• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy
    LUBAR
    LUBAR --- ---
    MONELLE: na dvě z mých dětí působily tyhle věci kontraproduktivně, třetí má bez točící se a hrající blbosti nad hlavou problém usnout ... Ale on jedinej je se spaním fakt problematickej, už dlouho z něj mám dojem, že se momentu "a teď zavřu oči a spím" fakt bojí, sám se uspává tak, že u toho hejká, asi aby nebyl sám, nebo tak něco....
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    EUCHENIE: za nás 3 AAA

    a dnes sem úplně náhodou natrefila na tohle http://deti.aukro.cz/lampicka-bomba-pro-deti-na-usinani-i1977304137.html (měli tam teda i nějaký s lepším popiskem co to dělá, ale to se mi ted nedaří najít.)
    tak pro inspiraci k vánocům..)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    majitelky želviček jako tadle.. http://aukro.cz/svitici-magicka-uklidnujici-detska-zelva-i1940582706.html?source=oo
    mýte j na AAA nebo i nekdo AA? pani tady tvrdi, ze jsou na tuzkovy, ale vsechnz ostatni jsou na aaa
    na mejl nereaguje
    SAMANOVA006
    SAMANOVA006 --- ---
    TIMA: nejlepší je koupit tónovací barvy - nejlepší zkušenosti mám s těma od primalexu-malá pixlička je asi za 40kč a smíchat je s latexem - pro lepší krytí.
    Barvy jsou vodouředitelné, nesmrdí a nemažou se.
    A jejich přemalování je potom jako přemalování klasické barevné stěny, takže pokud ji chcete přetřít nabílo, bude to chtít třeba 3 nátěry..
    FILOMENA
    FILOMENA --- ---
    VERONIKA22: jo tak to bohuzel zatim vyzkouseno nemame, ale dle me to pujde oskrabat s malbou pod tim. pretrit to novou malbou zrejme nebude efektivni. bude to prostvitat..
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    FILOMENA: k tomu mě napadá otázka - a jak se to pak řeší věkem? když ze začátku tam bude namalovaný krteček a odrostlejší puberťák už ho nesnese a bude chtít ten pokoj přemalovat? musí se to seškrábat?
    FILOMENA
    FILOMENA --- ---
    TIMA: my mame pokoj pomalovany akrylovyma barvama. je to jakoby tempera s lepidlem, takze kdyz to zaschne, tak uz se to nehne, nesmyje..
    TIMA
    TIMA --- ---
    Poraďte jakýma barvama malovat na zeď v dětském pokoji (nemyslím plošně, ale obrázky), abych se nemusela bát jedovatosti. Sice si nemyslím, že dítě bude obrázky olizovat, ale šmatat po nich bude určitě.
    TYET
    TYET --- ---
    SRETSIS: díky, malinký, 3 x 3 m
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    TYET: Krásný útulný pokojíček, jak je velký?
    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    TYET: To jsem chtěl já ... díky! Máte to fakt hezký a ty dveře jsou výborný!
    PABLINKA
    PABLINKA --- ---
    TYET: krása :-)
    TYET
    TYET --- ---
    SARAJ: jo, je to Ikea; vlastně všechno, akorát dveře jsou vlastní výroba :)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    TYET: muzu se zeptat jestli jsou policky take ikea -shanim podobne
    MATA
    MATA --- ---
    TYET: ty dveře jsou boží a ten zámek:-))
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Dětské pokoje po celém světě. Doporučuji si to prohlédnout.

    Where Children Sleep
    http://www.jamesmollison.com/wherechildrensleep.php
    TYET
    TYET --- ---
    LILY: děkuju, s tím musím souhlasit :) je to hodně živelný, určitě nebazírujeme na nějakým stylu, vždycky je pro nás primární účelnost, ale nějaký zdobivý geny budu mít asi taky ;)
    LILY
    LILY --- ---
    TYET: no každopádně to máte doma moc útulné..
    TYET
    TYET --- ---
    MATA: tady se vůbec nedá o nějakém navrhování mluvit, vymyslela jsem si, co koupíme, co uděláme a kam to postavíme :)
    MATA
    MATA --- ---
    TYET: nádhera, všechno jsi si navrhla sama?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam