLINKA
    PABLINKA --- ---
    FOXOVA: tak jsem vyfotila kousek té skříně

    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    ZEMINO: to doufam, ale pritel nesnese ani kousicek svetla, treba svetylko na nabijecce na mobil uz je problem, takze to musi byt extra tezke a extra huste, dite stejne tak, ale tam to mozna osulim, bo na noc stejne ma rozsvicenou lampicku...
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    KAWALSKI: tak pokud ty závěsy budou těžké a dáš na každou stranu trochu víc té látky,tak bys to spínat ani nemusela,bude to držet samo..
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    taktéž resime zavesy, bo nemohu v praze sehnat prodejnu s tezkymi zavesy, takove ty co je latka tak tlusta, ze nepropousti svetlo, poterebuji jedny bezove do detskeho pokoje :-/ navic nevim, jestli po kazde strane okna jeden kus a zatahovat smerem k sobe a tam nejak spínat ( nevim jak ) nebo jeden velky kus, ale to zas bude vypadat divne :-/
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    VERONIKA22: ANYSA: Máme je třetím rokem, nevybledlo to vůbec, a neprala jsem to, bo je to taková, jak bych to řekla, jako mírně pogumovaná látka, stačí to přejet vysavačem nebo setřít vlhkým hadrem.
    ANYSA
    ANYSA --- ---
    MADIETTA: Jak je máte dlouho, nevybledl ten vzorek ?
    ANYSA
    ANYSA --- ---
    Taky teď aktuálně řeším co na okno do dětského pokoje který je na jihozápad - ty rolety se mi líbí, ale nevím jestli to bude dostatečné v době kdy do pokoje přímo svítí slunce. Na starých oknech byly klasické žaluzie, tak se to dalo natočit aby to odrazilo paprsky a přitom tam nebyla tma...
    PABLINKA
    PABLINKA --- ---
    MAARISTAAN: tyhle látkové skříně jsou jen dočasné řešení, než tam dáme skříň klasickou, navíc se dají kdykoli vyprat... ale asi už bude čas se poohlédnout po klasic. skříni...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam