• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    SINSEMILLA: mě by z toho šly oči šejdrem a myslím, že by uplynulo 14dní a už by mě to rozčilovalo. řekla bych, že pokud se má člověk 365dní stále dívat na nějaké barvy tak je potřeba aby to bylo trochu střídmé a nezačlo to jít na nervy. každá barva něco v člověku vyvolává to se snad už obecně ví.

    a asi bych chtěla nadhodit téma diskuze - zda nějaké barvy vyvolávají víc hyperaktivity a některé barvy děti zase utlumují? protože stejně je to i s kuchyní, ložnicí.....některé barvy tam nemají co dělat aby tam organismus mohl v klidu trávit jídlo či odpočívat.
    já dodnes taky vůbec netuším jakou barvu bych dětem do pokojíku zvolila :o(
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    v březnu se budeme stěhovat do většího - obývák, naše ložnice a dětský pokoj. ,ažel by chtěl vymalovat dětský pokoj jednu stěnu červenou, jednu zelenou, modrou a žlutou (jde o barvy světových stran podle buddhismu).

    já ale po minulý diskusi tady nevím, jestli je to úplně nejlepší nápad. co myslíte? erikovi bude za chvilku rok..
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    TIMA: třeba už to před tebou napraskl někdo těžší
    TIMA
    TIMA --- ---
    KOPRETKA: Já mám 60, a když jsem na to sedla přímo v prodejně, tak to pode mnou prdlo. Ale možná už to byla jen poslední kapka po dlouhodobě nešetrném zacházení :)
    MONKA
    MONKA --- ---
    VERONIKA22: máme dva kousky a kluk je z toho nadšený, sice je to maličký, ale třeba ten regál si hodně oblíbil a krásně uklízí a přerovnává si sám hračky.....pak máme ještě tu komodu, ale použili jsme ji na knížky
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    VERONIKA22: kupovala jsem podobné přes mmibazar od nějakého truhláře...už přesně nevím kdo to byl...možná tento http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=452945 cena možná o něco nižší ale ne o moc...ruční výroba asi bude vždycky jinde než "china lidl junk"...ale zase chápu že na tech pár let je to prostě pálka...
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    TIMA: asi záleží, já vážím 50, sedám na tom pravidelně s malou, muž ke stovce, a taky na tom sedí..
    jinak přesně tenhle latt se nedávno probíral tady [ IKEA - co se nám líbí, co máme doma a jak jsme s tím spokojeni ]
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    VERONIKA22: je to roztomilá, ale vzhledem k rozměrům mi to jako extra výhodna nabídka nepřijde. Je to všechno strašně maličký.
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    GHOSTDOG: kéž by ubrali jednu číslici na té ceně a jdu do toho :oD
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    VERONIKA22: máme mammut stůl, židli s opěrkou i bez, pevné to je velmi, stabilní, a hlavně krásná cena :)
    (dřevo je samozřejmě krásnější, ale také min 2x dražší)
    takže je to na tobě a tvých prioritách .)
    TIMA
    TIMA --- ---
    QUAACA: Ten LATT nebrat, poked na něm má někdy sedět osoba těžší než 10 kg. Je to hrozně fórovej šunt.

    VERONIKA22: A okoukla jsi už bazary nábytku? Já jsem tam ulovila krásný stolek, židličky jsme dokoupili v IKEA.
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    QUAACA: to je přesně ono co chci. no jako vyhledávací slovo jsem původně použila: stoleček či stolek. a on je to stůl :oD
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    VERONIKA22: díky za tip, moc se mi líbí ta truhla...
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    VERONIKA22: Mammut je plastový...Máme ho v nemocnici na oddělení - čili je ve VELKÉ zátěži a zatím na něm není vidět stopa používání (kromě pomalování)... Letos se pořídil (asi po sto letech) nový - zůstali peníze z daru určené jen na hračky pro děti. Jinak co se nosnosti týká, tak v pohodě unese i dospělého korpulentnější postavy (a ani nezasténá).
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    chtěla bych nějaký dřevěný stoleček buď se židlí či bez a vůbec netušim kde to koupit? protože tu jídelní židli transofmers nechci :oD

    můžu se zeptat kde se schání mini dětský nábytek?

    P.S. ten stůl mammut se mi líbí ale prý je plastový :o( je to aspoň nějaký tvrdý plast?
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    LIDL Ceska Republika - lidl.cz
    http://www.lidl.cz/cps/rde/xchg/SID-AC97A002-8CC9BD25/lidl_cz/hs.xsl/offerdate.htm?offerdate=22903
    v nabídce za 499 a 599 je docela roztomilý mini nábytek na hračky
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    KOPRETKA: tak to mě teda věčné předělávání bydlení nebere. jsem ráda, že to je jak to je a když to funguje, tak to dál neřeším. stejně se něco věčně mění prostě proto, že to je nutné, tak proč si přidělávat starosti navíc, že :-) navíc jsme s manželem oba "estéti" tj. chceme mít věci k sobě sladěné a tudíž jedna změna by si vyžádala další a ta zase další a tím pádem bysme mohli barák zařizovat z fleku znova což je jednak vopruz a druhak finanční rána. radši některé věci nemáme než dát něco s čím nebudeme spokojení....takže třeba ted stále nemáme knihovnu, ale holt se budeme muset dokopat k tomu, abysme to zadali truhláři bo naši představu žádný výrobce není schopný splnit.

    ad barvy....v bytě jsme měli všechno bílé , v baráku je část stěn barevných a až budeme malovat, tak asi část barevných půjde zase do bíla...přeci jen je to neutrální barva, která člověka nezačne po pár letech rozčilovat....většinou :-)
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam