• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    SANTAL: máme sedačku potaženou látkou, co je na omak jako semiš. Čistit to jde až překvapivě dobře hadrem a vodou.
    (Sedačka se ukázala být jako shit z jiných důvodů, takže se těším, až tak za rok poletí..)


    SANTAL: bílá je náhodou OK - protože když dítko vyrobí skvrnu neodstranitelnou bez použití chemie, máš největší šanci, že potah i po jejím použití bude bez vyžraných fleků :-)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    BONIE: já kvůli čokoládovým tlapičkám pořídila pohovku hnědou.
    No, akorát že na ní přes den kojím a bílý vyblitý mlíko prostě vidět je :-)
    LURA
    LURA --- ---
    ANYSA: Já mám desku z dubu a mám ji natřenou osmolazurou. Čistím to úplně obyčejně mokrým hadříkem nebo houbičkou. Záleží na tom, co za desku to je a čím je ošetřená. Na stolní desce mám dub úplně bez ničeho - stoletý stůl (možná i trochu víc) a taky dobrý.
    ANYSA
    ANYSA --- ---
    Kdo máte na kuchyňské lince pracovní desku z dubu, jak se vím to udržuje a čím to čistíte ?
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    Nevíte jak se udržuje ta "ekokůže"? Našla jsem tak prima křesílko... ale ve smetanové .-)
    CATSIAM
    CATSIAM --- ---
    SANTAL: nakoupila jsem v Ikea dostatek levných dek a měním a peru ;)

    IRMA Pléd - IKEA
    http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/00070489/

    a s výměnou sedačky počkáme, až ještě trochu zmoudří ;)
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    GORK: Kdybych tam nechtěla pouštět děti (a fixky), se neptám a klidně dám bílý samet, že...
    Jde mi o to co s čokoládou, plastelínou, vodovkama a fixama - které tam BUDOU ;-)
    BONIE
    BONIE --- ---
    SANTAL: noo to je fakt.. já to budu zanedlouho taky řešit.. skoro všechno jsme teď udělali do béžova, kvůli béžovému psovi a jeho chlupům.. ale jak se v tomto prostoru vyřádí neposedné ručičky od čokolády to jsem zvědavá :)
    GORK
    GORK --- ---
    SANTAL: sebrat pera, nůžky, fixy a obědvat v jídelně? :-) ......... jinak mám koženku, dá se setřít vlhkym hadrem, naprosto Tě chápu ;-)
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    BONIE: blbost, igelit prorveš i perem ;-)
    BONIE
    BONIE --- ---
    SANTAL: igelitový? :D
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    Jaký potah volit pro sedačku (obývák) do bytu se dvěma ničivýma žihadlama (1 a 4r)?
    SUNY
    SUNY --- ---
    MADIETTA: tak naprosto upřímně - tohle je nejhezčí dětský pokojík jaký jsem kdy viděla. Je to fakt super, smekám, a máte moc šikovné děti :)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    SUNY: tohle třeba byl náš společný výtvor, patlali jsme to všichni a kluci to teď mají na zdi - sluneční soustava:



    a jinak fotky pokojíku jsem už dávala mockrát, takže jenom odkazem
    1
    2
    SUNY
    SUNY --- ---
    btw v listopadové mamince budou 20% slevové vouchery na plno obchodů - hlavně s dětskými potřebami, tak 31.10 mrkněte, bude na stáncích :) (taková poloknížka, je to rozšířené číslo v 404 stránkami)
    SUNY
    SUNY --- ---
    MADIETTA: to chce foto :) ale je to nejlepší, aspoň mají pokojík jak si ho sami udělají :) Já si tohle jako malá přála pořád, ale měla jsem zákaz si i pověsit plakát na dveře :D
    FROGGIE
    FROGGIE --- ---
    PARCELKA: To je moc pěkné, umíš hezky kreslit.


    SHADOWALKER: Tak možná neumím nakupovat, ale pokud vlezu do Tesca, HM, CA, tak je tam té růžové prostě hodně. Snažím se kupovat věci funkční na látkové plíny, takže chodím samozřejmě i jinam, ale té růžové je prostě moc.


    PARCELKA
    PARCELKA --- ---
    FROGGIE: My jsme pro naší roční dceru vybrali zelenou v kombinaci s bílou, ale je s námi v ložnici, tak má pro sebe jen koutek, a na bílou stěnu jsem temperama namalovala jednoduché květinové vzory (zabralo mi to jedno odpoledne) a vypadá to celkem pěkně - jen pro inspiraci:


    Ale růžové bych se taky nebránila, naopak a třeba se zelenou vypadá moc dobře...
    SHADOWALKER
    SHADOWALKER --- ---
    FROGGIE: Teda upřímně... mám dvě holky a i když už teď (8 a 6) mají nějakou tu růžovou, protože jí vyžadují, tak jsem nikdy neměla problém jim zařídit pokoj a nakoupit oblečení bez růžové. Neříkám tím, že jí není všude mraky, ale jen, že to není zas až takový problém.
    LURA
    LURA --- ---
    FROGGIE: Ale světle zelená je taky moc hezká a dobře se doplňuje právě s růžovou nebo červenou, jestli máš v té barvě nějaké ty úložné boxy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam