• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy
    MONKA
    MONKA --- ---
    MADIETTA: moc pěkný a příjemný pokojíček, být dítětem tak týden nevylezu z pokoje :))
    miluju vyvýšený postele, taky jednou plánujeme pro kluka vyvýšenou, ale váhám jestli je lepší mít dole úložný prostor nebo prostor na hraní
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    LUBAR: si to zasloužíš ;-) Máš v záloze náhradní povolání. :-D
    LUBAR
    LUBAR --- ---
    MADIETTA: nemusíš mi děkovat veřejně, mně to "jen" dělá fakt velkou radost, když vidím, že, ač jsem v tom laik, jsem někoho dokázala inspirovat :) a že to třeba bude dobře sloužit :))
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    A i tady musím moc poděkovat LUBAR, protože výslednou podobu ovlivnila právě ona... z díla paní návrhářky se nám nelíbila žádná varianta, kdežto její nápad, jak vyřešit postele, byl ten nejlepší... její obrázek mám ještě někde schovaný. :-) Nakonec jsem ho jen s mírnou modifikací použila a návrh jsem si udělala sama.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    _AMBRA_: židle je provizorium pochopitelně... ;)
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    MADIETTA: přidávám se k pochvalám, moc se vám to povedlo, vypadá to báječně prostorně, zároveň spousta úložného místa, obě děti mají svůj prostor...prostě bomba
    můžu se zeptat, jak to cca vyšlo finančně? (kdyžtak pošta)

    /jen, ještě bych dopořídila pro školáka lepší židli, na psaní úkolu .)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    QUAACA: tak ta je z ikea, dá se vždycky dokoupit, ale starší syn jak se večer do postele položí, tak ho v ní ráno najdeme, takže zatím se zdá dostačující.
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    MADIETTA: moc hezký, jediný věci bych se bála, že ta zábrana na té vyšší posteli nemusí být dostačující. ale jinak se mi opravdu moc líbí :)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Tak se nám konečně podařilo vše vymyslet k naší spokojenosti a dotáhnout přestavbu dětského pokoje do zdárného konce. Z pokoje pro spaní jednoho dítěte a herny máme pokoj pro jednoho školáka a jednoho předškoláka (který se za pár jednoduchou dodělávkou promění na pokoj pro dva školáky).

    Fotky najdete tady:
    moggie | Detsky pokoj – rajce.net
    http://moggie.rajce.idnes.cz/Detsky_pokoj_2

    Právě jsme to nastěhovali, takže prosím bez komentářů typu "kde jsou obrázky" nebo "a takhle uklizeno tam ale určitě není vždycky". :-)))

    My jsme fakt moc spokojení, jak s návrhem (který jsme si nakonec udělali sami), tak s realizací truhlářské firmy, byli moc šikovní a vstřícní. A kluci jsou naprosto nadšení.
    KEYA
    KEYA --- ---
    KOPRETKA: Já jsem kdysi renovovala přebalovák pro miminko a použila jsem na to takovou nepromokavou podložku z IKEA otočenou tím zátěrem nahoru...

    Bylo to tohle: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/40143304/
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    KOPRETKA: a dokoupit na tu jednu látkou potaženou židli podsedák, který se dá kdykoliv vyprat?

    (nemám zkušenost s čalouněním, takže sprej ani folii neporadím, mám židle dřevěné a teď jsme dali sbohem dětskému sedáku, a prcek sedí právě na podsedáku, který je na suchý zip, takže neklouže a vypart se dá kdykoliv)
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    prosím o radu.
    začla sem čalounit židle v kuchyni a jelikož je to látka, tak sem si říkala, že bych tu jednu židli pro malou potáhla nějakou folii, nebo postříkala nějakým sprejem, aby to bylo lépe udržovatelné. nebo aby když na to spadne kaše, aby to šlo lépe otřít. nemáte nějaký nápad někdo?
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    ZEMINO:
    aaa, postel se strechou
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    tak jsme nakonec vybrali Ikea postel pro malého a vypadá to,že se s ní sžil..a do naší už nepoleze :),sice nedostal svůj pokoj,ale zatím to stačí :)

    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    VERONIKA22: je to Jysk a níž Albert Hypermarket
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    kdyby někdo potřeboval box na kolečkách

    MONKA
    MONKA --- ---
    _AMBRA_: no ale to jsi neviděla jak vypadala ta podlaha původně, byl to děs, lidi před námi to měli natřený asi 10x nějakýma emajlama šedýma a strašný, když nám to zrenovovali tak jsme koukali co to je za krásnou podlahu :))

    (musím zaťukat, že zatím si nechá vše vysvětlit a respektuje to, doufám, že mu to vydrží co nejdéle)


    TAYLES: máme to přidělané na tomhle:
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    TAYLES: měli jsme kdysi v cihlovém domě houpací síť (ale křeslo:) a chce to šikovného ruce, není to sranda, když to má být bezpečné a i pro dospělé třeba
    GINGERCAT
    GINGERCAT --- ---
    TAYLES: tak v paneláku to bude zdaleka nejjednodušší, tam to bude držet celou rodinu :-D Horší je rákosový strop ;)
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    MONKA: ten houpací pytel je senzační! :) je těžké to přikurtovat? přidělávali jste to někdo třeba v paneláku?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam