• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    PETJULE: my kupovali v Hornbachu,nějakou jejich značku,kterou nám přímo namíchali odstín.Umělohmotně to nevypadá,máme ale vymalováno na světlo,tak nemůžu třeba říct,jestli když bude sytá barva,jak to vypadá a jestli při setření zůstavá vše oka :)
    PETJULE
    PETJULE --- ---
    MONKA:
    ZEMINO: jaké jste prosím použili ty omyvatelné barvy? čeká nás zjara malování a ráda bych taky omyvatelné zdi, ale mám obavu, aby to pak nevypadlo moc umělohmotně :-) dík za tip.

    supr!



    Turn Boxes Into Play Spaces with MAKEDO Find and Make Shop and Space Pod | Inhabitots
    http://www.inhabitots.com/turn-boxes-into-play-spaces-with-makedo-find-and-make-shop-and-space-pod/
    XMARTT
    XMARTT --- ---
    SWATKA: souhlas, dětské ubrousky na veškerý domácí úklid, teda kromě dětskýho zadku :))
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    VERONIKA22: aha tak to jo proti vkusu žádný...:-)
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    VERONIKA22: hele to není namalovaný. tam je podle mě daná tahle látka. (popis sem nečetla, mě stačí inspirace http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/20163468/
    a na tom bud nějaká folie, ale my si asi vyříznem plexisklo, to se líp udržuje.)
    ale já tam mám zatím část namalovanou červeně, zbytek dám zeleně a dám tam tuhle zelenou látku http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/20163468/#/10165217
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    KOPRETKA: no jo ale jak to nakreslit, když jsem z malování na základce měla pomalu čistou pětku :oD
    ale s těma ubrouskama máš pravdu! já včera vytáhla vlhčený na dětský zadek, že dítěti utřu pusu a pak jsem zkusila trochu přejet ten stoleček a úplně všechno slezlo. takže jsem s radostí zahlásila, že drhnutí pískem vůbec nebude potřeba. naprosto zlatej materiál :o))

    GHOSTDOG: já ten obrázek vložila i kvůli těm růžovejm a zelenejm šuplíkům. cena není úžasná ale já tyhle dětský vzory můžu :o)
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    VERONIKA22: já sem tuhle dávala odkaz sem. [ KOPRETKA @ IKEA - co se nám líbí, co máme doma a jak jsme s tím spokojeni ]
    asi do toho půjdu v zeleném provedení.. (jinak tu bílou desku čistím těma čistícíma ubrouskama(lidl) a jde tím dolů všechno.
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    VERONIKA22: za tu cenu už je skoro trofast i ikea ne?
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    VERONIKA22: ty barevné vlevo dole jsou úžasné, to bych chtěla :-D ovšem to by chtělo jednobarevný, nejlépe bílý, pokoj :-)
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    našla jsem zase nějaké dětské regály - kdyby se někomu líbily

    Orion
    http://www.iletaky.cz/orion-7277
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    GINGERCAT: ta prac. plocha je bílá a dítěti to připomíná papír na kreslení :o(
    a zbytek fakt budeme muset natřít nějakým lakem :o(
    GINGERCAT
    GINGERCAT --- ---
    VERONIKA22: to je bez povrchové úpravy? Pokud ano, tak natřít... a pak jen utírat ;)
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    tak stoleček lätt máme doma asi 20hodin a už je všude na něm rajčatové jídlo a malůvky fixami. nepoužíváte na to nějaký igelit či ubrus? či jak to trochu ochránit aby to ještě zažil sourozenec v trochu normálním stavu?
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    SWATKA:
    z trofastu mame udelane kose na trideny odpad :) akorat me doslova sere, ze IKEA prestala k trofastu prodavat kolejnicky
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    _AMBRA_: máme dvě děti, ale už větší.....a tak nějak mi přijde, že větší děti mají větší hračky :-) já třeba dávala do školky hodně puzzle a to jsou obvykle veliké krabice, protože holky už to neskládají a navíc puzzle o několika desítkách kousků jsou pro ně směšně jednoduché, ale věřím, že jiné školkové dítě to ocení....do družiny zase šly různé společenské hry, ze kterých už mi děti odrostly nebo je prostě nebaví bo je nahradily jiné.....taky tam bylo dost různých plyšáků a loutek a podobných věcí....kupodivu je obě instituce vítaly jako vhodné :-) plyšové potvory se u nás množí nějak samospádem...
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    MEDVED007: jj, já taky třídím průběžně, ale pořád jsem nebyla schopná to množství zredukovat na minimum.

    (Kolik máš dětí, že jsi letos vytřídila 4 obří igelitky? Takový množství by se u nás ani nenašlo, máme jedno.-)
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    _AMBRA_: my děláme třídění každý rok minimálně jednou, obvykle po vánocích....letos jsme odnesli dvě obří igelitky hraček do školky a stejné množství do školní družiny....
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    _AMBRA_: noe taky dostal kuchyňku..můj muž letos pojal vánoce DYI...a alespoň se do ní zavřelo všechno nádobíčko co už měl předtím...
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    _AMBRA_: chystam se na to same, v pondeli mu vytridime hracky na minimum ( treba s autickama si fakt uz nehraje, stejne jako s drevenejma kostkama/stavebnici )
    a kupodivu jsme docela lehce presvedcila pritele, at mi trochu poupravi skrin a navrta prostoryp ro kabely a misto koupeni mensi televize se ta vleka soupne do skrine a bude :-D tak nebude videt, ze tma nejakou ma a otevre si to leda na koukani, sice bude torchu skucet, ale nemusi mit taky nic :-D vznikne mi tak prekrasnej velkej prostor na komod,e kam hodim obrterarko s piskomilama a uvolnim mu konecne stul :-D
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    _AMBRA_:
    na tom neco bude...
    asi koupim taky dceri dilnu..aspon manzelka zjisti, ze existuji i jine sroubovice nez DNA
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam