• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    _AMBRA_: máme dvě děti, ale už větší.....a tak nějak mi přijde, že větší děti mají větší hračky :-) já třeba dávala do školky hodně puzzle a to jsou obvykle veliké krabice, protože holky už to neskládají a navíc puzzle o několika desítkách kousků jsou pro ně směšně jednoduché, ale věřím, že jiné školkové dítě to ocení....do družiny zase šly různé společenské hry, ze kterých už mi děti odrostly nebo je prostě nebaví bo je nahradily jiné.....taky tam bylo dost různých plyšáků a loutek a podobných věcí....kupodivu je obě instituce vítaly jako vhodné :-) plyšové potvory se u nás množí nějak samospádem...
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    MEDVED007: jj, já taky třídím průběžně, ale pořád jsem nebyla schopná to množství zredukovat na minimum.

    (Kolik máš dětí, že jsi letos vytřídila 4 obří igelitky? Takový množství by se u nás ani nenašlo, máme jedno.-)
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    _AMBRA_: my děláme třídění každý rok minimálně jednou, obvykle po vánocích....letos jsme odnesli dvě obří igelitky hraček do školky a stejné množství do školní družiny....
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    _AMBRA_: noe taky dostal kuchyňku..můj muž letos pojal vánoce DYI...a alespoň se do ní zavřelo všechno nádobíčko co už měl předtím...
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    _AMBRA_: chystam se na to same, v pondeli mu vytridime hracky na minimum ( treba s autickama si fakt uz nehraje, stejne jako s drevenejma kostkama/stavebnici )
    a kupodivu jsme docela lehce presvedcila pritele, at mi trochu poupravi skrin a navrta prostoryp ro kabely a misto koupeni mensi televize se ta vleka soupne do skrine a bude :-D tak nebude videt, ze tma nejakou ma a otevre si to leda na koukani, sice bude torchu skucet, ale nemusi mit taky nic :-D vznikne mi tak prekrasnej velkej prostor na komod,e kam hodim obrterarko s piskomilama a uvolnim mu konecne stul :-D
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    _AMBRA_:
    na tom neco bude...
    asi koupim taky dceri dilnu..aspon manzelka zjisti, ze existuji i jine sroubovice nez DNA
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    Včera jsem udělal tu nejlepší věc na světě:
    vytřídila jsem hračky, po kterých včerejší mrzout šlapal a třískal do nich.

    Teď má k dispozici auto, krtkovo plyšovou smečku, nářadí a kostky. A světe div se, je to andílek. Neleze mi do výšek, nesápe se na techniku, nešťourá do kytek.

    Něco na tom, že je dítě z hraček spíš rozrušené, než aby z nich mělo radost, asi bude. A to podotýkám, že žádné přehršle hraček neměl. (Dvě krabice)

    A k letoším vánocům vyberu hraček podle věku. 3 roky - 3 hračky, a nazdarbazar.
    (Stejně ta letošní kuchyňka co dostal, byla spíš pro mě, prostě mě nebavilo donekonečna šroubovat a montovat:))
    WERKA
    WERKA --- ---
    KETHAMINA: Míče (asi 5) má mladej na skříni, míčky (tenisáky, pinpongáče, hakisáky, florbalové ap.) v jednom patře tříparového koupelnového košíku. Hokejky míval zastrčené vedle stupačky za trubkou od topení, teď už má jen florbalku a ta se válí tak porůznu. Ale to ti pro dětský klub asi nepomůže ;-).
    Na míče je asi fakt nejlepší síť, viděla jsem tak ukladněné i ty velké míče na cvičení ve fitku. Na hokejky by asi šlo něco jako velký odkládací stojan na deštníky, do kterého by se hokejky strkaly čepelí nahoru. Pálky na stolní tenis bych asi dávala normálně do krabice (třeba nějaký plat. košík ve velikosti odpovídající množství pálek)
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    HAWKS: zvláštní, viď. my jí kupovali vloni. ale je možný, že je nemají teď, zkus se zeptat přímo v ikee, třeba je opět budou mít v prodeji. a ani to nebylo drahý.
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    jo..a vubec nejzajimavejsi vec jsou kolecka od kocarku, boty na ven a hadra na podlahu
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    HAWKS: pochopitelně, všechno oslintat, ožužlat, když jsem mu řekla "ne do pusinky", tak na to šahá ručičkama a ty si pak olizuje jako pes..je to malej pračlověk, no :-)
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    MARKYSHA:
    obycejne veci..taky jsem dostal radu dat diteti moznost osahavat i uplne obycejne veci, aby se naucilo, jak vypadaji, jake jsou na omak...bohuzel k me nelibosti casto i jak chutnaji.
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    LENIEUX: zkoušela jsem ho nechat si s tím kabelem hrát pod dohledem, ale miluje je čím dál víc...kabely, šňůrky, provázky, dvířka, dveře, zámečky...na to je ulítlej, velká vášeň....všechno jen ne hračky
    LENIEUX
    LENIEUX --- ---
    HAWKS: kraliky samozrejme chapu :))
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    QUAACA:
    nemuzu to take nikde najit..vyrabi to jeste ?
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    LENIEUX:
    zatim to praktikuji podobne... druha vec je, ze kabely mame vcelku vsechny osefovane kvuli kralikum, kterym jsme teda nevysvetlili, ze to neni nic zajimaveho
    LENIEUX
    LENIEUX --- ---
    MARKYSHA: parkrat jsem je tim nechala hrat, hlidala akorat, aby nekousaly a neuskrtili se..ale nedelala z kabelu vyjmecnou vec, takze je to po nejake dobe prestalo bavit, protoze je to jen kabel a ne neco zakazaneho, co by je mohlo lakat...
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    MARKYSHA:
    tal bud ta krabice a ta se mi sakra libi, skoda ze jsem na t v ikei nenarazil anebo pak takova plastova omotavka kabelu..je to neco jak pruzina, ze z toho udelas takovy tuhy svazek a ten uz je pro dite vcelku nezajimavy...rekl bych
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    HAWKS: pokud vím, tak se Eliška nejmenuje :-D Mám Toníka :-)
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    LENIEUX:
    ja si myslim, ze to asi bude kus od kusu... neteri jsou nejake snury k necemu taktez ukradene, kdezto eliska jak vidi nejakou snuru na zemi, tak uz ji prohlizi ze vsech stran a fascinovane kouka na to, ze kdyz snuru drzi v obou rukach a jednou rukou zatahne, tak ze ji to taha za druhou ruku
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam