• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    LENIEUX:
    u Elisky je kabel a hadice vysavace naprosto uchvatna vec a v momente, kdy slysi vrcet vysavac, tak zanechava jakekoliv jine cinnosti a jde po zvuku..pak se vetsinou zasmodrcha do privodni snury :)
    LENIEUX
    LENIEUX --- ---
    MARKYSHA: vysvetlovala jsem dvou detem...
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    HAWKS: pokud mozno se ktomu nedostalo vubec
    LENIEUX: vysvětluj si to osmiměsíčnímu, když si hraček nevšímá a pořád jen spřádá plány, jak se dostat na jakýkoli kabel...
    DISONANCE
    DISONANCE --- ---
    GINGERCAT: taky mi to přislo jako typická městská legenda, ale raději se zeptám.
    (obávám se, že jsem to četla na novinkách nebo něčem podobném)
    GINGERCAT
    GINGERCAT --- ---
    DISONANCE: kdes to četla? :-))))

    Imho je to naprostá blbost - ta pěna se vytvaruje, to je fakt, ale není to tak, že by v tom dítě bylo celou noc zalité jak do betonu, proboha! :-D
    DISONANCE
    DISONANCE --- ---
    Dotaz: před nedávnem jsem četla, že pro děti nejsou dobré matrace z "líné pěny", protože se vytvarují podle dítěte a to pak nemůže během noci růst? Co je na tom pravdy? Chtěla bych do budoucího dětského pokoje koupit velkou matraci, na které bych mohla spát s ním, ale nechci vybrat špatně. Díky za rady.
    LENIEUX
    LENIEUX --- ---
    SWATKA: tohle si myslim take...:)
    LENIEUX
    LENIEUX --- ---
    SWATKA: tohle si myslim take...:)
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    LENIEUX: tak to máš opravdu způsobný děti - buď ráda! ;)
    LENIEUX
    LENIEUX --- ---
    QUAACA: jako ta krabicka se mi libi z estetickeho hlediska, schova furu kabelu :)
    ale jinak nevim, mam asi divny deti, ale kabelu si vsimaly, ale nejak se to odnaucily :), tak jsem to nikdy neresila
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    LENIEUX: máme pod stolem kabely ke dvoum kompům, prodlužovačku od lampičky, televize, zesilovače.. prostě je tam asi 12 kabelů a bez tý ochrany si to nedovedu představit. chvilka nepozornosti, dojdeš si na záchod a dítě kouše kabel. a pak dělá nenene, tytyty a směje se u toho :)

    tady je lepší obrázek té signum krabice, za mě tomu výrobku dávám 1*
    - ale zdá se, že to tam teď nemají

    LENIEUX
    LENIEUX --- ---
    Ja nevim, ale neni jednodussi naucit dite, ze na to nema sahat?
    Pochopim spunty na zasuvky nepouzivane....ale kabely?..
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    QUAACA: série SIGNUM
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    MARKYSHA: my máme z ikey takovou bílou zacvakávací plastovou bednu na kabely, vejdou se tam i trafa, zásuvky. geniální záležitost, jen to teď nemůžu najít na jejich stránkách
    ještě tam mají toto, ale to není tak dobrý http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/50138302/
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    MARKYSHA:
    aby se tim decko neomotalo nebo aby to neprokousalo ?
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    prosím o nějaké typy na bezpečnostní ohrádky na elektroniku, kabely a pod.
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    Do dětského klubu hledáme nápad na uskladnění sportovního náčiní - hokejky, míče, sítě, palky ...jak to řešite vy doma?
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    DISONANCE: dobrý nápad!
    DISONANCE
    DISONANCE --- ---
    SINSEMILLA: vymalovala bych bíle a pokud bych tam chtěla dostat tebou zmiňované barvy, zkusila bych třeba použít slouhé pásy látky, vždy jeden dané barvy na jedné zdi. Látky se dá zbavit snadněji než přemalovávat zdi.
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    SINSEMILLA: taky nemám ráda bílou a fakt bych asi zvolila jen max 2 barvy. plus to fakt chce asi něco tlumeného. protože dětské hračky jsou opravdu pestrobarevné tak ať z toho všeho pak člověku nepřechází zrak :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam