• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    HAWKS: zvláštní, viď. my jí kupovali vloni. ale je možný, že je nemají teď, zkus se zeptat přímo v ikee, třeba je opět budou mít v prodeji. a ani to nebylo drahý.
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    jo..a vubec nejzajimavejsi vec jsou kolecka od kocarku, boty na ven a hadra na podlahu
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    HAWKS: pochopitelně, všechno oslintat, ožužlat, když jsem mu řekla "ne do pusinky", tak na to šahá ručičkama a ty si pak olizuje jako pes..je to malej pračlověk, no :-)
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    MARKYSHA:
    obycejne veci..taky jsem dostal radu dat diteti moznost osahavat i uplne obycejne veci, aby se naucilo, jak vypadaji, jake jsou na omak...bohuzel k me nelibosti casto i jak chutnaji.
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    LENIEUX: zkoušela jsem ho nechat si s tím kabelem hrát pod dohledem, ale miluje je čím dál víc...kabely, šňůrky, provázky, dvířka, dveře, zámečky...na to je ulítlej, velká vášeň....všechno jen ne hračky
    LENIEUX
    LENIEUX --- ---
    HAWKS: kraliky samozrejme chapu :))
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    QUAACA:
    nemuzu to take nikde najit..vyrabi to jeste ?
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    LENIEUX:
    zatim to praktikuji podobne... druha vec je, ze kabely mame vcelku vsechny osefovane kvuli kralikum, kterym jsme teda nevysvetlili, ze to neni nic zajimaveho
    LENIEUX
    LENIEUX --- ---
    MARKYSHA: parkrat jsem je tim nechala hrat, hlidala akorat, aby nekousaly a neuskrtili se..ale nedelala z kabelu vyjmecnou vec, takze je to po nejake dobe prestalo bavit, protoze je to jen kabel a ne neco zakazaneho, co by je mohlo lakat...
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    MARKYSHA:
    tal bud ta krabice a ta se mi sakra libi, skoda ze jsem na t v ikei nenarazil anebo pak takova plastova omotavka kabelu..je to neco jak pruzina, ze z toho udelas takovy tuhy svazek a ten uz je pro dite vcelku nezajimavy...rekl bych
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    HAWKS: pokud vím, tak se Eliška nejmenuje :-D Mám Toníka :-)
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    LENIEUX:
    ja si myslim, ze to asi bude kus od kusu... neteri jsou nejake snury k necemu taktez ukradene, kdezto eliska jak vidi nejakou snuru na zemi, tak uz ji prohlizi ze vsech stran a fascinovane kouka na to, ze kdyz snuru drzi v obou rukach a jednou rukou zatahne, tak ze ji to taha za druhou ruku
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    MARKYSHA:
    nejsi nahodou matka meho ditete ?
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    LENIEUX: a to tě poslechly takhle malý, já mu řeknu ne,ne...tak se tam přestal plazit ostentativně, ale tajně, třeba dělá, že má namířeno pod hrazdičku a najednou nabere dráhu a už ho tahám od kabelů.
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    LENIEUX:
    u Elisky je kabel a hadice vysavace naprosto uchvatna vec a v momente, kdy slysi vrcet vysavac, tak zanechava jakekoliv jine cinnosti a jde po zvuku..pak se vetsinou zasmodrcha do privodni snury :)
    LENIEUX
    LENIEUX --- ---
    MARKYSHA: vysvetlovala jsem dvou detem...
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    HAWKS: pokud mozno se ktomu nedostalo vubec
    LENIEUX: vysvětluj si to osmiměsíčnímu, když si hraček nevšímá a pořád jen spřádá plány, jak se dostat na jakýkoli kabel...
    DISONANCE
    DISONANCE --- ---
    GINGERCAT: taky mi to přislo jako typická městská legenda, ale raději se zeptám.
    (obávám se, že jsem to četla na novinkách nebo něčem podobném)
    GINGERCAT
    GINGERCAT --- ---
    DISONANCE: kdes to četla? :-))))

    Imho je to naprostá blbost - ta pěna se vytvaruje, to je fakt, ale není to tak, že by v tom dítě bylo celou noc zalité jak do betonu, proboha! :-D
    DISONANCE
    DISONANCE --- ---
    Dotaz: před nedávnem jsem četla, že pro děti nejsou dobré matrace z "líné pěny", protože se vytvarují podle dítěte a to pak nemůže během noci růst? Co je na tom pravdy? Chtěla bych do budoucího dětského pokoje koupit velkou matraci, na které bych mohla spát s ním, ale nechci vybrat špatně. Díky za rady.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam