• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy


    DĚTSKÝ POKOJ - DĚTSKÝ SVĚT

    Jak jste zařídili svému dítěti pokoj? Kde jste se inspirovali? Co jste si sami vyrobili? Jakpak jste ho vyzdobili?
    Vše o dětském pokoji patří sem: fotky, články, rady, typy, plánky apod.


    spřízněné kluby na NYXu:

    rodina: KLUB POKROČILÝCH RODIČŮ + MATEŘSKÝ CIT + TVOŘÍME S DĚTMI A PRO DĚTI
    kutil: DOMÁCÍ VÝROBA ORIGINÁLNÍHO NÁBYTKU + DOMÁCÍ KUTIL + KUTÍME A VYRÁBÍME
    domácnost: DOMÁCNOST, ANEB ... + DOMÁCÍ ROZPOČET + FOTKY BYTEČKŮ A DOMŮ
    design: BYTOVÉ DEKORACE + DOMÁCÍ FLÓRA + INTERIER DESIGN + ŽIVOT NA BALKONĚ + ZAHRADY
    nábytek: BAZAR NÁBYTKU + IKEA + POČÍTAČOVÝ NÁBYTEK + EDITACE KOLEJNÍHO POKOJE


    Návod na vkládání obrázků najdete v . n . á . p . o . v . ě . d . ě .

    rozbalit záhlaví
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    TYET: vymýšlení interiérů je mé hobby :)
    Úplně původně jsem aranžíérka, takže k tomu mám blízko. Když nemůžu usnout, v duchu stavím nebo renovuju a zařizuju domeček :))
    TYET
    TYET --- ---
    TERRYNKA: no tak do toho! můžeš si to zatím vymyslet a příležitostně pomalu začít realizovat, už jen to přemýšlení je příjemný :)
    měj se, hezkej víkend!
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    TYET: Mám volný druhý dětský pokoj, tedy hostinský - druhé dítě neplánujeme ani v nejmenším, hosty nemíváme a přesto je pokoj zatarasený třemi lůžky pro hosty. Potřebovala bych, aby muž alespoň na víkend někam...no vypadl :-D a já bych se zařídila :-)))
    Každopádně tvé fotky mi zvedly náladu v nedělním pošmourném dopoledni, děkuju :)
    TYET
    TYET --- ---
    TERRYNKA: díky, taky jsem zašívárnu neměla, dokud byly doma všechny tři děti, musela jsem si počkat :) tak si pak uděláš svůj pokoj z dětského, až bude volný :)
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    TYET: nezřízeně ti závidím ! Taky toužím po svém koutku. Dítko má pokojík, muž garáž, kůlnu, jen maminka nic - "máš přeci celý barák" :)
    Dceřin pokoj je opravdu moc hezký - sice romantika, ale ne kýčovitá. Působí to moc příjemně.
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    TYET: krásný pokoj! Kolik je dceři? Takovou zašívárnu bych brala i dospělá, v dětství a dospívání bych tam byla zalezlá pořád :)
    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    TYET: Bordel, nebordel ... je to moc pěkný, zabydlený.
    Natřené obložení bílou barvou je super a moc se mi líbí stůl (ta polička na stole).
    Tyet, ukaž druhou stranu pokoje prosím ... nějaká velká almara?
    LILY
    LILY --- ---
    TYET: to byl předpokládám vtip s tím bordelem. :) Přála bych si mít takhle krásně uklizenou aspoň jednu místnost v bytě.
    WERKA
    WERKA --- ---
    MIST: Mám podobné pocity. já v zájmu zachování duševní zdraví do jeho pokoje chodím co nejmíň. Nakonec - jeho boj - pokud tedy ten bordel nepřelézá práh jeho pokoje. Jestli mu nevadí žít v něčem, co vypadá jako po nájezdu bytových zlodějů...
    MIST
    MIST --- ---
    TYET: pfff, kdybych se za svoji dceru nestydela, tak bych ti ukazala jak vypada bordel :-P....kez by moje ditko to chtelo mit takhle uklizeny
    SAMANOVA006
    SAMANOVA006 --- ---
    jsem schopná dojet asi kamkoliv. ale jinak jsem z kosmonos..
    LILY
    LILY --- ---
    SAMANOVA006: a v kterém městě maluješ?
    SAMANOVA006
    SAMANOVA006 --- ---
    TANAIS: Děkuju. Snažím se :)
    HELIX
    HELIX --- ---
    Wix.com net created by carovnemalovani based on Dark Art Design
    http://www.wix.com/carovnemalovani/net#!__gallery
    krasne...
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    SAMANOVA006: smekám! Bomba, paráda! :)
    SAMANOVA006
    SAMANOVA006 --- ---
    Trocha reklamy..
    MALBA NA ZEĎ DO DĚTSKÉHO POKOJÍČKU
    JULIE * DESIGN
    http://julie-design.wz.cz/

    FILOMENA
    FILOMENA --- ---
    ILLUZE: my ji mame z lidlu, meli je tam opakovane. mam pocit, ze kdyz jsem tam byla naposledy, tak je tam zrovna meli. zkus se zajit podivat...
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    ILLUZE: my máme doma tuhle: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/50089231/ ale není oboustranná, ale je zároveń magnetická na křídu... dostali jsme ji svatebním darem..
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    A já jdu s dotazem - nemáte někdo tip na oboustrannou magnetickou tabuli - z druhé strany na malování křídou?
    Zaváhali jsme, když jich zbavovali v naší školce, dole jsou hodiny a počítací kuličky a odkládací pultík. Byla k tomu i magnetická písmena.
    Prolézám net a nemůžu se jí dopátrat...
    LURA
    LURA --- ---
    KEYA: U nás si starší návštěvy taky sedají ke stolu, protože sedačka je něco, co jsme nikdy neměli a asi ani mít nebudeme. Zatím nám ještě nechyběla.
    KEYA
    KEYA --- ---
    SANTAL: To u nás si starší návštěvy prostě sednou k jídelnímu stolu... (naštěstí máme spojený obývák s jídelním koutem, tak to není problém...)
    Naši sice taky trochu brblali, že nemáme "sedačku", ale už je to přešlo :).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam