• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    MONELLE: trvale uklízející dítě se dá jen závidět....u nás je jedna pořádkumilovná, ale druhá ne, kde jí co upadne, tak to nechá :-( jako jsem tu starší pořádkumilovnost nenaučila, tak tu mladší jí asi taky nenaučím.....
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    SWATKA: zdá se mi, že jsi zbytečně radikální....já jsem hodně daleko od toho koupit dětem všechno...ba naopak....a znám i rodiče, kteří dětem fakt koupí všechno a jejich pokoj je jak hračkářství (naše se můžou fakt zahrabat) a i tak jsou to bezvadný děti...jen v tom množství hraček to asi nebude :-)

    tak přeju ať ti předsevzetí dlouho vydrží a hlavně ať ti ho věčně někdo nekazí....jako nám :-)
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    SWATKA: jak to kazi charakter?
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    SWATKA: neříkám, že jsem z toho nadšená, ale u dvou dětí, které už nejsou úplně malé si neumím čtyři krabice prostě představit....jen lega mají dvě krabice, vlaků a kolejí taky dvě krabice, pak každá svůj kočárek a domečky pro panenky a hromady různých společenských her a puzzle...prostě jak jsou ty děti dvě a stárnou, tak se to nějak hromadí....a to fakt poctivě třídíme každoročně po vánocích...


    KETHAMINA: povedu to v patrnosti, ale už mám dva objednané odběratele....školní družinu kde je situace s hračkama fakt blbá a školku kam letos nastoupila mladší holka...je fungl nová a taky ještě příděl hraček uvítají....
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    MEDVED007: já bych se hlásila jako odběratel hraček - použitých, ale ještě funkčních pro náš klub v Libuši.

    www.lache-chave.cz

    ve středu dopo máme i klub pro maminky s dětmi do 6ti let
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    MEDVED007: tak to uplne chapu, a bohuzel znam na vlastni kuzi...
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    MONELLE: závidím (malé) množství hraček...u nás mají děti natřískanou hernu, ložnice, která měla být zonou bez hraček je už taky natřískaná hračkama...hrůza....od vánoc se odhodlávám k velké třídící akci.
    MACINA
    MACINA --- ---
    WERKA: no u nás se spíš bitkaří a to na zemi:)
    WERKA
    WERKA --- ---
    MACINA: Hezký :-). já bych se akorát bála té kytky na poličce - u nás by nevydržela ani týden. Ale na druhou stranu nemá každý doma cvoka, co hraje v pokoji ve volných chvílích míčové hry ;-)
    MACINA
    MACINA --- ---
    a ještě tady

    DSC_0452.JPG (3802958 B)
    MACINA
    MACINA --- ---
    pokojík našich kluků. nápad náš a realizace už jen muž :)

    DSC_0449.JPG (3686304 B)
    LILY
    LILY --- ---
    KOPRETKA: já si teda nedokážu představit, že bych se s tím furt musela skládat, stlát apod.
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    TYNAKACENKA: předpokládám, že když někdo vynalezl takto důmyslný systém, předpokládám, že si dal i tu práci aby to vydrželo... a rozhodně to bude bytelnější než ikea


    SWATKA: no to asi jo, ale jelikož už plánuješ dost dopředu, a jelikož neplánujete kupovat větší byt, tak šetřit na něco takového se vyplatí. zlášt jestli máte nějakých 48m.
    TYNAKACENKA
    TYNAKACENKA --- ---
    KOPRETKA: já nechci být za skeptika, ale nepoláme se to?
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    SWATKA: no tohle je docela zajímavé řešení..
    tak snad neznáš..
    很棒的設計傢俱 - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=GRxvNhlS4V4&list=FLnf3atkjG19vy3kRpljHKbQ&feature=mh_lolz
    FUNTL
    FUNTL --- ---
    SWATKA: aha. Tak to planujete vazne dost dopredu. Ja se tomu stale trochu vzpiram, ikdyz s rozrustajici se rodinou to nekdy je docela prakticke. Ale myslis, ze neni vubec zadna sance, ze treba zdedite milion a odstehujete se? :)
    MONKA
    MONKA --- ---
    SWATKA: my máme patro, který je klasicky dělaný i do panelákových rozměrů - konkrétně toto: http://www.postele-patrove.cz/produkt/patrova-postel-matous , ale naštěstí máme i vysoké stropy...........jsme sním spokojeni, máme ho v jedné místnosti, kde pod patrem je pracovna a máme to spojený s mini obývákem a druhá místnost je dětský pokoj, který syn obývá sám, ale taky mu budeme později pořizovat patro

    postel jsme sehnali od tohoto člověka: (dá se sním i domluvit i míry a před cca 6lety nás stálo 10.000,-)
    Postele-patrove.cz > palandy, patrové postele, manželské postele
    http://www.postele-patrove.cz/
    FUNTL
    FUNTL --- ---
    SWATKA: a jak je stare dite? pred par dny tu probihala debata, ze detsky pokoj je do skolniho veku zalezitost dost zbytna, zejmena pokud v byte neni moc prostoru..
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    SINSEMILLA: a navíc nechat si udělat patro je celkem drahý (cca 15 000), prootže to je vždycky v podstatě na míru..
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    DISONANCE: výklopnou postel jsem viděla v tom pořadu vrabci v hrsti a moc se mi líbíla, šla bych asi do této varianty, jestliže SWATKA: nemáte hodně vysoké stropy - my máme stropy minimálně 3,45, takže to ani prostor nezmenšuje, můžu stát pohodlně pod patrem a vzpřímeně mohu klečet na patře..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam