• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy
    TYET
    TYET --- ---
    SARAJ: jo, je to Ikea; vlastně všechno, akorát dveře jsou vlastní výroba :)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    TYET: muzu se zeptat jestli jsou policky take ikea -shanim podobne
    MATA
    MATA --- ---
    TYET: ty dveře jsou boží a ten zámek:-))
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Dětské pokoje po celém světě. Doporučuji si to prohlédnout.

    Where Children Sleep
    http://www.jamesmollison.com/wherechildrensleep.php
    TYET
    TYET --- ---
    LILY: děkuju, s tím musím souhlasit :) je to hodně živelný, určitě nebazírujeme na nějakým stylu, vždycky je pro nás primární účelnost, ale nějaký zdobivý geny budu mít asi taky ;)
    LILY
    LILY --- ---
    TYET: no každopádně to máte doma moc útulné..
    TYET
    TYET --- ---
    MATA: tady se vůbec nedá o nějakém navrhování mluvit, vymyslela jsem si, co koupíme, co uděláme a kam to postavíme :)
    MATA
    MATA --- ---
    TYET: nádhera, všechno jsi si navrhla sama?
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    TYET: vymýšlení interiérů je mé hobby :)
    Úplně původně jsem aranžíérka, takže k tomu mám blízko. Když nemůžu usnout, v duchu stavím nebo renovuju a zařizuju domeček :))
    TYET
    TYET --- ---
    TERRYNKA: no tak do toho! můžeš si to zatím vymyslet a příležitostně pomalu začít realizovat, už jen to přemýšlení je příjemný :)
    měj se, hezkej víkend!
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    TYET: Mám volný druhý dětský pokoj, tedy hostinský - druhé dítě neplánujeme ani v nejmenším, hosty nemíváme a přesto je pokoj zatarasený třemi lůžky pro hosty. Potřebovala bych, aby muž alespoň na víkend někam...no vypadl :-D a já bych se zařídila :-)))
    Každopádně tvé fotky mi zvedly náladu v nedělním pošmourném dopoledni, děkuju :)
    TYET
    TYET --- ---
    TERRYNKA: díky, taky jsem zašívárnu neměla, dokud byly doma všechny tři děti, musela jsem si počkat :) tak si pak uděláš svůj pokoj z dětského, až bude volný :)
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    TYET: nezřízeně ti závidím ! Taky toužím po svém koutku. Dítko má pokojík, muž garáž, kůlnu, jen maminka nic - "máš přeci celý barák" :)
    Dceřin pokoj je opravdu moc hezký - sice romantika, ale ne kýčovitá. Působí to moc příjemně.
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    TYET: krásný pokoj! Kolik je dceři? Takovou zašívárnu bych brala i dospělá, v dětství a dospívání bych tam byla zalezlá pořád :)
    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    TYET: Bordel, nebordel ... je to moc pěkný, zabydlený.
    Natřené obložení bílou barvou je super a moc se mi líbí stůl (ta polička na stole).
    Tyet, ukaž druhou stranu pokoje prosím ... nějaká velká almara?
    LILY
    LILY --- ---
    TYET: to byl předpokládám vtip s tím bordelem. :) Přála bych si mít takhle krásně uklizenou aspoň jednu místnost v bytě.
    WERKA
    WERKA --- ---
    MIST: Mám podobné pocity. já v zájmu zachování duševní zdraví do jeho pokoje chodím co nejmíň. Nakonec - jeho boj - pokud tedy ten bordel nepřelézá práh jeho pokoje. Jestli mu nevadí žít v něčem, co vypadá jako po nájezdu bytových zlodějů...
    MIST
    MIST --- ---
    TYET: pfff, kdybych se za svoji dceru nestydela, tak bych ti ukazala jak vypada bordel :-P....kez by moje ditko to chtelo mit takhle uklizeny
    SAMANOVA006
    SAMANOVA006 --- ---
    jsem schopná dojet asi kamkoliv. ale jinak jsem z kosmonos..
    LILY
    LILY --- ---
    SAMANOVA006: a v kterém městě maluješ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam